buey eo n uami vreau sa scriu la fick k nici makr nu'i interesant y plm..mai bnh il lasam baltah sau il shtergetzi k ii iaureah..num i place delok..nimanui nui place..:)..o sa fuck altu kred:)
09.05.2008
19.6KB
gummitza :nebun:
29.07.2008
6KB
pff.......dc ti iai mai luat daca nuti plac?
11.06.2008
40.9KB
:zzz:
03.01.2008
31.5KB
pai mai intai trebuie sa am 100 de postari.....si dupa il pun....sper sa iti placa.... :zzz: :zzz: :zzz:
poooop......
16.05.2009
47.8KB
bun :hi: :hi: :hi: ...................dar de la ce vine yume?
07.06.2008
40.9KB
pun pana la 150 k ma plicty shi dak e mai pun shi maine :zzz:
18.07.2007
43.1KB
:nebun:
09.08.2008
3.8KB
hai zio...............ca mor de curiozitate....eh mie mia taiat un pic din par de la spate bn macar ca eu sunt tunsa in scari si nu se observadar iam taiat si eu lui bretonul :D:D:D:D:D:D:D:D:D
01.06.2008
50.4KB
uaauuu super fic.....am mai citit si carti de genul....si imi par interesante... :zzz: :zzz: :zzz:
imi place ficul si cum descrii....vreau next si vreau sa vad ce se mai intamplaaaa......
ai o noua cititoare asa ca nu ai de ce sa nu il continui si sa nu pui next..... :limba: :limba: :limba:
NEEEEEXXXTTTTT......
11.05.2009
27.8KB
Hai sa va arat si yo o poza!!!!CRED CA POZA ZICE TOT!!!!! :rotfl: :rotfl:
24.06.2008
12.5KB
:nebun:
03.01.2008
28.9KB
i'm back :hi:
22.03.2009
24.7KB
Asa deci un nou fik=))...fiti atente...totu este legat de un videoclip
Deci...personajele sunt
Max:cel care a lesinat cand eia lingea inghetata...si cel care ia dat biletul aleia
Bryen:cel blond...
Ronnie:cantaretul:D
Lili;nuuuuuuuuuuuuu….trebuie sa merg la scoala TT_TT si mie atat de lene sa ma skol…
Hy…sunt Lili am 17 ani si sunt nascuta in Londra….dar m-am mutat in America…astazi este prima mea zii de scoala….adika intr-o scoala diferita … ma cam sperie faptul ca toate fetele care n-au fost frumoase…..au plecat de la scoala aia….iar unii au plecat de buna voe doar pentru ca nu mai rezistau…iar unele surse mi-au zis ca sunt numai curve pe acolo….cea ce ma face sa-mi iau buzduganul de acasa cu mine la scoala.
L;huh…am ajuns…..acum intru….ajung la dulapul meu….aleluia….am reusit….se pare ca zvonurile sunt adevarate….numai curve pe aici….
Ana:Buna…eo sunt Ana…presupun ca nu esty deanoastra si mai presupun ca esty noua…nu?
L;Mdea =_=”…se poate spune si asa
A;Oh nuh…vin :X:X:X:X:X
Pe Usa au intrat 6 baiatii…parka 6 erau nuh?:|….sau poate 5….cred ca erau 5
L;ma rog…
Si ma intorc spre dulap….dar simt cv pe cur…ce?????…pe cur…cand ma intor vad ca cel blond a pus mana pe fundul meu….
Bryen:uhhh…pufos…
L;futute’n gura!
Ronnie:cu ce?=))si a ras
L;(ma uitam in stanga si indreapta cand)….cu vibratorul care il foloseste aia care se holbeaza la voi….*ce?*
Ei se intorc la drumul lor…iar cel mai tanar dintre ei…imi da un zambet….iar eu ca o inteligenta
L;ia muie(degetul magik):D
cel care ia zambit a fost max
Va fii cam greu sa aleg cu cn va fii Lili.....asa ca votatii voi:D
Si neaparat uitqativa la vid ca sa intelegetii....sa nu va uitati la poza ...ca in poza erata chiar naspa...iar vocalistul e plekat....deci sar putea sa vedety poze cu vocalistul nou nu cu ala vechii.... iar ala blond acuma e urat ...dar in vid e dragut....nush pe cn sa aleg
Vocalistul zambeste asa dragut
Max.....cand ia dat biletul aleia...cand ea il flutura el in spate a zambit asa dragut....iar
Bryen... la inceput cand a luat ochelarii dupe ochii si a zambit arata asa scump....orikum eo votez cu max...pentruca si acum el e dragut....si arata mai tanar...mai sensibil...app cel care ia zambit a fost max
LILI
25.08.2008
29.7KB
LEEz
=>> <<=
11.05.2008
20.6KB
gt gt in safsit miam gasit cablul usb :d
26.11.2008
27.5KB
:x
21.07.2007
21.8KB
eeeeeeehhhhhhhhhh.......baieti astia.............numai probleme ne aduc si probleme de cap.....................eu sincer mam resemnat..................parca am o senzatie cateodata ca imi place de toti dar de nici unul......nush daca ati inteles ca nici eu nu am inteleso prea bn :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz:
31.05.2008
50.4KB
dulciuri
25.12.2008
35.7KB
sooo :rusine:
24.07.2009
24KB
sami spuneti daca mai vreti :rusine:
20.12.2008
31.6KB
intzelegi uh??? =( =( =( =(
25.05.2008
31.3KB
Hai ca-l pun:
INTR-O DIMINEATZA:
T:Da-mi cerealele
B:iati-le tu(zicea cascand)
T:Mama vezi sa nu-ti cada mana si sa-ti intre muste in gura
B:Da,da ai vrea tu mop cu fata de parizer
B:Ce ai zis?
Amandoi incep sa se iau la palme
INTRE TIMP SUS LA NENEA SEFU:
D:Iar se cearta fratii kaulitz,lasa ca le fac yo o surpriza!!!
A DOUA ZI DE DIMINEATZA:
B:E 7 deja!!!(se ridica lenes si merge spre baie)
B:Tom iesi afara din baie(il vede pe tom in oglinda)
B:Tom nu ma mai imita(si se scarpina in fund)
B:AAAAAAAAAA!!(tipa ca nebunu)CE s-a intamplat!!!
T:Ce ai de tipi ca o muiere??(si apar amandoi in oglinda)
B,T:Nuuuuuuuuuuuuu
Amandoi isi tot atinegeau fata
T:Ce s-a intamplat?
B:dak as sti ti-as spune
La un moment dat apar doua fete in spatele lor
A,BU:Buna
T:Aoleu voi cine sunteti?
BU:yo sunt bubz
A:Yo ana
BU:suntem ingerasi vostri trimisi de sus
B:Promit ca nu mai mananc pizza seara,am halucinatii
A:Nu ai halucinatii suntem doua fete
T:Dar ce s-a intamplat?
BU:Pei e o poveste lunga dar o prescurtam
A: :nod:
BU:Cum voi doi va-ti tot certat d-zeu a vrut sa va dea o lectie,a crezut ca daca va schimba corpurile asa veti incerca sa va intelegeti mai bine si..
A:Cred ca o sa mearga
B:Pei si cum rupem vraja?
BU,A:Vraja :rotfl: :rotfl:
A:Asta nu e o vraja,si se va termina cand amandoi va veti da seama ca ati gresit unu cu celalalt
BU:Exact si atunci corpurile vor reveni cu sufletele voastre
A:Bubz avem o urgenta!!
BU:tre sa plecam,noroc in noua voastra "misiune"
A.Bu:Bye!!!!!
04.06.2008
34KB
asta nu prea se vede :D
03.01.2009
15.6KB
MARIANA MONICA CHRISTINA – este mama vitrega a Emmei femeia cu care sa recasatorit Jean , incearca sa o convinga pe Emma sa o accepte k pe mama ei adevarata , este si ea foarte mandra de emma chiar dc emma nu o suport si ii face aproape in fiecare zi cadouri , fosta manechina a reprezentat germania la Miss
fik cu amy .. hmm psst psst secret .. da schh :-$
amy = ashley
eu = katty..
pers: ashley:
01.09.2008
26.5KB
imi plac pirsurile ..
tocmai mi'am luat doua de lb shi unu de buza
sper sa resushesc sa mi le fak vara asta
..
imi place stilu emo ..
ghotic,punk...
poate kiar de aia sunt o fire mai retrasa...
aaa
imi palce sa beau
:X
dar cu o masura
adik nus alcoolista
asha ..sa ma distrez
dak sunt beata sunt cea mai de trb
:))
26.06.2009
22.7KB
Bill
09.09.2008
51.7KB
:zzz:
08.08.2008
27.3KB
:nebun:
21.07.2007
9KB
:zzz:
27.04.2008
55.9KB
poftim:))
03.08.2009
38.5KB
momentan va pun doar pozele ca mai am de lucrat cu fetele la traducerea articolului
pozele sunt facute de o fana care a spus ca Gusty a fost bun si a dat si autografe
deci pic nr 1
28.11.2008
26.2KB
matt:
24.04.2008
27.8KB
chenelle :D
15.04.2008
21KB
:nebun: :nebun:
09.12.2008
27.2KB
baaaaaaaaaaaaaaaaaa..toate pan la toate..pe bill vil bat jur..hmrrrrrrrrrrrr....tzinetzil k il trimit la simone in buktzele..:-l:-l:-l...:-lhmrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..x( :x :x :x :finger: :finger: :finger: ..
tom :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: leezy..dami o galeata salivez..lasama sa sar pe el te rog :dinti: :dinti:
nextttttt:X:X:X