JEAN ORLANDO – tatal emmei Director al unei mari banci europene , ishi ocroteste fiinca si ii place sa o duca in calatorii lungi , si nu a prea scoso la interviuri si chestii de genul asta pentru k nu vrea ca fatha lui sa fie tot timpul fugarita de paparazzzi si sa aiba viatza ei personala , knd ii face Emmei cadouri nu se zgarceste ji ea tot ce crede k ii place emmei si este foarte mandru de ea pentru ca este o buna basketbalisat ji face parte din una dintre cele mai bune trupe de street-dance din germania
01.05.2008
42.5KB
Al3X@~LeXxa~ cred ca ma stii de pe Revolusion
Multumesc fetele :X
Si Al3X@~LeXxa~ Vai chiar atat de priceputa sunt la ficuri ?
24.11.2008
22KB
shi ..
despre fam mea ..
aveam 12 ani knd ai mei au divortat ..
taikmiu era alcolist amam era plekta in israel
shi ....de ziua mea taikmiu ma fakut animala ,am sunato pe mama ..
a venit ..
divort
shi
apoi
au urmat sedinte la psiholog
vroiam sa ma omor
aveam impresia k nu pot trai cu ei despartiti
eram un copil
acum 2 ani am cunoscut un nou tata
era super de trb
la inceput
ama sustine ke ra dragoste la prima vedere intre ei
shi cik se iubesc ..
dar ..nha
trb lor
pe mine ma dispera
face asha nijte faze aiurea
adik
nui genu kre sa arate unei persoane k tine la ea
dar makr ,zic eu ,s'ar putea stradui ...
nu ?
asha ..
ink am o viatza aiurea ...
cu exceptia k
mama e singura fiintza kre ma iubeshte k p okii din cap ..
asa...
am 5 fratzi in total
2-de pe casatoria lu mama cu asta vitreg-o fata de 18 ani shi un biat de 8 ani
shi 3-de pe casatoria lu taikmiu adevarat cu mama vitrega-un baiat nou nascut de 7-8 luni
un baiat de vreo 13-14 ani
shi o fata de o seama cu mn -cl a 10a
...
:rotfl:
26.06.2009
22.7KB
katty
01.09.2008
15.9KB
apropo PeSarmaNoiDoi esti cea/cel din poza? :>
poza asata e umpic cam veche
03.01.2009
39.8KB
:-? hmm a fi sau a nu fi viitoare matusha :-? hmmm bai Doc hai zi mai rpd rezultatul sa stiu sa strang bani de botez sau nu :)) hai k ma doboara curiozitatea hmmm dc o sa fie fetitza la botez o sa ii iau o rochitza roz q dantelutza ji dc o sa fie baiat ii iau un costumash albstru sau negru ji ii promit k la 18 ani ii iau un Mercedes Benz 8-> hmm sper k o sa fiu matusha 8-> \:D/\:D/\:D/
25.04.2008
29.1KB
deci?:))
03.08.2009
32.8KB
:D
27.04.2008
36KB
Tom
09.09.2008
27.3KB
Chris brown-no air
28.06.2008
14.9KB
:( :( :( :( :( dc sa terminat......... =( =( =( =( ......au avut si un baiat????(tom)............mia placut acest fic .....a fost cel mai interesant fic pe care lam citit......adica asta e primu fic pe care lam citit dar asta e...... :D :D :D :D
06.04.2008
5.8KB
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaa...emma o pus fick y me nu mio zis....
plAce ficku..imi place...superb..vreau next...buey..scrie y despre aly leezy shi restu..nu nuam despre emma..
bullu ejti km scof..:X:X:X:X...
tom ejti mai prost k de obicei..:-j don't woru tot uow:X:X:X:X:X...
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
plz:X:X:X:X :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :nebun: :nebun: :finger: :finger: :finger: la soramea te uow:X :rusine: :dinti: :dinti:
01.05.2008
19.6KB
e dragutza:D
13.08.2009
23.9KB
:D ;) :D ;) :D facuta acum o zi eu cu ramona cea mai buna pretena a mea si dupa ea leez si bubu :D
12.07.2008
57.8KB
si eu era mela mea preferata dar sa cam invechit :hi: :hi: :hi:
25.05.2008
50.4KB
gustav:
24.04.2008
20.4KB
billy und tommy :zzz:
15.04.2008
15.2KB
si asta
20.12.2008
54.7KB
aha.....eeehhh poi vad ca aproape nimeni nu citeste acest fic si deasta am pus 5 comm=next....si da are 2 tati....doar e ictiune:P:P :razz: :limba: :limba: .........si daca vad ca tot u il citeste nimeni cred ca eu si cu leez ne vom gandi ca poate e mai bn sal inchidem............adik fara sfarsit....inchis
23.05.2008
37.4KB
pardon am uitat poza
08.07.2008
8.2KB
28 :P:P
06.06.2008
38KB
:nebun:
20.07.2008
49.8KB
img 9
13.08.2008
4KB
:nebun: :nebun:
08.09.2008
27.5KB
smurduuuu
sariti :nebun:
07.12.2008
26.9KB
cool poje leam luat pe toate :nod: :nod: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: cool toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom
04.05.2008
35.4KB
:hi: :hi:
07.04.2007
30.4KB
personaje noi:X
cindy-o ingamfata ji jumatate..este fosta pretena a lu bill y se crede d-zeu...
04.04.2008
3.5KB
next next next:X:X:X:Xuowe aly la voi:X:X:X:X:X:X:X:X:X
29.04.2008
30.3KB
mda......cam zxapaciti dupa pozele astea........:D:D:D