WoW... pana alataieri nu shtyam ca bill are un tatuaj langa ureche :rotfl:
baiatu asta ma uimeshte cu zice ce trece [-(
09.07.2008
58.1KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.04.2009
35KB
Takuya :zzz: :zzz:
02.01.2009
17.7KB
adik nu stiu prea bn sa explic inseamna nu deranja......sau DO NOT DISTURB :wink2:
07.06.2008
40.9KB
shi ink una
07.07.2008
53.4KB
bill a fost operat ieri(26.3.2008)
27.03.2008
21.7KB
ziua mea e pe 13 octombrie :wink2:
18.07.2007
28.1KB
si io astept de vreo o saptamana un next
23.05.2008
50.4KB
Pana n-am commentrui ca sa merite next nu pun nimik,M-AM SUPARAT!!!!!!!
08.02.2008
7.7KB
:nebun: :nebun: :nebun:
09.12.2008
29.9KB
:nebun: :rusine:
13.05.2008
37.8KB
thx:*:*:8
04.04.2007
35.6KB
this means editare de cacat:)) :finger:
05.08.2009
27.5KB
:nebun:
07.05.2008
34.2KB
imd pun
30.11.2008
16.5KB
sincer are cam multe pretentii Bill asta...vi se pare voua ca exist asa peroana?? adik perfecta?? eu nu cred si sunt sigura ca daca Bill va avea o prietena nu va fi chiar asa...poate ii va lipsi multe si a uitat ceea ce e mai important daca el se va simti atras de ea.... eu zic ca Bill a cunoscut multe fete care erau destul de ok dar nu a bagat de seama.... iar aia cu sa se intalneasca pe strada sau la concert iar nu o cred... vi se pare voua ca Bill daca ar vedea o fata dragutza pe strada se va opri si o va baga in seama/?? si invers daca ea se opreste si il baga in seama el nu face mai mult decat sa ii dea un autofraf cel mult o pozaa....iar la concerte nu vad unde s-ar intalnii cu o fana...am fost la concert th de 2 ori si nu am avut sansa asta cu toate ca am fost destul de aproape.... si app cik a avut o prietena frantuzoaica oare aia stia sa vb germana?? eu zic k vorbeau in engleza....in fn daca gresesc cu cv ziceti-mi si mie ...
parerea mea e ca nu il cred ca vrea toate astea sicer el vrea o persoana pe care sa o iubeasca si sa traiasca niste sentimente alturi de ea.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
27.04.2009
40.7KB
t: :x :x :x :x :x ahhhhhhhhhhhhhhhh ce mi.a facut proasta si fraiera aia......sa vezi ce.i fac....
v: nu o sa mai ai pe cn sa ucizi k termin eo ku ea!!!!!~! :x :x :x ........si izbeau tot ce le iesea in cale...toti radeau de ele!!!!
in drum spre sala de clasa...alexa se intalneste ku bill
b: sall....hei tu nu esti fata aia ...alexa????
a: ba da!!!!
b: oaoo ce schimbare!!! esti superrr....
a: mersi!!! :rusine:
a: vreau sa-ti spun cv in legatura ku schimbarea mea...
b: dah te ascult
a: ....mai bn nuh...lasa nu cont.......
b: ba dah...spune
a: vino mai incoace.....
a: vreau sa-ti spun...ca.....schimbarea asta am fakuto.,...pt ....pt tn....pt tn pt k te iubesc :rusine: am crezut k nu ma vei placea asa kum eram inainte...si m-am schimba...sa fiu stilul tau...k sa fim makr..prieteni...
b: oaaoo vreau sa-ti multumesc...m-ai facut sa ma simt o persoana speciala...nu-mi vine sa cred k ceea ce ai facut...ai facuto k sa te plac eo...esti o persoana minunata....nu merita unele persoane sa te aiba langa ele...esti ...nuj ...speciala...gandesti si ku capu..si ku sufletul....
a: multumesc...sa stii...ca defapt..nu te consider un cuib pt gaini...ii super paru tau...
b: :rotfl:
a: ma simt...jenata....esti o persoana...sufletista...intelegatoare...intr-un cuv....o persoana minunata.....nu vn sa cred...k ti-am spus k te iubesc...
b: nu trebuie sa te simti jenata...si eu te iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!!
si atunci o saruta tandru.....mangaind-o pe parul ei matasos ca de catifea...pe obrajii ei imbujorati...se prelingea o lacrima....ce simboliza iubirea ce i-o poarta....atunci veni teo ku viviana...........
t: tuh esti o proasta...o papa lapte...nu ti-e rusine? ar trebui sa-ti ceri scuze fata de mn si vivi...cum indraznesti??? ma faci de ras...de fata ku prietenii mei...toata scoala radea de mn....
a: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: c bine-mi pare...si tuh ai facut acelasi lucru ku mn... :x ...pe mn ma radea tot orashul...cand mergeam pe hol...toti profesorii se uitau la mn k la o proasta si o ciudatenie...m-ai umilit de mii de ori in toti acesti ani de scoala....cand ajungeam la scoala trebuia sa stau ku iris si ku gina...sa nu ma arunci tu cumva in fantana!!!!
a: iti place???? iit place sa fii umilita?...asta faceai tu ku mn zi de zi....incearca mereu sa te pui in pielea celuilalt..sa vezi cat sufera o persoana cand e umilita...sa vezi ce simte el...chiar daca tu te simti bine....dar persoana respectiva...se simte umilita...neinsemnata.....in fiecare seara....varsam lacrimi amare...negre....doar din cauza ta....Te blestem!!!! Te blestem s suferi si tu o zi...o zi doar....k am mila de tn.......sa simti si tu durerea kre o aveam si eo atunci.....
atunci teo sari pe alexa si incepu sa o traga de par...si viviana la fel.......atunci bill le lua de pe ea si el impinse
b: voi chiar nu aveti respect? asa va comportati?unde va credeti???Cel putin alexa vb civilizat si nu a sarit pe voi!!!!
t: ce treaba ai tu pamatufule!!!
b: cand o sa ajungi tu k mn....atunci sa ai curaju sa imi zici pamatuf...cel putin eo imi castig existenta cantand...nu k tn...kre impinge oamenii in fantani arteziene sau ii bate....crezi k esti cool???? crezi ca esti cool pt k fumezi si te droghezi???
t: nu fa tu mie morala prostule!!!!!!!!!!!!!!!!!! si atunci fugind ii spune lu' alexa
t: las ca vezi tu ce iti fac knd te prind singura!!!!
a: offffffff nu o mai suport...e oribil...
b: nu-ti fa griji...o sa ma grija de tn!!!!
a: iti multumesc!!! si il saruta pe obraz.........
-----------------------------------------------------------------------------------------
IN DRUM SPRE CASA!!!!
g: suryyy!!!1 wait!!!!
a: da stau!!!!
g: gath............am intalnit un tip super!!!
a: ok !! l catelea e???
g: stai..aaa.....nr 15!!!
a: :uimit: ok!!!
a: vreau sa iti zic cv super!!!! i-am zis lu bill k il iubesc...si el ma iubeste :rolleyes: :rolleyes: :nebun: :uimit:
g: oaaooo
g: apropo...unde e irys???
a: nuj....
atunci suna tellu lu alexa
a: da!!!!
i: alexa...eo nu mai vin acasa akum...mai stau...plecati fara mn
a: ok
i: by3!!!
a: pa!!!
------------------------------------------------------------------------------------------
PE PLAJA!!!!
tom: sallut!!!! ce coincidenta!!!nu e timpu s pleci acasa?
i: ba dah...da am ramas putin
i: deci...tu ce faci aici?/?
t: iau putin aer......
i: hmmmmmm
:cool: :cool: ce ai????? poti sa-mi spui....
t: :( :( aaaaa....nu cont........
i: spune-mi nu mai spun la nimeni!!!1
t: offf ce greu e...adik ai mai vazut sh p net...k eo am doar aventuri ku fetele nuh???
i: da stiu
t: nu-mi vn sa cred ce spun...da.........te iubesc
i: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: a...ha.....tre sa plec...si se ridica...atunci tom o prinse de mana
t: nu ami iei aer????
i: nu ...lasa....
t: plizzz mai ramai ku mn...
si atunci se ridica...o mangaie pe fara si o saruta!!!!
i: ........nu e bn ce facem...mai bn nu....
t: dc??????
t: avem 18 ani........
i: bn da asta nu ins k pot sa ma sarut ku oricine......
t: hei frumoaso.....eo nus oricine.....
i: mai bn plec...pa.........si fugi......
t: hei stai!!! nu pleca...
i: srry ne vedem maine la sc!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------
ACASA LA ALEXA
i: hai....heii......alle....unde esti??????
a: aici aici
a&i : tre sa-ti spun cv super tare!!!!!!!!!!!
a: hai zi tu prima!!!!
i: vai nu-mi vn sa cred....tom m-a sarutat si mi-a zis k ma iubeste
a: ce ciudat sh pe mn bill....
i: iuuuiiiii ce tare ar fi sa fim iubitele lu bill si tom!!!!
g: hei fetelor......p mn nici un kaulitz nu ma iubeste????
:(
a: hai k esti ku baethu tau super!!!!!!!!
g: mde chiar :rolleyes:
i: m-a sarutat numa un pic k nu l-am lasat....tre sa mai cerseasca asa
:wink2: sa vad dk ma iubeste.....k dk ma iubeste ku adevarat...va astepta pana data viitoare!!!!!
a: chiar!!!
continui mai akush........si apropo....inregistrati/va pe dk sunteti fani th..plizzz k is admin...sh am numa 4 useri inregistrati..abia l-am facut :zzz:
Emma este sora geamana a andreei..dar este doar putzin diferita…is rest este k tom….petrecareatza…..neserioasa…etc…
01.05.2008
23.2KB
Intrasera in ksa incepusera sa manance shi dupa intrasera in kmera ei.Ally ishi lua pijamalele y se schimbase la baie..knd se intoarse tot statea in picioare doar in pantaloni uitanduse la ea..
Tom:eo unde o sa dorm?
Ally:pe partea aialalta a patului doar nu pe jos..y mai repede pana nu ma razgandesk.
Dimineatza..
Emma se trezise deabea putand sa respire.Simtzea k cv o impiedik sa respire.Deschise ochii marii shi privi in jos spre picioare.O mana dalu bill o tzinea bine strans in bratze.Vru sa se ridice dar fu trantita inapoi in pat de un bratz puternik.
Bill:te scoli devreme..Ema:la fel y uh..De unde ai jtiut k m'am trezit\?
Bill:hmmm..poi respirai altfel..y am simtzit>:)..oriqm...ce faci la ora asta|?/:)..
Emma:poi merg sa pregatesk micu dejun..
Bill:vin sa te ajut..dami y me pantaloni y carucioru k nu pot sa merg:))
Emam facu ce i se spuse privind neincetat la pieptul lui gol care tot tompu o lasa fara aer.Bill fu gata.Aman2 ieshira din kamera spre buktarie.pregatisera papa y emma il ajuta pe bill sa papa y o mushk in glm de degete.Emma tokami terminase de spalat vasele knd bill ajunse in linijte in spatele ei intragando in jos cu fundu pe picioarele lui..
Bill ii intoarse fatza spre el y o saruta prinzandui kpu in mana libera.Emma se agatzase neputinciuasa de parul lui el scotzant un racnet de dorintza y ptr cateva min se privira ochii in ochii.
Bill:iejti super mumu:X...
Emma:ms de complimente da nui asa..
Bill:ba da.Te iubesk.
Emma:wawww ce sentimente inflakrate.Deja ma beshti?
Bill:din tot sufletu..
Emma:bestial..
Bill:da tu emma?tu ma iubeshti?
Emma:buey boutzule..dak nu te'ash iubii crezi k ai mai fii fost aici?
Bill se aplek spre el y o "umplu"de mii de sarutari fierbintzi..
Cand ally intrase in buktarie ramase:o.. cand vazu scena y facu kle intoarsa inapoi in kmera ei..Tranti usha si uitase k tom dormea.Tom tresari k ars din pat uitanduse la ally care era in fatza ushii speriata shi fericita in acelashi timp.
Tom:wazzup?(:|dc ai trantit usha asa baby?
Ally:hmm..emm y bill;;)y numi mai zii baby:-l
Tom:ok ,baby..cei cu emm y cu frate'miu..
Ally:ah..nik..doar scene romantice in buktarie..
Tom:aha..:D..
Ally se indreptase spre geam trecand ushor pe langa tom statea y se gandea la cv..cand se intoarse spre ally ea se uita pe geam fixandushi mainile pe pervaz.Tom se indreptase spre ea shi fara sa se abtzina o luase in bratze y o intoarse spre el.Ea il privea cu ochii marii y miratzi.Tom no privi mult y trecu la fapte ,incepuse un asalt senzual asupra guri ei.Ally ii trase kpu spre ea y el ii prise fesele in maini y o ashezase cu fundu pe pervaz..
Ally:Tom..eo nu'z tarfa ta..
Tom:o nu..tarfa nu iejti..da iejti a mea..
Bill o tzinea pe emam pe genunchii y se indreptase spre kmea..
Bill:emma eo..eo te vreau...
Emma:y eo..
Bill:dar nu vreau so fac dekt knd o sa pot merge pe picioarele mele..
Emam:cum vrei..
Bill:dar vreau sa te tzin in bratze aproape toata ziua..
Emam il ashezase in pat y se puse y ea langa el cu kpu pe pieptul lui...
Emma:imi place sa stau asa:D..ash sta asa toata ziua..
Bill:"da..y eo..
poftime:X
22.09.2008
35KB
deniz
10.12.2008
12KB
mie imi plac si imi place mel. in the end :dinti: :dinti: :dinti:
26.04.2008
3.4KB
ce fatza are...
04.01.2008
14KB
il dau eu...
nu e scump,... :rotfl:
26.01.2008
33KB
super :X:X:X
poza noua :-"
27.10.2008
32.5KB
emma ishi lause telu..y..
bil:hey papusha=))dc fugi de mnh;;)tzie frik de iubire:))?sau de mnh;;)?nutzi fa grij..nu mushk..prea tare..;;)
Emma:dak me mi rujine de tnh=))bunikmea o mankato pe regina angliei la rotisor:)))=)))mah n mi rujine de uh))doar k am preten:)))
Bill:aham..
Trrrrr...trrr...era mihai..
Emma:cf uoby?
Mihai:uoby..hay mah tarfulitzo ma lashi..cn mama naibi te crezi mah hay dispari uita de mnh y numaru meu y tot..hay pa..sa nu te mai vad....
Emma:ce?dar...
Inchisase..emma se uita LA tel y apoi la bill y iar la tel y iar la bill..y pornise in plans..
Bill:shmeker..o lause in bratze y o consolase...
Bill:hay k exista mai moltzi baitzi in lomea astah..nu se sf aici..mai sont ktzi vrei...y unu paote chiar ii in fatza ta y nu vrei sal recunojti..
Emma:bill...numi tre preten=))
Bill:aham:))nah crek in vro 45 de min ajungem in maldive>:)..
Emma:aham dabea asht..:))nutzi fa sperantza no sa dorm cu uh in camera..
Bill:uh.y tocmai vroiam sa te intreb;;)..
Emma;stia klm billu :dinti: :dinti: k paote tzise scoala hormoni la kp:))..
Bill:knd ma uit la pantalonashi tai scurtzi mi se scoala alt cv..:-"...
Emma:bill nu fi puork..:))
Aly:ahhh...ce bn am dormit:))cf voi...tomy hay trezirea k nui salon de dormit aici:))..
Tom:ink 5 minute mami..(:|
Aly:way poi nuz mata:))eh eh eh eh;;)...
Bill y emma ajunsera ishi lause larevedere de la tom y aly y se indreptasera spre villa unde bill y tom mai statusera inainte..
nah ink o partikik;;)
02.04.2008
41.7KB
am gasit... :rotfl:
da sa nu facetzi sotop cardiac k?
k nu vreau sa va am pe constiinta..
14.01.2009
30.5KB
ce zice aici??.. k nu situ prea bn eng :rotfl:
16.09.2008
45.5KB
mai pun inca un next putin mai tarziu :D:D:D
07.05.2008
12.7KB
Tre sa fac o carte pe nume:TOKIO HOTEL IN ALTA VIATA! by:anna!!! :rotfl: :rotfl:
24.02.2008
20.2KB
:x
21.07.2007
18.9KB
vroia sai arate ce numar poarta la pantofi :rotfl:
19.07.2007
55KB
exact...........asha faceam eu cu leo si le faceam semne la iaa sa ma intrebe ceva legat de el:D:D:D:D
31.05.2008
50.4KB
aici eram la o nunta;)
08.06.2009
12.8KB
:rusine:
21.03.2009
38.3KB
poi vad ca sa sters topicul celalalt cu poze cu noi deci hai sa punem aici :D:D:D
scz da nush cum se pun pozele de pe calc deci le pun la semnatura
19.06.2008
24KB
:zzz:
08.09.2008
44.4KB
sall!!!
eu sunt carmen,am 14 ani(crek-s cea mai mik..:(..)
sunt din bacau...mm...imi place muzica la nebunie,e cv mai mult dekt pasiune...desenez,pictez....tot ce tine de arta!!!!:D
carti preferate nu prea am...
cu filmele stau bn,ma uit aproape la orice....(nu prea sunt cu telenovelele)
materia preferata ar fi muzica si desenul,celelalte suck ff tare:D
vreau sa dau conservatorul in vioara si apoi sa-mi formez o trupa...
am 1,70,si 50 de kg...sunt blonda,dak ar trevui sa-mi schimb culoarea aj merge pe castaniu...
nu prea am un gen anume de baiezi,dak imi place un baiat ala e,nu ma intereseaza cum are parul mainile si celelalte,doar tr sa-mi placa si partile negative ale lui si el pe ale tale:) :) :)