:rotfl: :rotfl: :rotfl: stai sa caut ji eu :rolleyes: :rolleyes:
15.06.2008
27.9KB
Edward in Twillight arata bine, insa in realitate arata naspa...ar fi misto sa existe un vampir ca el.. :nebun:
13.05.2009
31.6KB
asta zici ca e adevarata! :uimit: :uimit:
09.12.2008
25.3KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
02.08.2008
37.9KB
Era noapte ...afara era o furtuna napraznica ...o singura fiintza umbla prin castelul vechi si rece de piatra ..o fata nevinovata care in mod normla nu avea ce cauta acolo ..trebuia sa fie cu familia ei kre din pacate n o mai aveam ...o fata inocenta de numai 16 ani cu numele de Emma ..se plimba pe holurile reci uitanduse la tablourile si portretele de pe peretzi pana cand ....
Lestat : eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemma :-L
Emma: da Lestat ce e :|
Lestat: de unde ai unmblat tziam zis clat la ora 7 sa fi aici k mergem in vizita la cineva
Emma: scuzama dar nu am sesizat k timpul a trecut , ma plimbam prin castel
Lestat : odata daca se mai repeta ai zburat din castelul asta ai inteles
Emma: da Lestat
Lestat : nu boci acuma asha mergi imbracata ? sau cum ?
Emma: ma duc sa iau rochia neagra
Lestat : fugi ji iatzi si lantzul ala q pietre negre
Emma: da Lestat
Emma fugise in kmera ei din varful Turnului castelului urca in fuga scarile deshi erau enorm de multe scari se schimbase foarte repede si coborase
Lestat : de ce ai stat atat de mult crezi k am timp toata viatza sa astept dupa tine crezi k am chef sa te astept te iau cu mine k sa nu te mai las singura in castel
Emma: dar ....
Lestat : niciun dar mijca odata
A apucato brutal de bratzi ji a impinso inainte , Emma se tzinea de bratz ji inainta au ajuns afara si trebuiau sa treaca prin padure ji sa ajunga in orash la prietenul lui Lestat ... ...Marcus ..avea si el o fiica din cate ii povestise Lestat o chema Leez ji era cu 3 ani mai mare ...Emma incepea sa nu se simta bn simtzea k ametzeshte nu mancase nimica de 3 zile ...pofta de sange o facea sa ishi ascuta simtzurile se uita in stanga si in dreapta in posibila gasire a prazii ...alt suflet nevinovat care va avea de suferit de pe urma ei ...nu ii placea sa ucida , dar latura sa vampirica o impingea sa faca asta ....dar deja se obisnuise ..la incepu knd Lestat o invatzase sa vaneze ....vana ji ucidea cu sange rece in fiecare zi omora 2 persoane .....acuma nu mai e asha Lestat nu o mai lasa sa umble prin afara castelului ...ji daca chiar nu manca Lestat ii aducea acasa cate un copil sau un adolescent nevinovat care nu se putea apara in fatza lui ... ...acuma de 3 zile nu mancase si Lestat se parea cu nu realizase k ea eram lihnita ....dar nu avea curajul sa ii zica ...ii era frik de Lestat ink de atunci de knd o transformase in vampir ishi aducea amite clar ziua aia ...imaginile incepusera sa ii apara in minte .....
“era o zi rece de toamna ...era in sala de bal a castelului in fatza shemineului ...se juca cu ursuletul ei de plus...pana knd ushile salii se trantisera de perete ...in prag era Lestat plin de manie cu ochii roshii ...emma stia ce inseamna aia ...nu ishi gasise prada ....nu mancase .... suferea de o criza de foame si nu se putea controla nu stia ce facea...orbit de foame nu judeca logic .....atunci Lestat orbit de foamne si de pofta se sange o luase pe Emma ji o mushcase da gat cart putuse de tare .... ....Emma tzipa se zbatea ....dar Lestat nu ii dadea drumul o golea de sange si de viatza .....Emma deja simtzea k moare totul in jur se intuneca , ametzea , deabea ishi tzinea ochii deschisi apoi Lestat ishi retrasese coltzii din gatul ei ...o intinsese pe jos ...Lestat luase un cutzit si se taiase la mana ..ishi taiase propiile vene ....apoi ridicase capul Emmei de pe jos ji ii daduse sa bea din propiul lui sange ..Emma bause cu sete nu mai simtzise niciodata atat de puternica nevoia de sange k atunci ...bause pana o lasase Lestat ...apoi Emma simtzea k ishi revine k se schimba ...Lestat o pusese pe canapea ji asteptase langa ea ...pe Emma incepea sa o doara tot corpul ... ....:Lestat ii spusese “ Stay linistita e doar corpul care itzi moare “ ...Orele treceau si Emma se zbatea pe canapeaua in chinuri groaznice ...Lestat nu o ajuta ...nu stia cum sa o ajute ...se uita la ea cum se zbatea pe canapea si plangea ji in final dupa 10 ore de chinuri ji dureri Emma se ridicase singura dupa canapea ....piele ei era alba si park stralucea , parul ei nu mai parea shaten deschis ci se inchisese la culoare ...iar ochii aveau o culoare ciudata ..nedefinita ...i se schimbau in functzie de stare ..la fel ca cei a lui Lestat ...apoi Lestat o scosese pentru prima data sa vaneze ..prima ei victima era o fetitza mik de 5 ani pe care o ucisese fara mila apoi dupa ce o omorase se uita ingrozita de ceea ce facusesi fugise la Lestat in bratze si plansese dar Lestat ii explicase k chiar dc nu ii place viatza ei va depinde de sangele pe care il va bea “
Lestat : Emma ...Emma revinotzi din transa am ajuns
Emma: aaa ce da scuze miam amintit ceva
Lestat : nu incerca sa nu imi spui ceva ce nu e adevarat k sti k itzi citesc gandurile tziai amintit cum team facut vampir ..tziam spus fi fericita k tziam daruit viatza eterna
Emma: mda....
:zzz: :nebun: :D :dinti:
10.05.2008
42.1KB
:-j
21.01.2009
27.3KB
A trebuit sa ma intorc la institut si am avut norok ca nu au inceput examenele dar nu pot sa spun acelsi lucru despre profu meu de mate,antonio corchero care credea ca scapase de mine pe veci.Am ajuns tarziu,una din cele mai mare greseli
AN:Domnisoara ana ati ajuns tarziu(se intoarce si se uita la mn cu ochelari pusi pe nas)
A:imi cer scuze
AT:Liniste si de scuze nu,si cum avem onoarea ana va trece la tabla sa faca problema
A:Antonio sti ca stau prost la algebra!
AT:Oooo!!!Dc a crescut chiria???
TOTI: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A:Haha numai pot de ras!!!Nu vedeti ce fete de prosti aveti si mai si radeti!!
AARON:Proasta esti tu!!!Fata zice totul!!
A:A da?Pai si fata ta ce zice?Ia sa vedem
AT:Taceti amandoi ana treci in banca
A:eu ma car de aici
M:Ana ce faci?
AT:Domnisoara ana va scad nota la purtare
A:La drak cu purtarea!!!!
Nu stiam ce se intampla cu mine,unde era ana cea buna si simpatica,cea care iubea pe toata lumea pana si pe aaron??Cand deodata suna telefonul
A:Da?(cu un ton iritat)
B:Buna ana sunt bill
A:A tu mai lipseai ca sa am ziua facuta un kkt complet
B:Vreau sa vb
A:Ce sa vb?Nu sti ce bluza sa-ti pui maine la concert?Nu-i nimik tom te poate ajuta!
B:Nu este asta!Vin in spania ca sa te vad
A:Scuteste drumul nu vreau sa vb
B:Dc?
A:Bill pe noi nu ne leaga nimik,nici macar siretele de la adidasi!!
B:Ana eu te iubesc?
A:Pe drak ma iubesti,pana si tom tine mai mult la mine decat tu
B:Dc spui asta?
A:Pt ca tu nu o dovedesti!!!!!!!!!Si s-a terminat conversatia
11.02.2008
8.2KB
AnTo :zzz:
22.10.2008
21.2KB
y.......
Criss:este prietenu lu ally de cirk 2 zile..o place..dar ishi da seama k nu prea are mult timp de stat cu ea y se indragosteshte treptat y prea tare de leezy:D
05.06.2008
27.9KB
sincer sa fiu nu cred ca mam gandit ce vreau.....cred ca cel mai mult imi doresc sa slabesc........si sa fiu mai frumoasa....... =( =( =( =( .....da chiar leez uh ceti doresti?
29.05.2008
50.4KB
incep ..
ptr inceput numele meu complet este : iacob ioana -izabeLLa
sunt in clasa a 10a
am 16 ani-iam implinit ieri
sunt bruneta-vopsita
okii sunt caprui
am 1,67
26.06.2009
22.7KB
e un dulce
02.04.2007
18.5KB
:zzz:
05.08.2008
58KB
:rotfl:
04.11.2008
23.6KB
img 16
14.08.2008
4KB
:nebun: :nebun: :nebun:
02.08.2008
35.4KB
:razz: :razz: :razz: doamne......eh dar nici chiar asha ca dirigu meu ca na de la voi radea chesty chesty dar asta trece si la actiune adik pune mana peste tot....aproape :x :x :x
08.06.2008
40.9KB
bill si tom
29.08.2007
21.8KB
emo :nebun:
21.07.2007
26.8KB
....
10.07.2008
4.8KB
K;Dar …nu apucase sa zica ceva ca yo eram deja la 3 kilometri de el…(e mult???)
Am mers si am mers si am mers si am tot mers pana cand am dat cap in cap cu Takuya nush de ce dar ii sclipeau ochii atat de tare incat ma orbit
T:Am auzit ce sa intamplat cu Kanon…si imi pare rau.
A;Nui nimik…spun yo trista(dmn ce a facut asta cu mine …devin sentimentala )
T;Ma intrebam ca daca nu ai partener daca vrei sa mergi cu mine…si isi tranteste un zambet idiot pe fata
A:Da sigur de ce nu….pot sa te intreb ceva???
T:Da sigur
A:Stii eu stau singura…parintii mei stau in alt continent…vrei sa dormi la mine azi:D
T:Da dar sa ii sun pe baieti sis a le spun ca data trecuta cand nu le-am spus au chemat politia…stai putin
T:Alo…Miku tu esti???
K:Nu eu sunt kanon
T:Bine vezi ca eu stau la Amy pana maine seara ca merg cu ea la bal:P
K:WTF…ea trebuia sa meraga cu mine
T:Ba acu chiar esti bou
K:Nu eu nu sunt bou eu sunt Kanon
T:Ma refeream la bou ca animal…tu erai cu ea si apoi iai cerut la Britney sa fie cu tine…si ai mai si ras de ea
K:Dar lasama sa iti explic…biletul era pentru Amy dar I lam dat lui Britney sa il dea ea ca ea era mai aproape de Amy
T;Bine dar eu tot merg cu ea la bal dar uite care e planul
Si au vorbit ei pe acolo…dar nu stiu ce eu eram atenta la o musca.
Urma seara balului…cu multe plansete miam schimbat lookul…dar mi-a placut…dar dupa bal urma sa imi fak sufite negre:D
Bene am iesit din camera si Takuya a ramas mut(ehhh ce sa spun la cat de frumoasa eram)
23.02.2008
57.6KB
aham bv crek aia nu era animatzie :rotfl:
10.04.2007
8.3KB
Bill
16.07.2008
39.7KB
Leez=Sora lui ramzu.. cum zikeam ikuto le va schimba complet viatza.. e indragostita de ikuto..la fel si sora ei..
dupa transformarea completa a prins mai mult curaj.. ikuto le`a dat amandurora o lectzie de viatza..
24.05.2008
40.8KB
ssssssssssuuuuuuuuppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr....vreau next ;) ;) ;) ;)
03.05.2008
29.9KB
:nebun: :nebun: :nebun:
09.12.2008
42.5KB
ce tare e ultima parte...cu bill si tom :rotfl:
"Emma: ce vrei mortule "
ce personaj nebun ati creat
:rotfl:
astia doi tot timpul sunt pusi pe cearta si fapte mari..la extreme:cand se pupa,cand se taie...iar tom pare dispus sa'si duca razbunarea pana la capat.ca si emma de altfel.
sunt curioasa ce a pus iar la cale tom
:limba: el si planurile lui diabolice ;)
:*:*:*
06.09.2008
32.9KB
am citit pe un forum ca asta e prietena lui sasuke.. oricine ar fi e f frumoasa
25.12.2007
30.5KB
deci o sa ma apuk imed:X:X:X
05.04.2008
35.1KB
sal...snt o fana th...din bacau..ma cheama amy...shi ubesc muzik rock :hi: :hi: datimi add la id shadowcat_amy_th...plz
poooooooooooooop :razz:
18.07.2007
29.8KB
me... :rolleyes:
20.05.2009
30KB
da eu.......bubu........si leez.........si restu nu mai stiu =(
30.05.2008
50.4KB
Cu profa de Ro:D
07.06.2009
25.6KB
asta este bannerul cel nou :D
ps: trebuia sase miste :-l
05.04.2009
1.2KB
ohh zimi ca nu e adevarat si ca nu poarta tocuri =(
dar si aicea poarta :((((
30.11.2009
41KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
k pun poze
25.01.2009
4KB
super plache de el.....bn ca nu era corpul lui ca muream aici de ras e prea naspa corpul ca sa fie al lui