Colectia de poze alexalovebill4ever.3xforum.ro
Total 3720 poze.

InapoiInainte

 
:nebun:  :nebun: poze:nebun: :nebun:
07.08.200827.6KB
ashley 3 words story--->a fost candvaashley
09.06.200930.1KB
eeehh eu si cu leez am facut in nici o sapt 3 pagini  :zzz:  :zzz:  :zzz:  :d  :d  :d  :razz:eeehh eu si cu leez am facut in nici o sapt 3 pagini :zzz: :zzz: :zzz: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:
16.04.20086.5KB
tommy kaulitz :rotfl:  :rotfl: pune pozaTommy kaulitz :rotfl: :rotfl:
08.07.200843.8KB

 
:dinti: poze cu fete frumoase:dinti:
22.02.20082.4KB
^^ 
imi place de kiba mai ales ca seamana cu un coleg din clasa de care-mi place ^^

so, another pic^^ Imi place de Kiba mai ales ca seamana cu un coleg din clasa de care-mi place ^^ So, another pic with Gaara? :D
16.12.200738.3KB
iata
 :) have fun with bill!!!!iata :)
26.09.200836KB
:nebun: desene cu bill:nebun:
20.07.200843.9KB

 
img serichu zombieimg
04.10.200832.4KB
emma:  bill ce cautzi aici :|:|:| 
bill: ceau emma :->  
emma: ce facetzi aici  
bill : poi am fostEmma: Bill ce cautzi aici :|:|:| Bill: ceau emma :-> Emma: ce facetzi aici Bill : poi am fost invitatzi Emma: ahaa Emma: ok intratzi dar sper k avetzi urechi bune k urla muzik :-p Bill: nu itzi fa griji ptr asta :-j sa il auzi pe georg cantand sub dush:-j Emma: :)) Au intrat in ksa ji Christina ji restu facusera cunostintza q cu ei ji apoi .. Christina : Emma mai sti coregrafia de la street pe She Got No Money In The Bank Emma : cu sa uit primul meu dans street :x normal k mai stiu pashii u ii mai sti ? Christina : clar k da :-> Emma : stay cine a mai fost q noi la dansul asta cu Chris ji Alex no ? Chris: da tziai adus aminte bine dar spre diferentza de u eu ascult numai hip hop nu ji rock Emma: wey ce sa zic da care ii mai bun la street si basket dintre noi :-> Chris: aici u esti shefa :)) Emma : vezi :-p deci ce ar fi sa mai facem dansul odata :-> Christina & Alex & Chris : let’s do this B-) Leez: se dusese fuga la leptop ji pusese melodia prima data incepusera sa danseze Emma si Christina , se lasau jos se invarteau se dadeau peste kp se indoiau parca erau facute din guma apoi incepusera si Chris si Alex sa se considere “gamgsteri “ faceau sceheme stateau in maini , faceam scorpionul se dadeau peste cap ji dupa aia Chris venise la Emma ji Alex la Christina ji incepusera sa danseze pe perechi …parca aveau totzi acelashi creier mijcarile erau identice perfect sincronizate se mijcau totzi k ji cum ar fi o singura persoana ji la final baietzii sau pus in genunchi ji fetele shiau pus piciorul drep pe umarul lor Emma: ta dam that was all :)) Bill , Tom , Georg , Gustav , Aly , Leez : :|:|:|:|:|:| Christina : ceee :)) nu va placut ? Bill: moooama :-O qm dreq :-O Emma: inchidetzi gura k se face curent :-p Tom: nu esti normala :-O cum te potzi indoi asha :-O Emma : cu grija :)) ma rog in catziva ani buni de street invetzi ceva Christina : Emma mai sti versurile de la step up de la samantha jade Emma: normal :D Christina:hai sa aducem microfoanele aici sa le conectam la boxe sa cantam Emma: ok \:D/\:D/\:D/ voi dc vretzi ceva barul e in bucatarie ji nu va facetzi griji k ai mei o sa observe k o sa le inlocuiesc eu Atat trebuia sa zica k tottzi sa o ia la fuga spre bucatarie Emma: avetzi grija la masa :D Aly: aaaaaaaaaaau firar masa masii dc sta in klea mea Emma: =))) Bill realizase k inca nu e cazul sa se imbete ink asha k urca scarile dupa fete k sa le ajute cu microfoanele urca scrarile si cand ajunsese la etajul 1 se blocase tota nu mai stia pe unde sa o ia lumina era stinsa nu stia unde e intrerupatorul se uita in jur si nu vedea nimik la un moment dat le auzise pe Emma si Christina k veneau spre el Emma aveam microfonul ji suportul de la microfon pana cand Beng se lovise de Bill ji Bill pikse peste Emma si Christina a fugit rpd sa aprinda lumina Emma: au capul meu de cn dreq mam lovit :(( Bill : de mn scuzama am venit sa va ajut ji mam pierdut pe aici Emma: ms Emma: ok deci haidetzi sa mergem jos sa ducem microfoanele si dupa aia sa mergem dupa chitari :D Bill: moooama avetzi un intreg arsenal ptr formatzie pe aici Emma: poi dah inainte sa intru la licei eu cu christina alex ji chris eram un band dar din moment ce am plecat la internat nu am prea avut ocazia sa ne intalnim sa mai repetam deshi stim sa cantam la aprope toate instrumentele pe kre le aveam :-p Bill: jti sa cantzi la chitara ? Emma: dapz :D la cea roshie q argintiu :-p Bill: super nu tazi vrea sa va lasatzi k pot sa vb la studio ptr voi Emma: poi nujt poate mai la vara sau chestii de genul ptr k acuma suntem cu liceiul ji nujt Bill: ji eu is la liceu ji ce ? Emma : whatever :-j hai sa ducem astea jos Bill : lasa k le duc eu ptr u Emma : :| ok ms atunci stai sa ma duc dupa chitari :D Au coborat jos au mai adus o chitara din garaj au conectat totul la boxe ji priza ji au adus scaune pe ce sa stea , Emma ishi luase chitara roshie q argintiu se pusese in fatza unui microfon la fel facuse christina ji Chris Emma: deci ce zicetzi prima data “ the best damn thing “ Christina & Chris : sa facut Emma: 1 , 2 , 3 >:) Incepusera sa cante iar Emma canta singura iar refrenul in canta impreuna cu Christina ..Knd melodia sa se termine Emma & christina : I’m the best damn thing that you’re eyes have ever seen :D Bill & Tom & Leez & Aly & Goerg & Gustav & Alex: woooooooo bravo Tom se apucase sa fluiere iar bill aplauda k la o acrobatzie facuta de oamenii de la circ iar Aly ji Leez venisera la Emma Aly: nebuno ce mijto atzi cantat :X:X:X Leez: doamne deci te bat dc peste catziva ani nu te vad rock star Emma: eh pe naiba k nu am mai cantat de mutl miam ieshit din maiestrei Bill: woow Emma deci a fost super bravo Emma : aa :| :”>:”>:”> ms Bill: faza q studioul ramane valabila pana knd vrei :D Emma : ms :D deci acuma haidetzi sa ne continuam party-ul Leez: clar :D \:D/ Emma: doamne dc ar sty ai mei Aly: nu o sa afle :-j Trrrrrrrrr Trrrrrrrrrrrrrrrrr Emma: opritzi muzik ji tacetzi Totzi executasera ordinul Bill venind langa emma Emma: da taty :-SS
10.05.200813KB
misto imi plece si e asa normal o istorie ce vreau dar hai o inger si demonMisto imi plece si e asa normal o istorie normala!!!Sti ce vreau dar hai o zic:NEXT!!!!!
24.02.200823.7KB
imi place mult poza lu leez!! :nebun: 20+


imi place tare poza.. off.. il ador kind e plouat!!imi place mult poza lu leez!! :nebun: 20+ imi place tare poza.. off.. il ador kind e plouat!! *kiss kiss* :nebun: :nebun:
22.05.200848.6KB

 
hi-q :limba:  :limba: alfabetulHI-Q :limba: :limba:
02.06.200850.4KB
asa mam gandit sa pun un nou ca nu am mai intrat dar mio scos mama netu si nam mai ani locuieste inasa mam gandit sa pun un nou fic......scz ca nu am mai intrat dar mio scos mama netu si nam mai putut....asa personajele Audrey-17 ani locuieste in bucuresti
22.12.200848.3KB
john.. sa`l folosesc peste tot..ii dulce.. app jtye cn cum il cheama in pt ca.. hai sa fim byb ramzjohn.. saracu..incep sa`l folosesc peste tot..ii dulce.. app jtye cn cum il cheama in realitate?? pt ca.. hai sa fim seriosi..mey byb ramz si alexxa.. nu`l cheama alex si are un frate andy.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: stau in germania langa un copac si un spital.. si ii calca masina.. si in 2 min aparae fratisu mort la usa.. nu cred nik.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
29.04.200824.3KB
: > imi place  :nebun:  :nebun:  :nebun: 


astept !!! :nebun:  :nebun: ador sa fac rau!: > imi place :nebun: :nebun: :nebun: astept continuarea !!! :nebun: :nebun:
11.10.200830.3KB

 
hmmm desene cu tomhmmm
18.07.20084.7KB
:uimit:  :nebun: poze:uimit: :nebun:
05.01.200842.4KB
:rolleyes: !g a l e r i e    ~   t  h !:rolleyes:
06.04.200734.4KB
eu,roro si leez la bucurestiEu,Roro si Leez la Bucuresti
07.04.200936.9KB

 
wow da nu arata a tip de 29 de any  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 


pt mn tot chopchil ewow da nu arata a tip de 29 de any :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: pt mn tot chopchil e
29.07.200849.3KB
shi ink unah...shi ink unah...
15.01.200942.4KB
miku  leezachumiku
17.11.200820.4KB
:nebun: avatare:nebun:
01.01.20084.5KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: balada sadicului :-jaha...danke :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.08.200825.1KB
oooo.. :)..ce dragutz :) ..ii plac mainile de bebeluj mic,si fine k a unui bebe :) bill adoraoooo.. :)..ce dragutz :) ..ii plac mainile de bebeluj mic,si fine k a unui bebe :)
03.05.200924.6KB
happy rog cum so scrie) melodiile voastre preferate de la avriltomorrow my happy ending nobodi's home girlfriends hot complicated togetter(ma rog cum so scrie)
13.06.200815.6KB
yote poza cu sobolanik mea 
e :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: saluuut!yote poza cu sobolanik mea e dragutzik? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
20.11.200832.2KB

 
prietenos, sensibil, bazat, bun prieten romanticul vesnic save me!☆Bill- prietenos, sensibil, bazat, bun prieten romanticul vesnic
21.09.200830.3KB
bill leu?eu in vad ca un catelus lasat in ploaie ce cereBill leu?Eu in vad ca un catelus lasat in ploaie ce cere ajutor!!NEXT!!!!
09.02.20086.8KB
:(  :(  :(  :( pacat de ei :(  =(  =(  =(  =(  =( parca ai scris luceafarul 2 :rotfl:  :rotfl::( :( :( :( pacat de ei :( =( =( =( =( =( parca ai scris luceafarul 2 :rotfl: :rotfl:" si plangea...plangea dupa el" eminescu pune next. :rotfl: :rotfl: :rotfl: glm :rotfl: :rotfl: :rotfl: "se gandea numai la gandul " :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: le-ai cam incurcat.acum serios .ok?oau :uimit: concerte dup concerte :uimit: :uimit: :uimit: cam muuult :x :x :x tre sa plec..damn it :x :x :x neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hi: :hi: :hi: :rotfl:
11.06.20084KB
:nebun: emo boys:nebun:
16.05.200939.6KB

 
:finger:  :finger:  :finger:  :finger:  :finger:  :finger: 
am puso de 2 ori :x  :x  :x  :x  :x  :x:finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: am puso de 2 ori :x :x :x :x :x :x
07.08.200840.2KB
soramea mama eh..te uow ea e sys cetzi fuck una nuevasoramea mama mati..:))..eh eh..te uow eo:X:X:X:X:Xbuey ea e emma:X:X:X:X:my sys geamana:X:X:X:X:Xnebunu meu:X:X:Xmata..vezi cetzi fuck
25.04.200844.7KB
dar nu tot timpul hai sa vorbimdar nu tot timpul
01.06.200850.4KB
asta e super tare :nebun: sar bennettthoamne,tipa asta e super tare :nebun:
13.08.20084.3KB

 
suna destul de klumea... :) ... :rotfl: new songsuna destul de klumea... :) ... :rotfl:
10.05.200929KB
:zzz: just me:zzz:
15.04.200924.2KB
sakuraa sub forma de boring secretulSakura....adika sam...adika Sakuraa sub forma de baiat....expresia fetei...ahhh...i'm boring
25.08.200821.6KB
:zzz: meg:zzz:
08.08.200848.3KB
InapoiInainte