baiat nu?:|
e baiat? :uimit: :uimit: :uimit:
yeep..he is a boy:P
:uimit:
btw arata bn:X :nebun: :nebun: :nebun:
pun si io niste poze
sper k nu au mai fost puse:D
16.05.2009
18.5KB
next........................fleosc ............................:))...........ce dracu mai vrea si betty aia ca deja ma enerveaza/?
11.06.2008
40.9KB
pffff=))eo nu'mi aduk aminte knd m'am certat ultima data cu soramea=))=))=))=))=))=))thuy sor'ta ii nebuna rau..in loku tau iash smulge paru din kp :x :x :x :x :x fractu ii mikutz=))=))=))da y pe el l'ash bate=))=))=))=))...jur=))=))=))imi pale lau k navetzi o sola k a mea=))=))=))=))=))eo va bex oricum:D:X:X:X
Porecla mea ii ..teddy..sau tommy...sau tommytzu..cum vletzi:D:D:D:Dbeshk:*:X
02.06.2008
19.7KB
...
08.08.2008
32.9KB
omg :rotfl: :rotfl: c tzopaie kinele asta :rotfl: :rotfl: :rotfl:
12.09.2008
39.8KB
pe bune ?
kiar sunt shi tokio hotel???
:O:O:O:O
:uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
26.06.2009
22.7KB
T:Deci voi sunteti ingeri,care e al meu?
BU:Yo!!!
B:Iar tu esti a mea nu?
A:Da :rusine:
B:Aoleu pei si ce facem cu concertele ca yo zdrangan la chitara
A:Aici intervin yo!!
B:Tu?
BU:Cu ajutorul energiei voastre pozitive,putem face ceva magie alba
B:Magie,schimb de corpuri,sigur sunteti ingeri?
T:Ingeri sau nu,sunt frumoase,bila tre sa mergem la liceu
B:Bila?? :x :x In fine imi pastrez calmul hai sa mergem,voi puteti merge cu noi?
A:Nup dar cand aveti probleme putem aparea in mintea voastra :wink2:
T:Misto,putem avea o fantazie tu si yo
O pocnitura se aude si tom ramane cu obrazul rosu
T:CEl putin am incercat
B:Hai romeo,ce ma enerveaza pantalonii astia
T:Ce-mi intra chilotii-n cur,alti mai largi nu ai?
B:Apropo de asta nu tre sa afle nimeni,nici macar mama,ok?
T:Dap
Nextu il pune buby
05.06.2008
36.1KB
Deci ptr next va sfatuiesc sa va uitatzi la videoclipurile de mai sus :cool: :cool: :cool: :nebun: :nebun: Este de la festivalul Rock am Ring din anul 2007 asha k daca vreti sa intelegeti next-ul si sa vedeti "nebunia" descrisa de mn ji de Leez in fic........
20.05.2008
24.5KB
o poza cu mn
stati jos cand va uitati sa nu va speriati :rolleyes:
19.12.2008
24.6KB
:D
27.04.2008
41.5KB
:zzz:
06.08.2008
42.7KB
gay
08.08.2008
10.5KB
:nebun:
21.07.2007
5.9KB
leez :D
23.03.2008
28.5KB
:x
21.07.2007
26KB
maria
S;te gandesti la ce ma gandesc si eu
A;da
Sara merse la masa lui tom
S;nu tie rusine sa ma injeli cu babornita asta
L;ce
T;nmic draga
S;nimic nu vezi ca ii cade parul alb al ei in mancare da batrana ce eee
L;tom mam saturat te perasesc
S;ha ha ha
A;dc dc bill dc mai inlocuit cu porcul asta de guinea
M;ce a spus draga
B;nimic puisor
A;nu vezi ca pute in tregul restaurant de la basinele ei daunatuare
M;bill eu te parasesc
B;nu
M;pa
A;ha ha ha
Tom si bill;fetelor
Avril si sara;daaaa
T;treceti acasa
S;bine bine
A;ha ha ha
01.09.2007
3.4KB
din nou luna
22.08.2009
28KB
breee deci eoo totushi is shokata de atuncia q bossu~adik david:zzz:~:uimit::uimit::uimit::uimit:deci totushi ....bagi un neeexzt??/:zzz::zzz::zzz::zzz:
01.07.2008
35.9KB
tommy
24.07.2009
22.8KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.04.2009
39.6KB
super...nu am mai lasat de mult next...dar am citit toate nexturile....e super ficul...cred ca am mai zis asta de 1000 de ori....ma bucur ca au rezolvat treaba si cu Blake...si au scapat cu viata..... abia aste vol. 2....asa ca neexxxtttt...... :nod: :nod: :nod:
11.06.2009
30.3KB
am ji eu o pov ji vreau so impart cu voi :D se poate? :wink2: :rotfl:
21.04.2009
28.8KB
thuamne deci=))))il aodr pe tom=))da fazele is mortale=)))girl ejti the best>:)...:*
30.03.2008
22.7KB
:rotfl:
17.08.2008
40.1KB
Imi place dar sincera sa fiu il prefer pe cel de dinainte,ciufulitul meu:D
27.06.2008
18.5KB
sunt o balerina mica!!!!
12.01.2008
18.3KB
:zzz:
19.12.2007
22.5KB
Sarah
05.02.2009
21.9KB
ziiiii... te roooog:o3 zi ca mai facut curioasaaaa te rooog
daca nu spui ........ :x
30.01.2009
32.6KB
:zzz:
08.08.2008
20.6KB
:finger:
07.07.2008
35.9KB
1.ceao n.n
2.ally(teddy)
3.tm
4.24/8/1993
5.fecioara
6.8-a
7.fick-uri..desenez,cant,dansez,out,..etc..etc..
8.Andreea
9.negru,albastru,verde,roshu,gri,mov,crem,galben,alb,vishiniu,maro..etc..
10.cantatu,muzik y tokio hotel(tom)
11.pop-rock..punk..etc..
12.Tokio hotel..killerpilze,avril lavigne,ciara...etc.
13.love is dead,don't jump,like a boy..scream...monsoon..etc..
14.Tom kaulitz(tokio hotel..Jo(killerpilze)
15.harry potter(all)
16.tom felton...emma watson..robert..pattitson...J.LO.
17.POLI TIMISOARA
18.christiano ronaldo
19.nebuna,zambareatza,iubitoare..
20.knd mio cazut sutienu la shtrand=))
21.in germania..cu soramea=))ptr TH logik=))
22.mexic
23.chinezeask,orinetala,specific marin..supa de pui=p~=p~=p~=p~
24.pepsi
25.belea=))=))=))=))=))beton armat..mijto..am fu in orash y knd am ajuns aksa tam tam surpriza=))=))ai mei ne'o facut mie y lu soramea o petrecere de zile mari;;)
26.3
27.peshte,gemeni:D
28.habar nam:))
29.ryan:D
30.da
31.da:D
32.4 luni
33.da.da.
34.nas mai avea ce sa discut cu el,yash da papuci:)
35.-
36.-
37.-
38.-
39.-
40-
41.undeva unde sa fim singuri..pe o insula pustie..:D..(cu un mall prin apropiere y uh hotel)=))
42.-ponny de la mnh din zona=))
43.-Rary:D
44.pe tom8->
45.pe spate,pe burta=))=))-=))intoarsa=))=)))bn uh?=))
46.de fumat nu fumez..de baut..:-juneori=))
47.ce'i aia?=)))
48.1-cf?
2-ce parere ai despre mnh;;)
49-delok:D
50.-ejti very sool:D
51:-tye:*:X>:D<:X:X:X:X:X
:nebun:
02.06.2008
22.7KB
vai ce mijto ce o fi asa interesant in revista aia adik ziar o fi scris despre us5 >:) :x
18.07.2007
18.9KB
ashhaa.. deci .. azy am stat o gramada cautand poze dastea...
moommaaa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
yoy.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: oricum..hmm .
asha. deci..incepem
02.08.2008
49.5KB
asta nu a fost prea goth:)) :rotfl:
13.11.2008
4.1KB
e super
29.12.2007
44.7KB
k am gasit...
astya e una dintre pozele mele preferate:D