te-am pierdut,asa bill asta e rom,vb rom si e gotic,are 18 ani si alex e emo si cred ca am poza cu el nush sigur,da am asta e alex alias kim
10.07.2008
33.8KB
bueyyyyyyy dc matzi dezbracat bueyyyyyyyy mie frig bueyyyyy mi se incordeaza muschii si nu mai pot sa cant la chitara BUEYYYYYYY imbracati ,maaaaaaaa :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
04.05.2008
14.8KB
:nebun: :nebun:
07.12.2008
25KB
... hmmm ...
20.07.2008
24.1KB
img 8
13.08.2008
4.7KB
:nebun: :nebun: :nebun:
08.09.2008
41.2KB
mersi... :D :D :D
ma bucur ca cineva mi-a pus si mie intrebari si iti multumesc.... :rolleyes: :rolleyes:
pai...
......formatiile mele preferate sunt putine adica Tokio Hotel, Lost si cam atat...in schimb asc muzica te toate felurile... depinde si in ce ambient sunt... imi place mult muzica veche de exemplu ascult Brian Adams, imi plac in general melodiile care au versuri dragute care sa te faca sa simti cv cand asc mel... :wink2: :wink2:
.....imi place Twilight, Slumdog Milionaire, How to lose a guy in ten days si Cinderella Story ala cu Hillary Duff.... astea sunt si cre mi le aduc aminte.... dar cred ca mai sunt.... imi place sa ma uit la filme si mai ales la petrecerile in pijamale... :nod: :nod: :nod: ...si mai ales filmele de groaza....
......pai.... incep cu Kristen Stewart, Rob Pattison, si mai sunt cativa care joaca in twilight....si mai sunt dar sa zicem k astia is pe primul loc .... :wink2: :wink2:
.......in Bacau acum ploua si e uraaat...urasc cand ploua....iar ca atmosfera e super distractie discoteci si multe lucruri de care nu ne plictisim niciodata... :zzz: :zzz: ....sunt o persoana care fregventeaza des discotecile....si imi plac excursiile cu clasa si scoala si prietenii.... :rolleyes: :rolleyes: ....
ID meu: pinky_scumpik
multumesc inca odata pt intrebari si sper ca ti-am satifacut curiozitatea cat de cat.....
pooooop..... :hi: :hi:
07.05.2009
26.6KB
:nebun: :nebun: :nebun:
14.05.2008
52KB
:uimit: :uimit: :uimit: :uimit: cum sa moara Eden???? nu e posibiill.... :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: ......mi-as dori sa faca ea o vraja sa il reinvieeee.....nu se poate ca Blake sa castigeee..nuuu....si cum a facut sa de-a timpu inapoi si sa fie iar acasa??? s-au tot ce s-a intamplat a fost doar in capul ei?? poate a visat.... ar fi ceva sa fi visat....si sa faci ficul diferit....:X:X:X:X:X....
hai cu nextuuuu......
puuup....
29.05.2009
12.4KB
emma cea noua;;)
04.04.2008
21.5KB
:nebun:
07.04.2007
24.5KB
Bill in franta ;) ;)
04.02.2008
5.1KB
hmmm....................34 de ani :uimit: :uimit: :uimit: teai tampit????????...........ma rog nu prea imi plac mie japonezi sau chinezoi ......dar asta seamana mai mult cu o fumeie trecuta de prima tinerete care da o groaza de bani ca sa se infrumusetzeze.................scz daca va deranjeaza commu
31.05.2008
50.4KB
:wink2: :surprised: :zzz:
06.04.2007
21.3KB
si ink una
11.08.2008
69.7KB
ce rau e billu :finger:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
18.05.2008
30.9KB
nu prea am mai facut poze in ultimul timp :zzz:
25.01.2009
35.3KB
o sa pun si cateva poze cu min :D
02.01.2009
26.3KB
B: c ai ma? vrei sa te bat? ha? vrei? hai ka styu carate
T: bill ho..nu sti carate
B: aa da....nu stiu carate?
30.01.2008
16.8KB
poza simpla :limba:
20.05.2009
24.4KB
mikey
16.03.2008
18.8KB
:rolleyes:
18.12.2008
31KB
B:daca....ma murdareste?
T:hua baaa....nu vezi ce scump e?
09.02.2008
24.8KB
:rotfl:
03.06.2009
38.8KB
nici pe mn nu ma lasa cu pearcing mama a zis "spunei lu tactu si vezi daca te lasa....si cel mai probabil ca nu .....mai bn nu te mai duce sal intrebi" mama mar lasa dar tata nu
eh vreau sa caut pearcinguri false............cu dala ma lasa mama dar tata nu cred nu lam intrebat..................si de baieti nici sa nu aduc vb ca a zis mama ca daca ma vede cu vreun baiat ma bate ..........deci fara baieti dar ma doare fix in cot de ce zice ea daca ar stii de cati imi place.......
07.06.2008
40.9KB
mama ce leas face acolo in apa=))
05.01.2008
24.1KB
am ji eu o intrebare..pot sa pun si eu kreva desene de ale mele??(mai bn intreb)
:D :D :D :D
03.05.2009
22.7KB
A:cu ce ne imbracam
T;cu rochi
S;ce rochi
B;rochiile din dulapul vostru
S;aste nu sunt ale nuastre
T;vii le am luat noi
A;bleak
La restaurant
S;ce nu iti place place tie tom.spunea sara cu niste ochi dulci
T;piciuarele de bruasca
A;tie bill
B;borsul
X;ce doriti
S;tom vreau 5 porti de picioare de bruasca si eu vreau mamaliguta cu branza si smantana
A;iar bill vrea 5 porti de bors iar eu o salata de rosi
X;bine
B;ce noi nu vrem asa ceva
T;bill are dreptate
A;panavine el cu mancarea noi mergem la baie
‘la baie
fetele scuasa hainele lor din genti si se schinbara
sara
05.09.2007
34.7KB
sunt 81 de smileyuri :D:D:D:D:D:D:D
15.04.2008
43.3KB
tea:
24.04.2008
3.3KB
bill e paun :uimit:
ador poza asta
13.08.2009
42.7KB
salut :hi: iubesc annimeul bleach e cel mai tare .pars mele pref sunt rukia ,ichigo,thosirou,matsumoto ,biyakuya,karin,inoue,si mai sunt molte.pers car nu imi plac din bleach sunt vampirii spirituali si mmmmm nu prea am asa molte pers care nu imi plac
26.12.2009
4.8KB
mai pun una a editata
08.12.2008
36.4KB
:zzz: :zzz: :zzz:
hai ca pun si yo
14.07.2008
28KB
Andreea : este prietena f buna e Aly Emm si Leez se intelg f bn dar prima data a cunoscuto pe Emma apoi pe Leez ji Aly , este nebunatik k ji fetele ji ii place sa mearga cu ele si cu gashca
04.05.2008
18.8KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.12.2008
44.4KB
:nebun: :nebun:
08.09.2008
29.3KB
:-@
20.07.2008
29.7KB
prima oara cand mam uitat la videoclip mam speriat.........si chestia este ca el a fost primul meu idol muzical dupa mam lasat si acum asc mai multe trupe rock
ca eu inainte nu prea asc rock :D:D:D:D