Stan Tiger Romanek, autorul înregistrării video care ar înfăţişa un extraterestru privind în interiorul casei sale, susţine că a mai avut cel puţin 100 de întâlniri similare dovedite printr-o serie de fotografii postate pe mai multe site-uri, relatează Denver Post în pagina electronică.
Unul dintre aceste site-uri conţine fotografii cu Romanek care prezintă pe braţe şi pe spate mai multe urme care ar fi fost provocate de extratereştri. Autorul înregistrării a declarat că a fost răpit de extratereştri şi a mai dat publicităţii o serie de poze care înfăţişează urme sferice lăsate în curtea sa de navele acestora.
Romanek susţine că, în urma unei astfel de întâlniri pe care a avut-o în Pennsylvania, 44 de păsări s-au izbit în mod misterios de maşina sa din cauza unor efecte electromagnetice bizare rezultate în urma unui astfel de contact.
Înregistrarea dată publicităţii vineri dimineaţă, la Denver, înfăţişează o creatură cu capul în formă sferică care se uită în interiorul locuinţei lui Romanek. Alejandro Rojas, preşedintele organizaţiei MUFON, cel care l-a reprezentat pe Romanek la conferinţa de vineri, a declarat că înregistrarea datează din 17 iulie 2003 şi a fost făcută în statul Nebraska.
Creatura îşi ridică şi apoi îşi lasă capul în jos de mai multe ori, aparent în încercarea de a evita să fie filmată, fără ca restul corpului să fie vizibil. Rojas a subliniat că, potrivit cercetărilor preliminare efectuate de el şi de alţi experţi, înregistrarea video este autentică.
Jeff Peckman, cel care a organizat conferinţa de vineri dimineaţă, încearcă să strângă 4.000 de semnături pentru ca propunerea sa de înfiinţare a unei comisii care să se ocupe de astfel de întâlniri cu extratereştrii să poată fi supusă votului populaţiei locale la alegerile din noiembrie.
si img cu extraterestrul :D
15.08.2008
10.7KB
:rusine: :rusine: :rusine: :rusine: stiu:D:D:D:Ddar noi repede mai raspundem la postari :limba: :limba:
07.06.2008
40.9KB
:zzz:
08.08.2008
24.6KB
:zzz: :zzz: ;) ;) ;) ador poza
30.07.2008
25.2KB
12.11.2007
22.2KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
yoy aly.. fiku nostru ca santem 2... asha..
weci ..next de la mn.. aa si pers nou..
madalina :
25.04.2008
43.1KB
doamne ce tare a fost faza......
L:AAAAA!! stf..
ikuto:hai
asta urmarea el de la inceputul inceputurilor:D:D
05.06.2008
50.4KB
sincer...nu...adik actorii nu in schimb in new moon imi place de familia Volturi....asa cum ii descrie si in special de Jane.....
Bella...adik Krisnten nu mi se pare fitoasa....doar ca since prietenul ei mi se pare uraaat si cred ca i-ar sta bine impreuna cu Rob.....am auzit despre ea mai multe cu drogurile...a recunoscut si ea ca foloseste.... in schimb Rob mi se pare cam ciudat...adik cine ar vrea sa renunte la filmari doar pt ca e prea asaltat de fani si ca nu ii place....ciudat om..... :nono: :nono: :nono:
19.05.2009
15.6KB
Asa..
10.04.2009
43.5KB
:nebun: :nebun:
02.08.2008
39.1KB
:rusine:
24.01.2009
34.1KB
img 19
14.08.2008
3KB
:D
05.08.2008
21.1KB
Lesinasem,numai stiam nimic,ranile ma dureau rau si simteam cum imi arde spatele,in mintea mea o vazusem pe mama cum isi lua ramas bun de la mine cum imi spunea ca ma lsat pe maini bune si ca nu voi fi singura,dar de unde stia ea ceea ca am patit,ca poate voi aduce un suflet pe lume,dar de unde puteam eu sa stiu ca nu voi fi singura si ca voi avea un sprijin,si bill?oare va mai vorbi cu mine,cum il voi mai putea privi dupa tot ce am patit si dupa acel sarut?As fi vrut ca bill sa ma inteleaga sa nu se comporte asa.In timp ce eu dormeam tom si bill discutau.
T:Esti un idiot si un mare prost,nu imi explic cum poti sa fi asa tembel
B:Dar am zic ca-mi pare rau.
T:Da si ea ce?spui imi pare rau si gata,totul e rezolvat,nush cum pot sa am un frate ca tu!
Mirosul spirtului ma trezeste,ma uit in jur,era o camera cu peretii albi si negri,ma ridic si ii vad pe baieti
T:Ana esti bine
B:Buna ana
A:Unde este mama?
T:Ana,mama ta a murit.Imi pare rau
A fost de ajuns sa aud cuvantul¨murit¨ca o mie de lacrimi amare au curs din ochii mei.Bill se aproprie de pat si imi spune la ureche
B:Imi pare rau stiu ca sunt vinovat.
Ma ridicasem din pat iar tom se uita la spatelel meu vanat si ranile de pe fata mea
T:Ana vino cu mine am sa-ti curat ranile.
Bar inainte as vrea sa vb. ceva cu ana
T:Sigur
Tom iesise din camera am ramas eu cu bill,s-a asezat pe un scaun
B:Vreau sa vb.
A:Eu cred ca totul e limpede ca apa cristalina
B:Te rog asculta-ma,atunci cand m-ai sarutat am simtit in mine o schibare,o placere,ana vreau sa ne acordam o sansa
A:Bill stiu ca spui asta din mila si nu am nevoie de mila ta,nu vreau sa-mi dai sanse si apoi sa le pierd,nu vreau sa ma ajuti sa zbor daca imi vrei frange aripile
Bill se uita la mine si vedea ca nu ma putea minti si a iesit din camera a vrut sa ma pupe pe frunte dar am intors capul.Am plecat acasa iar atunci cand am intrat juram ca vad in fata ochilor mei tot ce s-a intamplat ca un mic film:atunci cand ne-am mutat,prima zi de scoala,cand i-am prezentat lui mama pe baietii,prima data cand m-am simtit fericita primul tablou pe care l-am facut,atunci cand tom m-a ridicat de jos,TOTUL!!!!Simteam ameteli si stari de voma asa ca am decis sa iau un test de sarcina,si era asa cum ma asteptam,ramasesem insarcinata,lasasem testul pe masa iar baietii au venit in vizita.
A:Eu ma duc sa fac un dus,vb dupa
T;B:Ok
T:Bill vezi ce vad si eu?
B:Ce?
T:Ana si-a luat un test de sarcina,si e gravida
B:Poftim?
Il auzisem pe bill si imi dadusem seama ca l-a gasit dar n-am zis nimi
T:Bai daca nu o ajuti o sa devii un adevarat magar
Ba stiu si o sa fac tot ce pot
A:Baietii vreti ceva?
B;T:Nu,dar tu vrei ceva?
A:L-ati vazut.
B,Ta
B:Si te vom ajuta
Vazusem in ochii lui bill o adevarata dorinta de a ma ajuta,atunci m-am dus spre el si l-am luat in brate,el ma strangea la pieptul lui simteam protectie,dragoste
T:Hmmm sunt si eu pe aici
B:Trebuia sa stici tu momentul asta frumos
T:Jaja asta e talentul meu
24.02.2008
23.7KB
sexxy sexxy
10.07.2008
3.6KB
:zzz:
12.12.2008
34.3KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun: :zzz: :zzz: :zzz: next k ti bat :-p glumea :-p
05.05.2008
32.6KB
asta e buna pentru desktop
07.12.2008
59.5KB
:zzz:
16.05.2009
35.5KB
ziua mea e pe 30 iulie :hi: :zzz:
29.03.2008
3.1KB
:nebun:
09.12.2008
37.2KB
si poza >
deci e Bill
seamana prea mult ca sa nu fie Bill
19.11.2008
11.9KB
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa y aly vlea o livala..>:)livala meah nr 1>:P>:P>:P>:Po tapita roshkata fara neuroni in kp..:-lx(o urask :x :x :x :x :x :x :x o so cheme cum o cheama dulce:-l,....
P.S:arata k o vak proasta:-l
09.05.2008
43.1KB
new look
17.11.2008
3.6KB
:zzz:
06.08.2008
46.1KB
:zzz:
08.08.2008
18KB
eu am luat 7 in teza la mate si 7 in teza la rom =( =( =( =( mda........ :rolleyes:
03.06.2008
50.4KB
:nebun:
17.01.2008
6.4KB
nu se vad prea bn :(
sakuraaaa
17.11.2008
21.3KB
sora :dinti: :rusine:
24.06.2008
6.2KB
pun :D :rusine:
09.02.2009
32.4KB
ce tare next....................vreau sa stiu ce sa intamplat cu leez si ikuto:D:D:D:D...................... :razz: :razz: ...........next.......dar dc cand ikuto se "excita"un pic ii apar urechiusele?
29.05.2008
50.4KB
:rusine: :rusine:
nu's chiar asa d tare
:))
24.05.2009
37.9KB
vai ce inebunesc cand vad poza asta :nebun:
24.07.2009
18.6KB
m-am gandit eu asa...sa mai pun un desen
04.06.2009
37.9KB
:zzz:
05.08.2008
43.7KB
e o trupa tot soooooper mijto
canta tot black metal ji e sooooooper :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
:nebun: :nebun:
aa da ji tot leezu nostru a tot stapanitor este rugat sa puna nijte video
:zzz: :zzz:
- incipt satan
-possessed
~doar cateva idei~ :rolleyes: :rolleyes:
in fine
toate piesele is mijto :nebun: :nebun:
ji o puoja cu ei :rolleyes: :rolleyes:
30.07.2008
17.2KB
X:am ajuns in germania..
F:ok.multumesc pt tot....
Ma cazez la un hotel si ma gandesc sa ma duc la mormantul alor mei...e frumos afara...
F:mama,tata...
Cad in genunchi si printre lacrimi le ating mormintele....doar tarana a mai ramas din ei..dragii mei parintii...imi e dor de voi...ating tremurand crucile reci din beton....
Ma intorc la hotel...am fost la o reuniune de afaceri...
F:sunt franta..
Si ma trantes pe pat....ma schimb,fac un dus si ma bag la culcare...desi sunt obosita nu pot sa inchid ochii asa ca aprind televizorul....nimic despre tokio hotel..slava domnului..las pe un film si adorm repede...
Telefonul suna...
F:alo!
V:sunt vlad,sorry k te deranjez dar tre’sa vii repede la sucursala...e urgent...mai bine vin eu sa te iau..in 15 min.sunt la tine,in fata hotelului...
F:ok...
Am ajuns repede la firma....au venit niste investitori care nu stateau in germania decat pana seara...contractul avea nevoie sa fie tradus...am avut ceva de lucru...
In seara asta e ziua sefului,adica a lui vlad si face o petrecere...or sa fie numai staruri...lucrul asta ma indispune..prea multe fitze intr-o singura noapte,intr-un spatiu relativ mic...
Ma imbrac in ceva rosu cu nuante de visiniu....imi vine de minune....vlad a insistat sa ma ia el...am ajuns in sala festiva la brat cu el..e asa de fericit...
V:esti frumoasa in seara asta....vino sa dansam..
F:eu..
Fara sa mai pot spune ceva ma trage pe ringul de dans..am dansat pana n-am mai putut sa ma mai tin pe picioare..e un nebun...ne asezam la o masa mai indepartata de ochii lumii...ma ia de mana..
V:stii,azi esti ca o printesa...o regina in aceasta incapere...de mult vroiam sa-ti spun....eu...au venit!
F:cine?
PS:poza pe care am pus-o..nu e chiar rochia pe caer a purtat-o in mintea mea..dar nah..e buna si asa:P
15.02.2008
19.9KB
alan:atsa e mai mare k nick cu un an~ adik are 21 de ani:zzz::dinti:~
el e violatoru nr 3 :nod: :nod:
pojaa cuuuu aaaaalaaaan :rotfl: :rotfl: