oke....ca prea sa terminat fara sfarsit..... :limba: :limba:
23.05.2008
71.6KB
dak zice sisa mea pun poze shiaici :) :)
18.07.2007
15.6KB
shi iara ink una
07.07.2008
45.5KB
eo imi dolesk..sa?:-?am:-??hmmmmmmm:-?
sal vad pe tomy in realitate8->:D:D:Dash leshina uc sigurantza=))
02.06.2008
7.7KB
img
03.10.2008
48.5KB
Emma: nu ma intereseaza sa ma intalnesc cu persoana ta in niciun caz
Bill ieshise din vestiar tzinandushi mana pe locul unde il lovise Emma....in celalat capat al scolii ..
Tom: frate ai primit o palma mai rau decat daca tziar fi dat un barbat de 30 de ani un pumn :-O ce tzia intors capul :-O
Bill: mie imi spui nu mai imi simt obrazul
Alan : bah sti qm se zice =)) palmele peste fatza se dau din dragoste =))
Bill: marsh mah aia ii pre nujt qm sa zic prea IMPORTANTA in scoala asta k sa umble ea q mn
Alan : ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dar recunosti k tziar placea sa umbli q emma ha ha ha ha :->:->:->
Bill: hmm :-? Poate nujt in fine e f dura tipa loveshte mai rau decat un baiat
Tom : mah fratemiu nujt ce sa zic da ai mancat bataie de la O FATA =)))=)))=))
Bill: he he mai taci k iti arunc xxl-urile pe geam :-L >:P
Tom: am tacut =))
Alan : hai mah Bill nu fi morocanos =)) da nu ne putem abtzine prea dura faza =))
Bill: bn mah =)) recunosc ma batut o fatha =))
Tom: opa bill de knd cedezi in fatza fetelor :->
Bill: uite’o pe Paris Hilton
Baietzii : unde
Tom: unde ai vazuto bill pe paris hilton bill ? bill bah unde ii asta =))
Alan: habar nu am =))
In celalat capat de liceu fetele ieshisera din baie gatha spalate machiate iarashi ji parfumate cu alte cuvinte super fresh :D leez era imbracata intro pereche de blugi ruptzi un maieu in romburi albe ji negre q ghiozdanul q insigne pe umarul stang la mana ji la gat avea tzinte ji in picioare o pereche de adiashi kre parea vechi ji folositzi de vreo 2 \ 3 ani ......Alina avea parul prins intro coada intro partea avea pe ea o pereche de blugi un maieu roshu q o stea alba pe el in picioare avea o pereche de basketzi rochii ji avea geanat in mana fiindui prea lene k sa o tzina in spate ....Emma avea pe ea o pereche de blugi strantzi un tricou negru q Hello Kitty in picioare baschetzi Converse iar la gat avea un lantz de argint cu un medallion in forma de lama iar pe umar ii atarna o geanta stil poshtas neagra de la Converse ..se intorceau inapoi la internat ..internatul era o cladire imensa tripla cat liceul propriu zis fiecare kmera era imensa kmera in kre se intra era holul apoi o kmera unde erau paturile iar in sus pe scari baia change-room-urile si un mic balcon jos pe langa paturi mai erau si 3 calculatoare …..putem spune ca , kmerele erau exagerat de mari doar ptr 4 persoane kre stateau in kmera aceea dar cu atat mai bine knd venea vacantza in internat erau petreceri …..
Emma: nuuuu maiii poooooooooot vreau sa dorm mor de somn
Leez : emm azi nu dormi azi avem trb se apropie vacantza de iarna ji trb sa facem curat jti u ;) party-uri ;) doar nu vrei sa vina lumea aici si sa iti vada pantalonii scurtzi aruncatzi pe pat
Emma : dah mah chiar ji azi trb sa imi aduca tata boxele alea pe kre mi lea promis .......
Da intradevar azi trebuia tatal Emmei sa ii faca o vizita la internat si sa ii aduca “cadoul “ de craciun care spre surprinderea Emmei va fi unul imens , dar din pacata in fiecare Craciun cineva din Familia Emmei lipseste de knd era ea mik .. acea persoana era mama ei .. knd era mik a parasito si a lasato cu tatal ei kre spre neferecirea Emmei sa recasatorit cu o alta femeie kre Emma nu o suporta nu suporta sa aiba o fiintza k ea in apropierea ei , nu suporta k incerca sa o faca sa o aceepte pe ea k pe mama ei adevarata ..oricum emma se straduia sa se poarte frumos cu ea dar cateodata ishi pierdea total controlul si ieshea un show monstru de aceea a ales sa stea la internat ....
Tttttttttrrrrrrrrrrrrrrrr (suna telefonul Emmei )
Emma: ja
Mariana (mama vitrega a Emmei) : iau puiule ce faci
Emma: mariana 8-| is bine la internat fac curat in kmera si astept sa vina tata
Mariana: aaa deja sti k iti vei primi cadoul mai repede k de Craciun eu cu tatal tau suntem in Tahiti
Emma: spunemi ceva ce nu stiam 8-|
Mariana: hay mah Emmy gogoshico nu mai fi indispusa chiar nu potzi sa imi zici mama ?
Emma se infurie ji ii inchisese telefonul in nas ji trantise telefonul pe pat
Emma: o urasc
Leez: aaaaaaaaa nu demola camera :-O ce sa intamplat :-O
Emma: crede k poate sa ia locul mamei dar nu va reushi niciodata asta X(X(X(
Aly: iara Marina are pretentzia sa ii zici mama
Emma: da ji eu nu pot sa ii zic mama ptr k nu e mama mea
Aly: asta e pur si simplu spunei k nu potzi sa o numesti mama ptr k nu e mama ta naturala ji u ink sprei k intr-o zi mama ta naturala se va intoarce .....dar priveste partea buna Marina e snoaba iti poate da tot ce vrei u ji ktzi bani vrei u apropo ei nu raman de Craciun in orash
Emma: nu , nu raman k pleaca amandoi in Tahiti si sa vezi k acuma o sa vina cu microbuzul ji imi aduc vreo 4 \5 cutii gigantice cu cadouri ddar nah poate dc se poarta frumos cu mn poate in viitor o accept k mama dar mai are de trecut ceva teste pana atunci :-p ;)
Nah ji next-ul :-p
01.05.2008
16.7KB
...:: hallo!sunt noua pe aici! eu sunt ~JK~ shi sunt din moldova,am 13 ani ...
askult muzik de la pop-rock pin` la hard rock-sunt o mefa fana th! :hi:
hobby:internetul,tv-ul,imi place s fak kunoshtintza k fanii th shi nu numai::...
KaM aTiT! :limba:
16.11.2007
12.9KB
:x
21.07.2007
21.6KB
un nou dans :rotfl:
19.07.2007
30.2KB
B: deci.. cn ma rog e domnu boshorog de langa mn? :x shi mai important dc face perfectiunea intruchipata.. adik je..poza cu el??? :x :x
16.09.2008
20.1KB
T:Bill zambeste!
B:Taci mah ca ghicesc in cafea!
T:Si ce zice ca maine ramai chel?nu mas mira la cat fixativ folosesti,dupa tn intram cu masti in baie
B:Nu mei zice ca o sa luam un premiu
T:Da vom fi nominati la cei doi fraieri ce stau singuri in aeroport!
B:Tu esti fraieri ca eu nu stau singur!!!! :nod: :nod:
24.02.2008
34KB
Text ingrosatgenereazaA plecat apoi dupa Elis ...sa-i spuna ca nu are dc sa-si faca grija ca el vrea copilul
Afara Elis statea intr-un parculetz plin de copii mici.
E:poate ar trebui sa avortez...nici nu stiu cn e tatal Yu sau Strify....off
Un copilas mic cu lacrimi in ochii s-a apropiat de ea.
X; Ai vazut-o pe mamy??
E:nu dar cum arata mamy tau?
X:poi.....seamana un pic cu tn
E:hai sa o cautam
X: bn...
Mama lui il cauta si ea disperata in ceallalta parte a parcului,
X:fiule ...ce bn ca team gasit!
C:mamiiiiiiii
X:va multumesc ca mia-ti ajutat copilul sa nu se piarda
E:npc....orice om ar face la fel...
Elisu se simtea bn ca a ajutat pe cnv.
C:numele meu este Flavius al tau?
E:elis...
C:domnisoara elis u ai copii?
E:da am un copilas....(si isi mangaie burtica)
C:unde e?
E: pe drum ...acum el aduce barza
X: mamy ...las'o pe elis in pace...Trebuie sa mergem la doctor..
C:bn mamy...pa elis
Yu alerga si el dupa Elis
Y:aici erai...credeam ca
E:ca ce?O_o
Y:ehhh....nik....sper sa pastrezi copilul?
E:de unde jti de el...-_-
Y:il pastrezi??
E:cred...
Y:yuppyy...sunt tata
E:da (si a inghitit in sec)
In mintea ei(nu stiu daca copilul e al tau sau a lui strify...dar sper saq fie al tau)
Ei se duse acasa.Acasa toti erau la amsa in bucatarie.
Y:salut...vreau sa va zic o veste.Elis este insarcinata:D:D
E:Yu....nu trebuia sa zici. Si pleca
Yu a vrut sa se duca dupa ea dar inchisese usa.
Dupa o zi Strify si Elis ramasesera singuri acasaca ceilalti erau plecati la shopping.
Strify era ingrijorat ca copilul sar putea sa fie al lui.
S:buna ...c?
E:bn...uh?
S:am venit sa te intreb cv
E:zii...
S:cumva copilul e al meu sau a lui yu?
E:nush.....:(:(
S:zi e al meu ?
E:nush exact...dar ma gandesc sa avortez:(:(:(:(:(
S:nuuuu ca eu vreau copilul mai ales daca o fi baiat
E:poy chestia este ca si yu vrea copilul si el nu stie ca am facut-o cu tn
S:daca este cand o sa se nasca copilul o sa facem un test de paternitate.
E:ok o sa vb si cu yuText ingrosatgenereaza
07.05.2008
4.7KB
si mie imi place ffff mult mel. is the new shit...............:d:d si pe aia o am pe telefon si bubu tot timpul cand stam la sc pune mel ............:D:D:D.......am fost fana :zzz: :zzz:
26.04.2008
3.4KB
Andreea este cea mai cuminte fata din cartier care a avut norocul sa fie iubita lui Bill Kaulitz..este dragutza….haioasa….inteligenta…etc….shi bill o place la nebunie….ea are shi o sora geama ….emma…….care este cam opusul ei…la fel k shi bill&tom…
01.05.2008
21.9KB
Irina
25.05.2008
31.1KB
asta nu gasesc text potrivit :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
24.06.2008
23.8KB
nu shtiu dak a mai fost
02.08.2008
29.2KB
:nebun: :nebun: :nebun:
07.12.2008
33.2KB
ok so :-> apar personaje noi :->
Briana Evican : Instructoarea de Street-Dance a Emmei , a jucat in filmul Step Up si Step Up 2 The Streets ji in continuare va juca avanad in vedere k e una din personajele principale , a selectoato pe Emma deoarece sa dovedit a avea mult talent si a fi apta pentru a face acest stil de dans , ea lucreaza in parteneriat cu Robert ea preda la fete iar robert la baietzi intr-un final dasand totzi o coregrafie foarte MARE ....fara sa stie stundentzii Briana si Robert ii pregatesc pe studentzi pentru a aparea in cateva segvente din filmul viitor si anume Step Up - Don't Stop
14.05.2008
35.8KB
ma rog nu e la semnatura :D:D:D
19.06.2008
35.6KB
ia de aici
15.06.2008
3.6KB
muma .....nu am plecat q altu ptr bani ...de fapt nici nu am plecat cu altul :nono: o sa vezi u mai talziu in fic ;;) :nod: Next today andre hai bitte :rotfl: :rotfl: :rotfl:
02.05.2008
44KB
Ai coperta? Eu pun pana cand primul n. din 2009.. nu stiu,dar asta arata pe site..
15.01.2009
53.1KB
New fic la colaborare cu Leez :D
Personaje :
-Ashley
-Helena
-Megan
-Robert
-Bill
-Tom
Ashley
27.01.2009
27.5KB
:rotfl:
02.08.2008
38.5KB
Chiar cand ma pregateam sa zik ceva….un suntet asurzitor iesea din amplifikatoarele de la piscine si se anunta sfarsitul orelor….si BONUSUL zilei….
Toate fetele tipau si se indreptau spre o camera….Iar 2 gemene….mai luat de pe jos si mau tarat(pe bune chiar mau tarat) pana in camera aia….
Geamana1:Hmmmm…i-a costumul asta….adica nuh….nu se potriveste cu funda….singurul este Arma x
Geamana2:Nu….nu se poate….nui va fii buna ArmaX…este imposibil…
L;Arma cum?:|?
G1;Este costumul de baie al lui “MISS SANII SI FUND PERFECTI”…
G2:ESTE IMPOSIBIL SA-TI FIE BUN…TOTUSII EL ESTE SINGURUL CARE SE POTRIVESTE FUNDEI
G1&G2:incearca-l
Era imposibil dar totusii posibil…ii venea mai mult ca perfect….
Gemenele statura holbate 1 min…dupa care iesira din camera….ducanduse spre piscine…inca socate.
Lizi se uita la usa…o deschise si se indrepta spre piscine….cand ajunse
Scz dar a vn tata si ma prins la kalk...maine pun nezu mai mare...promit...dar tre dat comm la mn:| :zzz:
28.08.2008
55.7KB
:hi:
18.02.2008
24.1KB
T:Date mei ca nu am loc!
B:Ete na ce vina am yo ca ai curu mare!!!
T:Bill date!!!!
jk uite mi-am facut curaj sh am postat un desen facut de curand sper sa va placa
21.11.2008
30.1KB
woooow cool ce frumos.......am presimptirea ca acel criminal le va strica nunta.....deoarece ai zis tu acolo ca a fost dat in urmarie generalal........ohh cred ca in urmatorul next va fi ceva trist......dak ai spus de acel criminal =( da sper sa nu fie ce cred eu desi mie imi place drama :rolleyes:
23.03.2008
21.7KB
parca zice ala care la lovit:fireal dracu..ai dat gol...na sa ma tzi minte :x :rotfl:
19.07.2007
28.2KB
T:ce frumos e afara pacat ca nu putem ramane!
B:Schreiiiiiiiiiiiiiii!!!!
T:Taciiiiiiiiiiiii ca altfel se strica vremea!
24.02.2008
3KB
way=)))))))=))))))))ce tare=))=)asa bullu tragete de palutz..
pana sa n ute trag eo pe uh..pfffffffff iar ai fitze de vedeta..
buey eo ii bat=))=)0=))=))=))=))=))=))mama lui de vedeta fitzoasha:-l...pfff...
muma vrem next:X:X:X::o3:X:X:X:X:X:X
07.05.2008
6.2KB
Astazi este ultima zi in care puteti trimite scrisori pentru TH,cei care vor va trebui sa trimeata scrisorile lui xoxo sau mie(billye_anna_15).De la ora 20:00 nu se mai primesc scrisori,asteptam opiniile voastre!