imi place ficul tau... si preuspun ca e cu vampiri nu/?? :nod: :nod: :nod:
imi plac personajele, dar pozele cu ei nu... :nono: scz dar nu prea imi plac pers emo sa in fn... frumi fic....sa stii k ai o noua cititoare , deci un nou motiv sa postezi cat mai des :wink2: :wink2: :wink2:
pppuuuuppp....
Neeexxxtttt.......
02.05.2009
26KB
offf,nemtii astia :nebun:
02.08.2008
37.9KB
ink una..
25.01.2009
25KB
La spital:
Naruto:-hey gagica te simti mau bine?cum te cheama?
sasuke:-sasuke...adik sasuka dar toti imi spun sasuke
naruto:-yo sunt naruto uite numarul meu poate o sa iesim candva :)
sasuke: -:rusine: k... cred :uimit:
naruto:-atunci am plecat sunama :nebun:
sasuke:-bn ca a plecat acum trebuie sa ies din spital
Sasuke se ridica din pat , se impiedica de tocuri si da cu capul in perete:
-auuuuuuuu :x nu era deajuns o intalnire cu naruto,acum miam mai spart si capul :x
Sasuke devine la loc baiat si pleaca acsa cu bandajele infasurate in jurul capului
Acasa la sakura:
Ten Ten:-sakura unde pun tortul suntem in intarziere
sakura:punel pe masa asta si nu iti face griji toti sunt aici,te asteptam pe tn si pe sasuke.Pe unde o umbla si ala?
Acasa la sasuke:
Itachi:hey brother tiam impachetat yo cadoul(in mintea lui-abia astept sa il deschida naruto,prostu de fratemeu o sa se faca de ras :cool: )
sasuke:aa...mersi dar U nu vii?
Itachi:nu pot am treaba
sasuke:k
Itachi: :hi:
Sasuke ajunge la sakura:
sakuta:pe unde umbli si unde e naruto :x ?
sasuke:wtf yo trebuia sa il aduk?
sakura:da cine yo???? :x
Sakura ii da o palma peste cap si pleaca dupa naruto(saracu`sasuke numai de lovituri avusese parte)
Sakura il gaseste pe naruto pe o banca foarte trist:
sakura:naruto,la multi ani!!!! :)
naruto:mersi macar U tiai amintit
sakura:hai la mn sa mancam o prajirura
naruto:k ar fi sooper
Cand sakura si naruto ajung toti ies din boscheti si striga:
LA MULTZI ANIIIIIIII
partea a 3-a in curand(srry nam facut-o prea mare nam avut inspiratie)
10.11.2008
66.7KB
una facuta
azi
:zzz:
03.02.2009
39.3KB
in shippudenn :nebun: kazegage
26.01.2008
39.5KB
mijto next : X km mik da merge :rotfl:
imi place f mult :nebun: :nod:
Next :cool:
11.10.2008
30.3KB
mdea o urasc :D
01.12.2008
27.7KB
=))))))))ioh nesimtzita secolului=))=))ah k mor=))=)))ah k mor=))next next:X:X:amy nu fi suppy:X:X:o sa te puna y pe uh cu cnv:X:X:X:X:X:Xva uow:X:X:X:X:next=p~
05.04.2008
36.2KB
emo :nebun:
21.07.2007
28.3KB
:nebun:
10.05.2008
17.6KB
ce-mi place poza asta:)))
10.07.2008
34.8KB
m'am razgandit:X
nah umpik de next:)..
Ally ishi cauta linishtita cheile in geanta.Le dadu lu bill si privi agitata cum bill ieshea nervos pe usha.
Pe strada ..Emma era singura plangand shi suspinand ,gandul ii era la felu cum il injunghiase pe andy,cum sangele siroia repede shi cald peste mana ei.Tresari.Apoi cand vazu sange curgandui lu "Stau",ochii i se umplura shi mai mult de lacrimi mari shi grele care cadeau peste fatza ei roshie y fragila.Ochii i se facura de un albastru azuriu din kauza plansului shi buzele ii tremurau.Era kam 1 noaptea,fiecare tanar era retras cu preteni,familia sau paote chiar cu perechea in casa,cluburi,discoteci sau erau pe malul unui lac privind luna.Pe strada..nu era nimeni,totu era linishtit ,mergea linishtita .Bill o ajunse din urma era in spatele ei cu moolt dar o vedea bine.Brusk din kauza instinctului kre ii zicea k ii urmarita se intoarse ,Bill ramanand locului sai vada reactzia ,dar ea se intoarse y mese in continuare..
Bill ii strigase in toata linishtea de pe strada ..
Bill:dc ai plekt fara sa spui la nemeni nik????
Emma nui rasp..
Bill:tzie frik de pers dragi?de pers kre incep nebuneshte sa se indragosteask de uh?
Emma nevrand sa mai auda nik,fugi tranversand strada.Billtranversa fara sa se asigure ,si si nevaznd taxiul kre tokami venea neputand sa fak nik.Bill fusese arunkat pe parbrizul mashini shi in cele din urma oe jos.Emma fiind shokata alerga repede la bill apleknduse kt putu de repede..
Emma:bill...bill te simtzi bn bebe?
La bar:
Ally era la masa band al 3-lea suk shi cautandu'l pe tom prin multzime .Nu-l gasise.Fara sa vrea auzise langa ea nijte gemete askutzite..ishi lua fortza y knd ishi intoarse kpu ramase mask:|:|:|:|:|:|.Tom ishi dadea limbi cu o blondaslaba cu nijte balkoane uriashe.Nervoasa se ridik ishi lua suku shi se prefacu k se impiedik varsand contzinutul paharului pe cei 2.Tom ishi luase repede kpu knd realiza k era ud leoark shi o vazu pe ally cu o mana la gura k shi cum ar zice"uuupppss"shi cu cealalta pe pahar.Ieshi afara fara sa spuna nik...
14.09.2008
4.8KB
frumy nu?
17.01.2010
5.3KB
Sa-tzi spun k imi lipseshti..
Y fara tn eo nu pot sa traiesk?
Dar tu..tu ejti departe'acum..
Tu ai plekt cu ea..
Cu prietena mea..
Ai fugit cu ea..din inima mea..mai lasat..
Mult te'am iubit..y ink te iubesk..
La ce'ai facut..eo n ute opresk
Dar nici sa nu te iubesk
Knd imi spuneai k ma iubeshti..
K nu vrei sa ma paraseshti..
Nu ma gandeam k nu vorbeshti..
Serios in toate astea..
Shi acu'm cu inima distrusa..
Sunt dispusa sa platesk..cu lacrimi..
De dor ptr iubirea ce tzi'o port..
Ash vrea acum..
Aa dispara'cel sentiment de iubire..
Pe kre nu vroiam sal simt..
Dragostea e o prostie..
Nare rost sa iubeshti shi sa ramai..
Cu..
INIMA DISTRUSA PTR EL..
15.05.2008
34.2KB
:nebun:
09.12.2008
42KB
buna:)
berbec
da,imi place ciocolata:)se poate spune k e una din preferatele mele:D
am avut unul la ksa,a fost primul meu ktel,da imi plac kini pichinezi..!
:rotfl:
13.05.2009
49.2KB
Jo:
24.04.2008
19.1KB
:dinti:
28.03.2008
28.7KB
opa am uitat :zzz:
Bill & Tom ( ce Dark arata amandoi aici :X:X:X:X)
10.05.2008
36KB
imi place mel asta ma face sa ma gandesc la anumite lucruri :nod:
27.12.2009
76.9KB
dak nu era engleza eram poate sinucisa de acum 3ani
:|
poate vi se pare o prostie
dar dupa divortul alor mei
engleza era refugiul meu
shi asha am ajuns pe primul loc pe scoala la engleza ptr k de la atata refugiu incepusem kiar sa fak poezii pe engleza shi maikmea le vedea shi le dadea la prof...
nush dupa mn engleza e o limba kre kiar merita studiata shi merita laudata de toti elevii...
:nod:
shi cum ptr mn a fost un adapost poate shi pentru altii este..
nu ? :wink2:
26.06.2009
22.7KB
ok mumy :)) lecturaza :)) :rotfl: =)
01.05.2008
37.6KB
:rotfl:
12.09.2008
27.3KB
1. Numeste-l pervers in fiecare propozitzie pe care i-o adresezi
2. Intreaba-l daca ii jamaican
3. De cate ori la TV apare vreo reclama despre vreun produs pentru femei, da volumul la maxim si holbeaza-te la el cu ochi mari fascinati
4. Spunele la toti care trec pe langa el ca Kelly Clarson ii eroul lui personal
5. De cate ori incearca sa flirtreze cu cineve da-i una peste cap zicandu-i: rau tom, rau
6. Da adresa lui incontinuu la toti fanii
7. Taie un dread de-al lui cand doarme, si pune-l pe podea, pune lumanari aprinse in jurul parului si danseaza in cerc da parca ai face vreun ritual canibal
8. Fura-i toate sepcile si trimite-le in Peru
9. In timpul unui concert, fugi pe scena si urla la el: cum poti canta cand noi distrugem stratu de ozon?
10. In timp ce se uita la TV, pune un scaun cu roti in fata lui, si invarte-te pe scaun ca o persoana nebuna strigand intruna: nu port chiloti aaaaaaaaazi!
11. Prefa-te speriata ori de cate ori zice cuvantu "ceva"
12. Aminteste-i intruna ca bill ii sefu
13. Scoala-l la 5 dimineata si canta-i cea mai tampita si mai enervanta melodie pe care o stii
14. Pune scoci pe toata usa de baie astfel incat sa ramana blocat acolo
15. Spunei ca ii un delfin rasist
16. Intreaba-l printre lacrimi de ce copii nu-i dau iepurelui cerealele
17. In timp ce doarme, vopseste-i unghiile cu un roz bombon aprins, si ascunde acetona
18. Gaseste 30 de moduri sa-l enervezi
19. In timp ce doarme pune-i, pe palmi crema de ras si gadila-i nasu cu o pana
20. Pune o vaca in camera lui in timp ce doarme, si asteapta surpriza
21. In timp ce doarme, pune o papusa infricosatoare de portelan langa el cu un cutit plin de ketchup
22. Canta "Fallow Me" intruna, pana ii intra in cap
23. Vindei virginitatea pe eBay
24. Spunei ca ai nevoie de un sacrificiu, si ca el este singurul disponibil
25. Impungel, impungel pana isi iasa din minti
26. Imbraca-te ca Harry Potter, si urmareste-l toata ziua zicand tot felu de incantatii
27. Scrie-i o scrisoare de dragoste foarte siropoasa semnata cu si mai multa dragoste din partea lui Gustav
28. Sparge-i din "greseala" chitara lui favorita
29. Vorbeste-i intruna cum MySpace dauneaza societatii
30. Convinge-l sa te ajute sa faci planuri malefice pentru a conduce lumea
is mortale fazele astea....thuamniii...tampesc de ras
17.03.2008
21.7KB
:rotfl:
02.08.2008
6KB
super.............place are cosuri de bascket misjtoace:D:D:D
03.06.2008
50.4KB
aki tot ea e?dak nu,scz ^_^
26.07.2008
33.8KB
:x
21.07.2007
34.4KB
kiss
cristale swarovski
20.01.2009
49.8KB
avril
29.08.2007
6KB
AM SA PUN SFARSITUL AZI SI-ASA NU CITITI!!!!!!
Acea carte ce a scris-o Ade a fost ceea ce acum e istoria vietii ei.Drumul pe care ea l-a ales nu a avut scapare.La 22 de ani Ade a murit pe masa spitalului in chinul cancerului,bill cand a aflat asta a simtit cum sufletul lui se spanzura pentru ca stia ca aceea fiinta mai merita o sansa.Tom a tinut doliu timp de 3 ani iar acea carte...
Acea carte a ramas in inima a 300.000 de persoane din Germania si a majoritatea persoanelor din toata lumea."Un drum fara scapare" a fost tradusa in toate limbile iar bill a deschis o fundatie pentru fetele cu cancer la san.La inmormantarea Adei au fost persoanele apropiate dar a fost difuzata in toata lumea.Acea carte a fost termina cu o zi inainte de moartea Adei.
Bill s-a casatorit 5 ani dupa si acum are o fetita pe nume Adeline iar Tom e si el un om stabil,insurat si cu tripleti.Cartea Adei a ramas in inima multor persoana exact ca si spiritul ei,in camera unde Ade a murit acum este inchisa si nu a pasit nimeni ina pana in momentul de fata.Bill s-a despartit de Th timp de 3 ani din cauza presiunii si tristetii dar dupa trupa a revenit cu forte si au avut acelasi succes ca in prima zi si primul lor single a fost "An angel who lost her wings"dedicat Adei,aceasta este penultima parte a cartii:
" Un drun fara scapare
o viata ce lumina n-are
O iubire pe ascuns
In care nu pot spune ce am de spus
Ochi patrunzatori
In care intra fiori
Un drum fara sens
In care tot ce joci poti sa pierzi
O durere fara cura
O flacara ce arde cu ura
Tot ce atinge se stinge
Si nu se mai poate aprinde
O inima insangerata
Ce nu poate fi salvata
O amintire cu durere
Ce acuma e placere
Ochi stinsi de cel iubit
Cel ce nu vede ce a pierdut
Cel acum e fericit
Caci pe tine nu te-a iubit
Asta e un drum fara scapare
Unde lumina nu mai apare
Nici macar dupa acea uitare"
"ACEASTA POEZIE ESTE DEDICATA LUI BILL SI LUI TOM,SINGURA MEA FAMILIE,UN VIS IMPLINIT DAR IN ACELASI TIMP ALTUL S-A STINS,ADELINE"
19.02.2008
25.6KB
susu aku vb serios :-l :x kair vreau next
25.05.2008
10.5KB
Bill = un tip sensibil de 18 ani care a suferit mult... dar va gasi adevarata dragoste..
Tom= un baiat macho care este RENUMITUL REGE AL SEXULUI :rotfl: :rotfl: , nu jtie inca ce este aia dragoste :rolleyes:
01.06.2008
34.6KB
lol sincer nui sta asa de bene
11.05.2009
20.8KB
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT hai mai repede ca ne ti in suspans
:surprised: :surprised: :surprised: :wink2: :wink2: :wink2: :wink2:
22.04.2008
5.9KB
Ploua,ploua si iar ploua.De cateva zile nu se mai aud decat picaturile ce lovesc totul in calea lor.sunete ciudate creaza o atmosfera de meditatie.M-am asezat la birou,in fata calculatorului,si am dat drumul la muzica.Am intrat pe google,dar nu stiu ce cautam.poate ceva care sa ma scoata din starea de deprimare in care cazusem.in urma cu o ora am avut parte de o cearta zdravana cu parintii.nu imi place cand nu am libertate,ma sufoc sa stau singura,incuiata intr-o cutie de chibrituri numita camera.totul a pornit de la faptul ca nu prea stau pe acasa.prostii!abia daca ies…si cand o fac,destul de rar,stau doar cateva ore.m-a cuprins un chef sa urlu cand am auzit primele acorduri de chitara de la “schrei” realizate de Tom Kaulitz din formatia Tokio Hotel.s-a deschis o pagina de web in care scria ceva in germana…mi-am adus aminte de invitatia de a pleca pentru cateva zile in Germania.dar nu puteam sa le spun la parinti.asa ca am hotarat sa plec pe ascuns.mi-am facut bagajele fara sa observe ai mei.i-am anuntat ca o sa stau la o colega.m-am mirat ca m-au lasat.nu ma mai lasasera pana acum nicaieri.planul mergea ca uns.nu stiam de surpriza ce ma asteapta in Germania.am luat avionul si am ajuns pe la pranz.mi se parea ca am facut cea mai mare nebunie.mi-am luat inima in dinti si i-am anuntat pe ai mei unde sunt si sa nu isi faca probleme.nu au avut timp sa zica nimic ca le-am spus ca o sa-i mai sun si am inchis.Am ajuns la casa prietenilor mei.era superba,din lemn toata,parea o cabana din Alpi,cu o curte plina de brazi.ma simteam atat de libera,parka zburL:hai Flavia sa ne grabim sa ajungem la surpriza pregatita pentru tine,Ana!
A:habar nu am,dar sunt tare curioasa.ce e?un bmw…hahaha... sau un hammer….
F:o sa vezi si nu mai face mishto…
A:bine hai ca mor de curiozitate.lasa-mi 2 minute sa ma schimb in altceva.
Nu stiam unde mergem asa ca am hotarat ca negru ma cam prinde si fiind seara m-am imbracat in niste pantaloni si un maiou.eram toata neagra,la fata am ales sa fiu usor naturala... putin rimel,un pic de creion si pentru buze o nuanta de roz pal.cand am coborat lui Laurentiu ii sclipeau ochii.intotdeauna am avut o banuiala ca ma place,dar nu eram sigura.
A:am venit.deci mergem?
F:dupa ce inchide Laurentiu gura,ca saliveaza cam mult la tine Ana.hai sa mergem.
Laurentiu era obijnuit cu tachinarile Flaviei,dar tot se inrosise la aluziile ei.
Nu stiu sa va explic unde mergeam,dar mi-am dat seama ca ma duceau la un concert.eram fericita.nu mai fusesem pana acum la nici unul.Am simtit ca lesin cand am aflat ca era un concert cu Tokio Hotel.si Flaviei ii placea formatia,era inebunita dupa Bill.era sansa mea sa il privesc live pe Tom.intram in sala si Flavia ma prinde de mana,ma trage dupa ea.Am ajuns aproape de primul rand.Cand a inceput concertul parka era o atmosfera de basm.nu puteam sa-mi dezlipesc privirea de la persoana cu sapca si chitara…am stat asa,neclintita cu privirea atintita spre el mult timp.parca nici aer nu mai aveam.nu se terminase concertul cand am hotarat sa ies.Am anuntat-o pe Flavia ca ies un pic sa imi iau ceva si vin.eram in spatele scenei…nu stiam ce sa fac.vroiam sa ma vada,sa stie ca exist...Tom…Tom...repetam in gand numele lui…imi era frica sa nu ii uit numele…tremuram de fericire ca am putut sa il vad,fie si din sala.aveam o geanta care era a Flaviei.mi-o imprumutase.o deschid ca sa scot un servetel,dar am dat peste niste somnifere.ma gandeam ce face ea cu ele.cateva fete vin spre mine disperate urland un nume,ma intorc si il vad pe Bill Kaulitz iesind…incerc sa-l caut cu privirea pe Tom…l-am zari. erau o gramada de fete pe el.nu stiu ce a fost in capul meu…am zis ca nu pierd nimic asa ca ma duc direct la el.ma apropii privindu-l in ochii…
A:buna seara fetelor sper ca nu va suparati dar trebuie sa il rapesc putin pe Tom.
Ezit un pic sa-l iau de mana…tremurand il prind si-l trag spre mine.Era destul de intrigat,chiar iritat de gestul meu.
A:imi cer scuze,dar am venit din Romania pentru tine...pardon.pentru tokio…pentru tine.stii... imi placi... si vreau sa fiu q tine
Nu-mi venea sa cred ce spuneam asta.parca nu eram eu.nici nu mai sarutasem vreodata si deja vroiam sa ma culc q Tom…
Tom incepuse sa aibe o sclipire ciudata in ochi si imi zambi.Mi-am dat seama ca e de acord si il iau timid de mana.Il trag usor dupa mine
A:camera de hotel….
Din spate se aud tipete si incep sa alerge niste fete spre noi.habar nu aveam ce vor…Tom ma ia de mana,ma strage puternic.
T:vino cu mine
kre vrea continuarea sa-mi zik!!!!:D