Akasha
( mie nu imi plaje cum alata ii ulatha :uimit: dar trebea sa o bag in fic :limba: o sa mai apara ea )
05.08.2008
25.9KB
pun si yo :D :limba:
01.02.2008
45.3KB
;)
08.04.2007
28.4KB
al meu este nebuna_elisuka
13.04.2008
5.8KB
mda altele :-??
28.01.2009
28.7KB
cred c pot sa pun si eu poze, nu:))
10.11.2008
41.7KB
no coment...............next
25.05.2008
50.4KB
cam nebunika,nu? :rotfl:
13.08.2008
4.4KB
aha.........cati ani are sorata?????eu aveam cand era mai micutza deastea:D:D:
01.06.2008
50.4KB
emo :nebun:
21.07.2007
43.8KB
wow toate suntetzi mumu ::D:D:D
stay sa vad daca am si eu poze noi;)
12.11.2008
51.6KB
:((tom te klk pe kp nenorocitule..jo ejti un angel:X:X:X:X:Xy uh bullu:X:X:X=))=))wa uoe>:):((romantik(tom spunetzi rugaciunea pregateshtetzi coshciugu,groapa,copiva(papa)bautura,lumanari..k's scumpe..vezi k no sa te doara..prea tare>:)=))
24.04.2008
16.7KB
R:se duse in bucatarie unde erau parinti lu jenny....si vorbi cu tatal lu jenny pana era ea gt..............
dupa 15 min jenny era gt si cobora cu o groaza de bagaje............
tatal jenny:si cum o sa stati in camera?
J:poi o sa stam amandoi intro camera
TJ:cum??in acelasi pat?
J:nu nu tata avem paturi separate....cum crezi ca eu si ryan ....sti uh???? :wink2: :wink2: :wink2:
TJ:nu vroiam sa zic asta :D:D:D
J:oke pa tata pa mama o sami fie dor de voi ............si se imbratisara toti
Cand ajunsera la aeroport brusc mi sa facut rau.....stiind ca mie frik de inaltimi.....:(......
R:ce ai ?teai albit toata la fatza
J:eehh nik.......mie un pic rau
R:las esti cu mn
Se urca in avion si doadata iau punga de la scaun si incep sa vomit intruna.......:D:D:D:D:D:D
R: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: mai ai mult?
Jenny isi ridica capu si era sa vomite pe ryan dar il stropi un pic ............:|:|:|:|:|
R:mda........vad ca mai ai
:uimit: :uimit: :uimit:
In sfarsit ajunse si in insulele Leon acolo se simti mai bn si deodata il vede pe ......pe Jason master:D:D::D:D:D
J:ryan uite ......vezi cn e acolo?e JASON MASTER
R:mda....papagalul ala
Dar ryan nici nu termina ce avea de zis si jenny fugi si alexis( uitasem ca ea era rivala ei de moarte care se certau tot timpul) ii iesi in fatza.
A:hmmmm....ai venit si uh aici...stiind ca /jason e aici???......teai luat dupoa mn copiatoareo.....priveste si invata.....
ALexis se duse la Jason si filtra cu el dar JAson o trata cu sictir:D:D:D:D:D
alexis pleca suparata si jenny vazu o sansa sa se duca la jason sio se duse in fuga chiar daca avea o fusta si alexis de nesuferita ce e a aruncat o coaja de banane pe jos si jenny calca chiar in ea si aluneca pe jos pana la picioarele lu jason................... ;) ;) ;)
Ja:buna dragutza....cf pe jos?
J:poi....poi........am alunecat ........(in gand:wow ma observat, a vb cu mn)
JA:app dragutzi chilotzei cu mn
:zzz: :zzz:
J:ups...... :rusine: :rusine: :rusine:
JA:vrei un autograf?
J:da logic
JA:unde il vrei?
J:pe .....pe......fund:D:D:D:D
JA:vrei sa til fac aici in public??? :rolleyes: :rolleyes:
J:glumeam....vreau pe carnetelul meu....stai sal caut...si cotrobai in geanta.....si gasi carnetelul dedicat numai lui
JA: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: e plin cu poze cu mn si informatii si iterviuri
J:da.....:DD:D:D:D:
JA:unde til scriu?aaa si cum te cheama?
J:aici si ma numesc jenny
JA:jenny :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ...frumos nume
02.06.2008
50.4KB
shtiti si asa ii sta bn dar mai mult ii sta cu dreadurile alea a lui.......... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
lui oricum ii sta super cu orice coafura :P:P:P:P:P:P:P
04.08.2008
19.1KB
tienx :rotfl:
vechea tunsoare :rotfl:
a....si eram si creata :rotfl:
15.01.2009
28.5KB
me : D
17.10.2008
33.1KB
kkk :zzz: :zzz: :zzz:
28.06.2008
27.6KB
e proasta???????da ce zic daca e proasta ca chiar e ..........poi daca la ei deabea a utut sai "incadreze" intrun sex apoi la cb ce ssa mai faca ?(recunosc arata putzin ....fffff putzin cu niste fete ca au parul lung)ce o sai puna deja fete sau ce?fututen gat de proasta draq profele astea de romana :x :x :x :x ma enerveaza
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
fak pe mn.. hoooo.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
imd.. imd. imd. ..imddd.. asha..acum pers nou..
ally:o sa apara unpic mai tarziu
12.05.2008
30.2KB
:rolleyes:
08.05.2008
45.8KB
astai ptr leezy..(m-am trezit la 8=)))
Emma urcase sus ...ishi lasa bagajele in fatza scarilor shi dai frate..intrase in toate kmerele sa vada kre ii place cea ami molt...
Emma:gatah astah..astam place..
Bill:papushaaaaa....unde ejti..beby....iubire..
Emma:cetzi trebe bill?
Bill:a aici erai..hey asta o fu kmera meah data trecuta:>krek ink mai are mirosu meu;;)..daia vrei sa stai ici nui asa beby meah;;):X...
Emma:clar undei camera lu tom?
Bill;in fatza kmerei asta dc?
Emma;deci ne mai vdm..po0op billu:X:X:X:X:X:X:xte iubesk=))))..
intrase pe usha lasandul pe bill cu buza umflata.emma scase repede kpu pe usha..
Emma:glumeam la faza cu te iubesk;;)
Bill:ioh oricum te iubesk;;)
Emma ishi aranjase lucrurile in dulap..y era antena pe fereastra y poc..cazu in dulap..knd ieshi ishi aranjase machiajurile in baie se schimbase in cv mai comod y ieshise afara din kmera..coborase in bucatarie...bill pregatea cina..
Emma:way way billutzu ce mitjo miroase..nu mi te imagineam bucatar..;;)..
Bill:o papusha.aratzi traznet...te ador baby...
Emma:bill ce ia iar ejti in calduri?=))bn fuck..ce bn miroase..te ia cu gatitu..bill i iprima data knd te vad in pantaloni de trening:>aratzi traznet..se muleaza bnh pe cur..
Bill:baby devi km perversa;;)..incepi sami semeni..
Emma:bill..te rog..cu tn..nunk:p..:X:X:X:X:X:X:X
Bill:dc papusha..ioh itzi pot da..O NOUA SHANSA;;):x
Emma:aham..hay "baby"ma lashi:-j..ioh no sa mai uow nunk:p..
:rusine: :rusine: :rusine: :rusine: nah inko parte uc dediktzie ptr leezy:X:X:X
ce fatza am=))
03.04.2008
33.5KB
esty frumos si o duki bn.. sant nebuna dupa tn :limba:
01.01.2008
3.6KB
Si pon poze :rotfl: :rotfl: :rotfl:
nahh ziceti voi nu seman putin putin cu bya? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.01.2009
36.3KB
Misto,o gasca de x copii in care intra si billye si tom adica yo si tom :rotfl: aa apropo caut si yo o partenera de ficuri cine se inscrie,platesc bn :rotfl: !Next si astept rasp!!
12.04.2008
4.8KB
:nebun: :nebun: :nebun:
07.05.2008
29.9KB
...iubesc poza asta:X:X:X:
20.12.2009
56.2KB
jo:as dori sa dedic prima piesa unor fete minunate...pt frumoasele din primul rand...app cea din dreapta e iubitamia asa ca nu va datzi la ea..
ce sa spun..eram flatata...oricum concertul a mers bine..
si la ultima melodie m-a invitta sa cant cu el pe scena...am luat-o si pe lisa....eu m-am dus la jo iar lisa la faby...era ea insarcinata...dar tot nebuna a ramas..nu stiam ce sa fak...nu stiam versurile..nu nu stiam ritmul..nu stiam nik despre ei..
a:aaa..jo nujtiu versurile
j:atunci danseaza
a:hai mai bine sa cantam..
eu cred ca , cantam numai atunci cand ghiceam rimele..
lisa isi iesise din mintzi..dansa ca bezmetika langa faby...de mult nu am mai vazut-o asa..
a:stai thu ca poate nasti aici..
li:stai mey linijtita..nu se intampla nik..
a:ai grija..
cand sa terminat melodia eu cu jo neam sarutat mai mult el pe mn..toate fanele lui incepeau sa se revolte..ma rog..nu toate..majoritatea...
ca , cica leam zburat iubitu..ca nujtiu ce...ia sa ma mai lase in pace...el ma sarutat nu eu...si jo e al lor...de cand...de azi? ma rog...mare chestie...
apoi dupa ce concertul sa terminat..am mers sa sarbatorim...
a:lisa nu te mai da la faby...
li:taci thu ca imi povestea de ce omul paianjen o place pe m.j aia
a:jo nu mi-ai zis ca , cantzi intr-o formatzie..
jo:pare rau..dar credeam ca ma vei fi cu mn doar pt bani..si dinastea..
a:nu vb prosti..nu as face asa ceva nici daca m-ar mitui nujtiu cine
jo:merci..
apoi dupa ce am sarbatorit putzin am plecat la hotel..
fiecare sa dus in camera lui si sa trantit in pat..mai putzin lisa...ea sa dus sa stea pe banca..intre timp bill venea si el de la o plimbarica..
li:hay salut...stai jos..
bill se aseza langa ea ...asa cum ar face un om normal..
li:de unde vii?
b:am fost si eu la o plimbare
li:nu zau? pe unde...prin centru...am auzit ca sunt la t***e de te doare capu..
b:nu..m-am saturat de asta...de viatza asta de baiat rau...
li:cum asa..
b:pai pur si siplu m-am saturat..
li:mda..dragutz..
b:vii inauntru..
li:bn..
au mai stat putzin de vorba apoi s-au dus si ei la culcare,,
a doua zi m-am trezit somnoroasa....m-am dus direct la baie..am stat si m-am uitat in oglinda....oare eu eram...ma simtzeam ciudat...apoi credeam ca am sa fak imfartt....o sperietura groaznika..
un cutzit cu un bilet se imfipse in oglida..apoi se sparse toata in mii de bucatzi..
am ocolit toate bucatzile de sticla pana la bilet...am stat si m-am uitat putzin la el..am scos cutzitul apoi am incepot sal citesc..."dispari..pleaca. de langa jo..e al meu..suntem suflete pereche..dispari..nu vreau sa te mai vad...altfel prietena ta o patzeste.." off...ce sa fak..
am decis sa nu iau mesajul in considerare..
apoi am mers cu jo la moll.. lari a ramas acasa cu bill si tom cu lena au mers sa mai faka si ultimele pregatiri pt nunta..
am ajuns la moll..
nici nam intrat bine ca si imi suna telefonul..
a:alo dea...
b:dre no satzi vina sa crezy..
a:scuipa tot bill
b:tom se marita acum cu aia..
a:damio pe lisa la tel..
li:alo..
a:lisa ai auzit..
li:da se marita tom..si..
a:ce facy acum..
li:ma imbrac sa merg la nunta..
a: a cui?
li:a lui tom..
a:adika vi?
lil:aha...de ce nu?
a:si cum ramane cu..
li:eu o sal cresc...o sai zik ca la adus barza si nu are tata..
a:aha..bn ..o sa te creada...
li:eu o sal cresc...o sai zik ca la adus barza si nu are tata..
a:aha..bn ..o sa te creada...
li:nu merita acest copil..
a:are dreptul sa stie..
li:e copilul meu si numai al meu...
atunci tzipa tare de o auzi si bill...se uita ciudat la ea..
b:ce copil..
li:ala din camera alaturata...e varul meu...si a sunat un om care vrea sal adopte..
b:aha...bn
m-am dus si eu repede la masina ..si am pornit spre nunta..
cand am ajuns acolo am vazuto pe lisa..
era imbracata intr-o rochie lunga rosie cu parul strans in coc iar doua suvitze ii atarnau pe langa fatza..
li:hey salut..asa ai venit imbracata..?
da..uitasem...ce desteapta am fost..eram imbracata in blugi si cu o bluza...oricum nu era mare eveniment..
li:vino sa te aranjez eu..
m-am lasat pe mana ei... m-a dus intr-o camera...apoi a scos dintr-o geanta o rochie lunga rosie exact ca a ei
m-am imbracat apoi am iesit afara ..
nu prea era lume..apoi vine o fata..prietena de a lu lena cred...se vedea asta...doar era numai in chilotzi..
x:bine ca atzi venit...unde sunt celelalte?
a:ce mey?
x:unde sunt celelalte domnosoare de onoare..
a:nujtiu..
li:si nu suntem domnisoare de onoare..
fata a luato la fuga...lisa mai avea putzin si o sugruma..
02.09.2007
45.2KB
:rotfl:
19.07.2007
54.4KB
uite k am mai trecut paicea..jtiu..bill o fost umpik nesimtzit...dar shio
revenit..tom..ce mijto ar fi sa fie orice tip kum era tom in ficku meu8->8->
ve iubesk nebunele mele mumoashe:X:X:X:X:X
bebitzele mele:X:X:X:X:X:X:X
poo0p:*:X:X
ally:*:X>:D<>:D<:X:X:X(eo is ally)=))
06.06.2008
25.7KB
:rusine:
22.07.2008
18.5KB
bill si tom pozele din stanga:asa aratau ziua iar in cele din dreapta asa luau infatisarea noaptea
09.06.2009
55.5KB
b:deci cum va spuneam sunt the best nu the best the very best...
t:pfffff....ma scarpina mana la cat the best esti u :rolleyes: