poza cu gaura neagra :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
26.01.2009
10.2KB
deci ador si ficul asta... :nebun: :nebun: :nebun:
e unul dintre preferatele mele
nextnextnextnextnext :hi: :hi: :hi: :hi:
13.12.2009
32KB
:nebun: :nebun:
08.08.2008
26.4KB
Tom este si va fi dragostea mea!!!!!TTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMM TTEEEEEE IIIIIIIIIIIUUUUUUUUBBBBBBBBBBBBEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
16.01.2008
33.2KB
nu l-as vedea pe Bill gras....nu exagerat dar nici plinut nu l-as vedea...asa e el...se vede dupa conformatia lui ca e slab si nu cred ca are vreo boala....in primul rand din cate stiu eu daca esti anorexic nu numai ca nu mananci dar nici energie nu ai si nu esti in stare sa faci nimic....iar Bill al nostru e plin de energie..... e ok asa cum e el...
mi-e imi place de el asa slab cum e.... :rolleyes: :rolleyes:
si poza asta cred ca imi spune ca nu sunt singura :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.04.2009
27.8KB
:hi: neXT :D
10.10.2008
4.9KB
lol.....nu ami pot de ras e prea tare poezia nu prea are ea nr de silabe exacte in fiecare vers dar mere
08.06.2008
40.9KB
billutz... :D
25.01.2008
48.9KB
Lestat de Lioncourt
02.11.2008
19.9KB
:dinti: :dinti: :dinti: :dinti: ce tare....."sunt gay hai sa mergem" :zzz: :zzz: :zzz: ....si ce draq cauta catelul diavollui la 12 noaptea in pat la tom te pomenest ca o fi zooofil :D :D :D :D :D :D :D :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: ......vreau nextu ca e prea comedie
30.04.2008
15.1KB
wow..ce sweet....tom o iubeste ...sper k si ea sa l iubeasca.......oricum cu bill nu mai are ce vb. pt k i a facut una k asta.....nesimtitu ...acu se leaga si de parintii ei.... :nono: ...bill bill.....cate probleme faci....las o o data in pace mey......
next plssssss.....:*:*:*:*:* ;) :D :)
13.04.2009
22.3KB
:zzz:
05.08.2008
37KB
:cool:
06.05.2008
27.4KB
lol
08.04.2008
22KB
tot ashley :zzz:
09.06.2009
21.9KB
lol ce draq nu puteai sa faca ce vroiau si dupa sa vina tom.....ce mama naibi......bv delia insealal pe tom cu frasu iti dai seama ....FRASU :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
16.04.2008
40.6KB
:nebun: :nebun: :nebun:
07.08.2008
35.9KB
img
04.10.2008
29.2KB
Povestea incepe in Loitsche ……
BENG BENG BENG
Emma: Biiiiiiiiill Toooooom haidetzo odata mergem la teren
Bill: da venim imediat auuuuuuuu
Tom: bill nu darama casaa
Bill: firar preshu naibii
Emma: ce ai spus te dai cu preshul ? :))
Alan: emma nu fi rautacioasa
Emma: shhhh :-$ silen :-$ i kill u :))
Bill intrun final deschisese usa si in spatele lui era tom
Emma: bill stay intoarcete esti murdat pe spate
Bill: nooo nu ma mai intorc cu spatele la u nu mai vreau sa ma doara spatele 3 zile :-O
Emma: faci ce vrei :))
Tom: unde’s restu :-? Numai u alan joey venitzi
Emma : nujt eu am venit mergem ji pe la fete sa vedem dc vin
Bill: k sa vezi 4 baietzi si o fata :->
Emma: bill te pocnesc
Tom: vezi k ii fratemiu ji vreau sa il aduc acasa inapoi intro bucata :)) sa ma rog dc nu o bucata si 2 bucatzi is bune dar nu mai multe k dupa aia va trb sa il aduc inapoi intro plasa acasa :))
Emma: a hahahaha a ha ha
Bill: fiintza sarita de pe fix =))))
Emma: multzumesc de compliment bullu
Bill: aaaaaaaaaaaa ma pipaie =)))
Emma: ji ce sa nu imi spui k nu iti plc :->
Tom: emma iara iesti beata ? =))
Emma: noooo doar am fumat :-p nu’s beata ink:-p ne imbatam la teren :)) deci mergem odata dupa my girls X( >:P
Tom: te rog stay calma nu vrem sa murim suntem prea tineri :))
Au mers inapoi la emma acasa k sa o ia pe Aly
Aly: aaaa fiintza nebuna emma lasama sa ma schimb de pijama (:| de ce plm mai trezit X(
Emma: taci ji schimbate ji mijca k mergem la teren
Aly: de ce nu ai spus asha :X
Boys: hallo aly
Aly: hallo
Emma: hallooooooo people sa mergem ji dupa Andre ji Leez
Boys & aly : ok let’s go
Emma incepuse sa o ia la fug ape strada bagand sperietzii in pisici si catzei ji copii mici
Bill : va rog opritzio =)))))))) ma sufoc aici
Aly: aa...ash oprio dc mash putea ji eu opri din ras =)))
Tom: wey =)) deci statzi trb sa ma spijin de gard :)) raman fara aer
Alan: nu e normala =))) adicetzi lantzuri =))
Joey: ce lantzuri mah =)) camasha de fortza =)))
Emma:
Emma: wey draga miam luat papucii astia ieri au fost cat jumate din averea mea opa stay era sa cad :)) :)) :)) wey ce amuzanta is :)) miam miam uitat singurul neuron in posheta impreuna cu cainele meu minuscul nu imi aduc aminte numele lui dar stiu k era ceva q T dar de ce ma mir k nu imi aduc aminte sunt o blonda mandra B-)
Bill: weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey =))))))))))))))))))))))
Emma: ok gatha nu mai o imit pe paris k ametzesc pe aici pik pe jos
Bill: calm k am ajuns la Leez acasa
Emma: Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez
Leez: daaaaaaaaaaaa unde arde suntem in junglaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Emma: cn vb :-p
Leez: taci Emma wild Child ce esti >:)
Emma: ji ce hai mijcatzi poponetzul mergem la teren \:D/
Leez: de ce nu ai zis asha :-O
Intorcanduse in fuga dar in urmatoarea secunda picand pe jos :))
Leez: is bn is bn
All: =)))))))))))))))))))))))))
Leez ieshi in 2 min jos gatha echipata ptr o noapte de fun :D
Emma: let’s move bitch
Leez: I’m coming bitch B-)
Emma: statzi am uitato pe Andreea
Tom: bah mai mergem mult X( nu mai imi simt picioarele ji nici nu am ajuns ink la teren
Aly: lasa tom dc obosesti te car in spate
Ajunsese si la casa Andreei
Leez: andreeeeeea andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeea
Andrea: hoooo om al preistoriei no urla k imi surzesti pestii
Leez: opa :”>:”>:”> scz :-p
Andrea: strainilor zicetzi ce vretzi k scot pushca de vanatoare a lu taty
Emma: ji ma lashi sa te impush 8->
Andreea: nu va impushc eu pe voi 8->
Emma: lasa visarea ji hai k mergem la teren
Andreea: acuma :(( ink nu miau adormit pestii ji latra dc plec de langa ei
Emma: dc nu vi golesc agvariul ji tzil pun in kp ji o sa semeni cu un cosmonaut ;;)
Andreea: gatha gatha vin vin vin
A coborat si andreea jos ji au mers spre teren la vreo 10 m de intrarea ub teren se auzea muzik
Emma: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa opritzi opritzi ma OMOARA nooooo tembelde ma zgarie pe greier aaaaaaaaaa
Aly: fugitzi sa va salvatzi
Leez: aaaaaaaaa Alan opreshte opreshte chinul nu mai vreau tortura nooo am suferit destul k de dimineatza se aude TBD in casa vecina
Bill: hooo mah statzy nu muritzi k se destrama gashca Emma ai telefonul la u ?
Emma: cei q telefonul
Bill: il ai la tine ?
Emma: ja
Bill: poi baga u rock k la u se aude f tare muzik
Emma: acuma acuma ......
Scosese telefonul ji bagase Kudai – Dejame Gritar
Emma: aaaah 8-> relaxare :X:X melodia asta ma omoara
Bill: nu inteleg nimik :-??
Emma: nici nu trebuie important e k e ROCK
Pornisera mai departe muzik de la telefonul Emmei se auzea f tare cand ajunsese la poarta terenului ramasesera totzi blocatzi .......... o gashca de mai multzi TBD-isti ji cocalari stateau acolo si discutau ...fetele kre erau fane tbd erau imbracate mai ceva dekt mironositzele iar cocalarele in fuste scurte de le ieshau shuncile afata
Emma: va rog spunetzimi k visez
In clipa aia Bill venise in spatele ei ji o pishcase de bratz
Emma: aaaaaaaaaaaaaaauu ce faci :-L :-W ?
Bill: tziam demonstrat k nu visezi :D
Emma: mda ms in fine de ce stam aici ne lasam intimidatzi de cocalari ji tbd-isti /:)
All: no way :-L
Emma: apoi let’s go :->
Knd au intra pe teren muzik brusc sa oprit ji totzi se uitau la ei k la extraterestrii singura muzik kre se auzea era muzik kre venea de la telefonul Emmei ……totzi incremenisera mai ales k cocalarilor le era frik de rockeri
Emma: de ce se uita in halul asta la noi /:)
Tom: poi emm uitete qm suntem imbracatzi
De fapt intrun fel cocalarii avea dreptul sa se holbeze la ei ptr k imbracamintea si stilul lor sarea in ochi : freze emo , totzi imbracatzi in negru , tzinte , shuvitze colorate in par ....
Bill: ce va uitatzi mah nu atzi mai vazut rockeri X( ?
Knd au vazut k Bill sa enervat totzi se uitau in alta directzie ba se uitau la iarba de jos sau unii se uitau stupizi la cer cautand ceva ce numai ei puteau cauta in bezna noptzii .
Emma: danke bill incepuse sa ma simt mai stresata de ei :-L
Bill: eh ptr nimik :-j
Emma: deci haidetzi >:) maine e sambata deci no school deci atzi adus berea ji tzigarile ;;)
Alan: la mn is toate ;;)
Leez: da berea pana nu te fugaresc >:)
Alan ne daduse la totzi sticle de bere ji tzigari
All : noroc
Ji incepusera sa bea ji sa fumeze la scurt timp erau betzi critza …. Iar cand vazuse cocalarii k rockeri sau imbatat au fugit de acolo q viteza luminii la Fel ji tembeldistii
Emma: aaaaaaaaaaaaa hac de ce au plecat astia =)))
Bill : intreabama k sa te intreb =)))
Aly: bah ce chef am de dat din kp acuma \:D/
Tom : numai u =))
Emma : ji eu aici prezenta woooo stay wait k pic bill imcompetentule tzinema =)))
Joey pusese muzik si Emma cu Aly cu Andree si cu Leez incepusera sa dea din kp
Bill: hoooooo mai ushor rockeritze nebune
Emma: uite o stea =)))
Joey: vrei sa ajungi la ea :->
Emma: nu ms nu ma ofer =))
Emma: bah nujt ce am da imi vine sa rad k o tembela
Bill: am facut rau k am imbatato acuam trb sa o ducem la spital pana scapa de alcoolul din ea dar nu o ducem la un spital normal ci la ala de nebuni 8-}
Emma: mdai taci k ajungi u la steaua aia
Bill: am tacut
nah uite ji plima palte :rotfl: acuma lecturatzi :limba: ji ast comm :zzz:
04.05.2008
32.6KB
asha...^_^
25.07.2008
34.1KB
a e liza :zzz: .....pufuletee meu mik:*
18.01.2008
6.3KB
vreau next((:((:((((:(((((mor dka nu citesk next=))):(((:((:(((vreau next:((
pt titlul ficului mam inspirat de la o mell de la snoop dog (desi nu sunt fana)
Amy-17 ani locuieste in Germania
22.12.2008
28.4KB
yoooooooooo :uimit: :uimit: :uimit: ...............:D:D:D:D::D:Dms mult tzutzu ca mai pus in fik
12.06.2008
23.2KB
:zzz:
06.04.2007
25.7KB
:uimit:
05.01.2008
44.8KB
eu si pantaloniii
05.10.2008
46.8KB
ink o puoja :P
15.01.2009
24.9KB
eu cred ca Tom a fost bagat mai mult in seama in interviurile din America pt ca se descurca mai bine cu engleza...baietii au trebuit sa invete bine limba si cred ca Tom a reusit sa o invete primul...asta e parerea mea...
Si sunt sigura ca tot Bill e liderul...adevarul e ca fara el nici nu ar exista Tokio Hotel... ;) ;) :nod: :nod:
25.04.2009
47.8KB
azi nik ca au fost inchise magazinele...............e duminica.........se pune daca miam cumparat un suc.....meniu mc donald's...........nu cred ca se puna ma rog am deviat subiectul............deci azi nik.maine sar putea o camasa rosie mistoaca ca a lui rikky din h2o pe care o tzine deschisa si pe dedesub un maieu negru........ :D :D :D
08.06.2008
40.9KB
:zzz:
01.01.2008
4.5KB
emo luv by roro & me:)
17.11.2008
26.5KB
nu salivez :nebun: ,bn doar puzin :nebun: :nebun: ..mai mult =)
03.05.2009
26.5KB
Mah soramea ce sa zic .....alt fic tzupel :)) nu degeaba esti soramea ;) oricum ficul asta pe o scara de la 1 la 10 merita 1000 :-p
25.04.2008
12.1KB
:zzz:
07.08.2008
0.6KB
:zzz:
16.05.2009
29.2KB
va place????sincer mie imi place look-ul lui bill,ii sta bine..tom e km acelaji iar gustav are ochelari..hmmmm...ce ziceti???? :)