:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: leez din fik o luase razna cu tzipatu .......doamne ce am ras lla faza
"ikuto: leez ce draq.. plm..numa tzipa.. asha ca ii fratemeu.. si gta.."
:)) :razz: :razz: :razz: .....asha si soo ia chemat ptr jafuri :uimit: si cn e kagome? :nod: :nod:
12.06.2008
40.9KB
Merci :rusine:
Mai pun acum
28.02.2009
47.6KB
bv byby....super inceput..next next next cai prea tare :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :D :D :D :D :D :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
10.07.2007
14.8KB
am multe poze cu tomitza
28.03.2008
40.9KB
Emma, o fata plina de fite ajunge sa se indragosteasca de unul dintre tipii din gasca ei, pe care il considera scav. Se comporta ciudat cu el, il umileste dar in adancul sufletului ar da orice sa-l sarute, sa fie al ei. El nu o place, este in grupul ei ca sa fie mai popular, dar devin prieteni buni atunci cand Emma il ia sa-l antreneze pentru a-l baga intr-o banda de traficanti de droguri. Tanjind dupa el la fiecare clipa, fiecare miscare, fiecare gest, se prinde si el,si chiar daca ea nu vrea o obliga intr-un fel sa vina la el aca, unde isi petrec o noapte cum Emma nu a mai avut.
Trebuie mentionat ca Emma invata sa sarute cu el. Pana atunci nu mai facuse asta deoarece ea, mica printesa nu se putea atinge de buezele imputite si scarboase ale baietilo.
27.03.2009
18.8KB
oxy
15.04.2008
40.2KB
cu mumoase :nebun:
12.08.2008
22.9KB
Cand bill s-a trezit a vazut ca bela nu este si a profitat ca sa plece in cautarea lui tom,nu suporta sa vada ura asta intre ei dar trebuia sa puna punct si final la aceasta situatie,mergea cu mana la cap,inca nu se inchisese rana dar nu-i pasa,plecase pe plaja si in gasise pe tom spalandu-si bluza.
B:Gata tom,inceteaza!
T:Nu am de gand
B:Si cum ramane cu pactul nostru de cand eram copii?"Vom fi mai uniti ca niciodata"
T:Aia era o prostie copilareasca,daca yo nu pot sa te aduc la realitate atunci cine poate?
B:Dar tu nu vezi ca asta e realitatea,ca sunt indragostit,sunt iubit si iubesc,nu pot sa te las sa mai faci rau
T:Nici nu trebuie
Tom mereu avea o"teapa"in buzunar,o scosese si se indraptase spre bill
B:Tom ce faci?(o spune in timp ce se apara)
T:Esti mai bun mort decat viu
Dupa o lunga bataie intre ei doi bill reuseste sa ii ia teapa si tom era la pamant
T:Fao ce mai astepti
B:Nu sunt ca tine
In acel moment,tom s-a apropiat cu viteza inspre teapa si i-a intrat direct in inima
B:Tom(spunea tipand)
T:Nu e asta ceea ce vroiai?
Tom isi scosese teapa si o aruncase,losese apa in pumn ca sa puna la rana
T:Daca am fost un frate rau iarta-ma
In acea seara tom murise in bratele lui bill....
28.06.2008
21.3KB
asa y gusty:X
06.04.2008
3.8KB
deci.... :zzz:
VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT VREAU NEXT
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
05.09.2008
11.2KB
A luat scrisoarea si a bagat-o in buzunar,plecase,o lasase balta pe ana si plecasa acasa la bela,stia ca numai e nimeni dar a bagat scrisoarea in posta,crezand ca asa va putea scapa de acea mare povara ce o avea in inima lui dar marea surpriza a fost ca bela chiar o gasise intr-o dimineata,o losese si vazuse ca scria pe ea Bill,nu a sta pe ganduri,a luat cana de cafea s-a asezat pe geam si a citit-o:
"tiu ca ai facut un sacrificiu enorm pentru mine dar vreau sa sti cum ma simt acum,Ti-ai lasat amprenta in sufletul meu,ma simt oprit in timp caci nu se intampla nimic nou de cand nu mai esti,nu mai am viata,imi simt corpul legat,sub controlul tau caci nu pot trai fara tine,stiu ca ai luat acel tren fara intoarcere si crede-ma ca am de gand sa-l iau si yo,nu mai am nimic,nici macar forta aceea de a continui pentru a doua zi,inca mai am imaginea ta lasata la pamant in mintea mea,si inca aud sunetul cazaturii tale si crede.ma ca ma omoara,nush cum am fost in stare sa te las sa o faci,sa vad cum inchizi ochii pentru totdeauna,nu vreau sa mai plang,in fiecare zi visez ca ma voi trezi langa tine,sti inca mai am bluza ta care ti-ai lasat-o,inca mai are parfumul tau si vreau sa vin langa tine si sa las durerea in foaia asta,pentru tine inima mea s-a rupt in bucati si s-a distrus dar stiu ca timpul ma va ajuta si ca voi lua acel drum ca sa ajung la tine,ti-am scris o melodie si ti-o dedic de fiecare data cant o cant,nu stiu dak scrisoarea asta va ajunge,dar dak cineva o va citi vrea ca sa fi tu aceea"
Nu credea ceea ce vedea in fata ochilor,bill chiar a pierdut sufletul odata cu ea,doua lacrimi cazuse din ochii ei,se uita pe geam si parca il vedea pe bill zambind,isi losese caietu de poezii si incepuse sa scrie,dar nu putea caci lacrimile cadeau siroaie
B:Daca as fi stiut ca chiar ti la mine te-as fi luat de mana si as fi fugit,de ce poate o iubire sa fie interzisa,sa nu pot sa privesc acei ochii care m-au facut sa-mi dau viata.
Era o iubire interzisa,ea inca nu stia ca devenise vampir din cauza lui tom si poate era mai bine dar un lucru a facut,si-a luat geanta si a iesit pe usa,stia ca bill cand e trist se duce la plaja,nisipul si marea il linisteau,s-a urcat in masina si acolo a plecat
PE PLAJA
Era tacut,asculta marea si se gandea la bela,langa el avea o lama,vroia sa se duca langa ea dar.....
BE:CE te face sa crezi ca asa vei termina totul?
La inceput bill crezuse ca innebunise dar se intoarse sa vada daca chiar e nebun
B:Bela!!!!
O losese in brate si atunci vazuse ca bela se schimba de infatisare exact ca el
B:Bela ce-i cu tine?
BE:Nu stiu dar.....sunt o vampirita????
B:Da
Bill lacom a luat-o in brate si a sarutat-o pe buze pentru prima data,erau lipiti unul de celalalt,vroiau ca acel moment sa fie etern,sa nu se termine niciodata
BE:"Imi simt trupul legat"
B:Dar de data asta de al tau,si nu vreau sa ma dezleg indiferent ce ar fi
BE:O iubire interzisa....
B:NU mai e,acum e o iubire lacoma,si crede-ma ca vreau ca acest moment sa nu se termine niciodata,sa stea timpul in loc
BE:Parca statea...
B:Si va sta....cat mai mult
25.06.2008
16.1KB
Mai erau doua zile si venea ziua mea,in calendar era incercuit cu rosu
T:Ziua asta e cumva speciala?
A:Da e ziua mea
B:ooooo,asta inseamna party
A:Daca voi ziceti!
Baietii nu au mai stat mult si au plecat,eu imi pregateam lucrurile de scoala
A DOUA ZI
B,T:Buna ana
A:Buna!
T:Deci de scoala nu te lasi
A:Nu asta sigur ma va ajuta sa uit
Clasele trecuse repede.
A:Si maine fac 18 ani,offf ieri aveam 3 ani si acum am 18
T:Si maine ce faci
A:Pai nimic voi face curat,vreau sa redecorez casa
B:Tom e tarziu noi trebuie sa mergem la studio
B,T:Pa ana
A:pa
LA STUDIO
T:Ce cadou ii faci anei?
B:Eeeee surpriza,tu?
T:Eu o chitara si un ursulet ca mi-a zis ca iar place o chitara
B:Eu ii voi face ceva mai sentimental
T:OOOOOO!!!!
ACASA LA ANA
A:UFfff nu voi termina niciodata,aaa aici erai
Gasisem tabloul cu bill si il pusesem in camera
A:Pentru azi e destul termin maine ,voi face un dus si la nani
A DOUA ZI
A:Aoleu ce tarziu e,daca nu ma grabesc nu ajung la prima ora
LA CLASA
T:La multi ani!!!!!!!
A:Ms!!!
B:La multi ani ana si am saruta pe obraz.
intru in clasa si imi las ghiozanul
B:Tom stai de sase sa nu intre ana
T:De ce?
B:Vezi tu
Bill imi baga in ghiozdan o scrisoare
T:Aaaaa acum inteleg
Suna clopotelul!!!
Intru in clasa,deschid ghiozdanul si gasesc scrisoarea
¨Vino la ora13 in camera cu portile mari de la etajul 1,ANONIM¨
A:Hmmm clasa cu portile mari,aaaa sala de teatru
ORA 13
A:Cine o fi oare acea persoana?
Intru si pe jos vazusem multe petale de trandafir rosi si albi si se auzea melodia¨ book of love¨
26.02.2008
22.2KB
:zzz:
27.04.2008
50.3KB
ja:D
17.11.2008
5.3KB
eu pun cu bidi
si chiar nu prea inteleg ce avetzi impotriva rbd-ului
eu cred ca canta destul de bn
pana la urma nu vau facut nik numai ca sunt ei pe locu intai asta este alta data va fi th
si sper sa nu saritzi pe mn
15.07.2008
36.1KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
O colega a Alinutei suna la ea acasa si raspunde bunica...
- Alo, Alinuta e acasa?
- Da, e acasa, azi si maine!... Ca poimaine o ingropam!
gt ca va ajunge
17.04.2008
16.1KB
vrem nextttttttttttttttttt:X:X:X:X:X:X:cel putzin eo vreau next..vreau ..plz..yume..:((:o3:X:X:X:X
25.04.2008
23.3KB
+ sa stie cum sa se poarte cu mn
+sa ma intzeleaga
+ sa fie ca un copil
+sa fie atent cu mn
+sa fie frumushel
+sa fie orice vrea el in afara de manelist .
+sa fie km de o varsta cu mn (-sau + un an ,doi ,..depinde de gradu de maturitate pe kre il stapaneshte la varsta respectiva)
+SA FIE KM CA TOM..:-<
8-| :(
dak v`atzi plictisit de mutra meah acra sa-mi spunetzi..
25.01.2009
25.7KB
Amber- o fata de treaba care adora stilul punk.Ea o cunoaste pe Miky si o ajuta sa se acomodeze la noa viata.Mreu isi spun cele mai asunse secrete, doar ca atunci cand Miky devine un star cele 2 se indeparteaza o perioada de timp.
15.07.2008
57.7KB
sa cotrobaim prin haine @-)
24.07.2009
17KB
da aici i se vedeau boxerii sau ce avea el pe dedesubt....de tot :rotfl: .......ce delir era printre fane
13.01.2008
6KB
alexxa..aia cu aparatu
11.05.2008
58.6KB
luna
22.08.2009
40.1KB
aii fata asta s`a sinucis..parka anu trecut...numa jtyu...
oricum e cute :( :(
05.08.2008
35KB
:zzz:
08.07.2008
44.3KB
jk :D
23.03.2008
31.5KB
:x
21.07.2007
24KB
21.04.2009
36.4KB
eu abia astept sa vad ce va face cu Profu' la pregatire....sigur nu va fi o simpla pregatire....sau da??? mi se pare plictisitoare relatia ei cu Chris....adik asa monotona fara nimic interesant....as vrea mai multa actiune...ai inceput bine ficul...si vreau sa il continui la fel si dak poti sa pui nexturile mai dese...nu m-as supara..... in rest e ok si ast next..... :nebun: :nebun: :nebun:
puuup
nnnneeeeexxxtttttt.......
11.06.2009
30.1KB
mate??? wooow nu prea e comuna treaba asta :surprised: :surprised:
bvo tie
eu urasc matematik......
si mie tot de bill imi place si aproapte din aceleasi motive... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ...
ms pt raspunsuri..... :hi: :hi: :hi:
alte intrebari...
ai citit seriile amurg???
filmul l-ai vazut???
de cn iti place in special....???
zi-mi un lucru pt care ai renunta la multe....
care e motto-ul tau (daca ai unu)???
11.05.2009
30.3KB
poftim anti fanilor... va yuuubesk! *pirtz*
13.06.2008
11.8KB
again :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.04.2009
26.1KB
:zzz: :zzz:
28.01.2009
28.4KB
:nebun: :nebun:
10.07.2008
2.5KB
nu am si nici numi fac ca deja umblu pe 3 forumuri si deja nu porea mai am timp