alt fik nou..il am in caiet :wink2: :wink2: :wink2:
asha acuma pers..
anyta:
24.05.2008
44.3KB
ms:D
31.12.2009
27.6KB
:nebun:
21.07.2007
20.6KB
deci desenu
23.12.2008
29.2KB
mie imi plahk pieringurile ei :nebun:
04.10.2008
28.3KB
mda soramea ce com mijto :uimit: mai bn nu te deranjai sa imi lashi comm :( =( whatever :-j pone next maine cred :-L
05.05.2008
32.6KB
:nebun: :nebun:
07.12.2008
23KB
:zzz:
26.08.2009
38.1KB
:zzz:
24.11.2008
14.2KB
:rotfl: multumesc leez`
20.12.2008
29.6KB
Cand o sa am commt o sa va mai pun next!!!
19.06.2008
51.7KB
deci pe asta o adooor:X :nebun:
05.06.2009
27.8KB
1.temari
2.sakura
3. yno
4.ten ten
5.hinata :finger: :finger: :finger:
27.04.2008
23.4KB
:zzz:
05.08.2008
21.5KB
bn JUJU eu aveam niste tricouri si maieuri dar scria JOJO nu juju
31.05.2008
50.4KB
....
08.08.2008
17.1KB
:D
27.04.2008
33.1KB
iti dai seama...eu nu inteleg pers astea...pnm.....el stie sau am mai auzit ca...cik are o gramada de bani...normal....dar are o jerpelita de masina care cik abia mai merge si a zis ca era sa moara cu ea de 2 ori....dar nu vrea sa isi cumpere alta ca cik sa foloseasca si ultimul ban care l-a dat pe ea...OMG....asta da zgarcenieee.......
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
app...u crezi in treaba cu zodii??? adica sa cunosti fievare zodie cate o trasatura....eu stiu cat de cat desprree asta....u ce zodie esti?? :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
nu e cuttzu meu... =( =( =( =( =( dar e pe vine si al meu..peste o luna il primesc....si abia astept...app nu m-am gandit la un nume...daca stii ceva dragut sa imi zici...e baietel..... :wink2: :wink2: :wink2:
puuuuup....... :limba: :limba: :limba: :limba:
19.05.2009
30.2KB
Srry dak au mai fost
21.12.2008
27.1KB
:zzz:
03.02.2009
24.1KB
layla :nebun: :nebun: :nebun:
24.06.2008
5.2KB
:nebun:
05.01.2008
39.5KB
wwwwwooooooooowwwwwwwwww...................cur futabil............................................................deci sper sa descri ce sa intamplat cu tom.......................:D:D:D:D:D:D:D:D:D.........si NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT ....ca vreau sa vad ce sa intamplat :zzz: :zzz: :zzz:
27.04.2008
2.5KB
img
03.10.2008
32.5KB
deci sa mor yo :nebun:
ficu asta a tau ma aprinde
dak te mai imbolnaveshti eu vin shi te fac bn ... numa sa scrii nexturile
:X
cate or sa mai fie
oricum ..tareeee :nod:
abia ast sa vad ce ii mai face tom perversu lu emma obraznica:))
te iubesc ptr k le ai
:rusine: :rusine:
te kinuie talentu intr'un mod kt mai
creativ: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rusine:
nextu :hi: :hi: :hi: :hi:
28.06.2009
22.7KB
ha ha ha
18.02.2008
21.7KB
Dak cineva mai vrea next il pun dak nu il stergem si gata
18.02.2008
7.7KB
OOO!!!Asta da poza :nebun: :nebun:
27.02.2008
37.6KB
Aceasta este formatzia Tokio Hotel
Gustav Tom&Bill Georg
01.05.2008
41.3KB
Emma :-p deci uite k au ajuns si astia deci haide jos
.....coborase jos q Leez ...totzi se uitau la ele dar nimeni nu le recunostea
Tom : moama bill de unde le-ai cules pe astea :-o=P~
Emma : tom knd itzi pocnesc o paleta peste fatza aia de catel o sa vezi de unde neo cules
Tom: emma /:) :|
Emma: nooooooo MOS CRACIUN
Leez: SI ZANA MASELUTZA :-W
Aly: asta da schimbare @-)
Emma: :-j deci haideti sa incepem sa ne pregatim
Se facuse ora 6 si plecasera de acasa
Emma: doamne astia o sa zica k a venit cu alaiul dupa mine
Bill : suntem curioshi qm dansezi
Emma se uita la ei de parca bill nu ar fi spus nimik
Bill: hello eu is aici
Emma: ......
Au mai mers ce au mai mers si in drum vedeau tot felul de adoleshcentzi imbracatzi in hopperi si hopperitze
Emma: leez noi intram in peisaj :))
In urmatoarea secunda
Alan: emmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Emma : ha ce ? mr.Fuzzen
Alan venise in fuga ji o luase pe Emma in bratze
Emma: aaaaaa ne ataca maimutzele zburatoare a vrajitoarei din oz
Bill : dai drumul nenoricutule k te bag in coma la spital X(
Tom: ce ai zis bill ?
Bill: nimik
Emma: alan dami drumul k jur k iti pun piedica knd faci slide-uri :))
Alan: nu ma supar
Emma :aaaaa mia pikt shapca dami drumul
Alan: lasa k tzio ridica aly
Aly: da ce is eu aici
Alan : deci cmz emm ? vine craciunul ce cadou vrei :->
Emma: ce ai zice de un mare “ dami odata dracului drumul jos “
Alan : bine
Bill : buey omule gandeshte inainte sa faci ceva [ ridicando pe emma si stergand praful de pe geaca ei
Emma: auci posteriorul meu :(
Bill: lasa k trece :-j hai de aici k ma irita prezentza cuiva
Alan : ce te uitzi asha nu ai tv acasa >:P
Emma: alan taci :-L
Alan : doar pentru k u ai spus :-L
Au ajuns in fatza cladirii
Emma :deja nu ma mai pot controla \:D/ WOO SHOW ME LOVE \:D/
Alan : Iti arat eu love papusha :-> numai vino la mn :-> sty adresa
Emma: marsh la mata la usha k te lipesc de perete langa posterul q 50 Cent :-L
Alan : iara face pe dura >:)
Emma : hai pah
Au intrat in sala Briana astepta lumea in fatza salii
Briana : buna Emma
Emma : mda
Dupa ce sau adunat totzi ji au facut fiecare incalzirea au inceput sa exerseze toate coregrafiile ...toata nebunia durase 3 ore jumatate dupa ce se mai golit sala Emma sa trantit pe jos rupta de oboseala
Emma: niciodata ...nu ....am fost asha de....obosita dupa numai 4 ore
Bill: auzi u mai traiesti sau tziai dat duhul
Emma : is bn cred
Au mers inapoi acasa la Emma si era deja aproape ora 12 knd au ajuns Emma sa pus in pat rupta de oboseala si a adormit instantaneu , bill a intrat in kmera Emmei si sa pus pe un fotoliu si se uita la ea cum dormea ...Emma a inceput sa se agite in somn , tresarea , strangea perinile cu mana , dadea din picioare , se agita incredibil de mult ...visa k pica in gol de pe o cladire si caderea nu se mai sfarsea ...cadea...cadea...cadea....cadea si iarashi cadea ...la un moment dat se trezise urland ...statea in fund pe pat , cu ochii cascatz larg , transpiratzii reci i se scurgeau pe shirea spinarii ...se uita in stanga ji il vedea pe bill care statea pe scaun
Bill : sa intamplat ceva ? :|
Emma: un vis urat doar :|
Bill : ce ai visat
Emma : chestii ce mie nu imi plac adik sa visez k pic
Bill : ai visat k ai pikt :|
Emma : da de pe o cladire ....pur si simplu picam , cadeam in gol , si caderea nu se mai oprea ., simtzeam vantul rece , si nu vedeam solul ..pur si simplu picam in gol si nu ma mai opream
Bill: nashpa sa visezi asha ceva
Emma: nu suport visele astea ma sperie foarte mult , si le am rar dar de fiecare data e oribil
Bill: tzie frik de inaltzimi
Emma:da dar doar de cele extrem de mari
Bill: poate de asta visezi , din causa k ai frik de inaltimi
Emma: nu stiu dar e ca un film de groaza
Bill: bine k sunt numai vise
Emma : dapz , nu stiu cum o sa mai adorm acuma de obicei dupa ce visez asha nu mai pot dormii toata noaptea
Bill: vrei sa stau cu tine
Emma: nu trebuie sa te deranjezi
Bill: nu ma derajez :-j
Emma: bine
Bill sa pus langa ea ji a luato in bratze
Bill: te deranjeaza dc te tzin in bratze
Emma: nu :-p
Emma fara sa stie de ce se simtea in siguranta in bratzele lui Bill , parfumul lui o dadea gatha ..si fara sa realizeze in 3 minute adormise in bratzele lui Bill ...Bill o vazuse k adormise repede o sarutase pe frunte si adormise si el
Nah un next ptr voi :rotfl: de data asta lasatzi ji comm k data trc numai Leez a lasat :X:X:X ms f mult leez ptr comm besch all :X:X:X:X
18.05.2008
6.8KB
LE: wow.. n`am cuvinte..
e: ehh.. hai papam ceva..mi`e foame..
LE:macar spune-mi daca te-ai protejat:-S
E:hops....:zzz:nu prea
LE::uimit:esti cam prostutza...i-a asta
E:cei asta?:uimit:
L: test de sarcina
E:nu's insarcinata pt Dumnezeu
L:eu zic sal faci totusi
E:eu zic sa nu
L:ba da , uite , i-a asta si fatzil
E:OK...nu te enerva
Dupa 5 min. ,Elisuka vine de la baie
L:Sii???...ce a iesit??
E:Stai asteapta...
E:auleu ..si a inceput sa planga
L:ce sa itamplat?ce a iesit?
E:a iesit....a iesit......pozitiv
=( =( =( =( :( :(
L:tziam zis eu sa te protejezi
E: Lasama in pace!!si a plecat furioasa
Pe scari se intalneste cu Yu si o vede plangandcrezand ca a patit ceva.
Y:ce ai patit?dc plangi?
E::asa,nimik...Lasatima in pace
Yu a plecat sus crezand ca acolo v-a aflat ce s-a intamplat.Acolo Leez statea cu capu in maini.Yu s-a ingrijorat si mai mult.S-a dus in camera lu Elis.Pe masa inca sedea testul de sarcina.Yu l-a observat si vazand ca este pozitiv ii venea sa sara in sus .Copilul purtat de Elis era si copilul lui.
Y:Sunt tata <:P
A plecat apoi dupa Elis ...sa-i spuna ca nu are dc sa-si faca grija ca el vrea copilul.
07.05.2008
40.9KB
=))ce amuzant e ficul tau=))astept nextul
23.03.2008
21.7KB
rotire pe spate ...urmata de plonjare in culise ...vatzi prins ...tot pe spate :rotfl: