.....Afara plouase aproape neincetat undeva in Munchen...
Emma era deja obijnuita cu certuriel si bataile cu iubitu ei, Andy bea foarte molt si n uami era delok tipu cu kre se bagase acum 3 ani.Dc nu-l parasea?Pentru k ii era frik sa nu vina dupa ea cum mai facuse paan atunci.Ma'i plekse de la el de ami multe ori ,el venind dupa ea mereu implorand'o sa se intoark .Emma il iertase de fiecare data pana atunci dar deja era prea mult.Din ultima saptamana Andy venise mai mereu acasa"spart"si muci.Emma nu'si daduse seama ca proetenu ei ajunse chiar sa se drogheze si sa bea mai mult whisky dekt apa sau suk,Mereu knd venea gasea un motiv de cearta y sa-shi verse nervi o batea pe emma fara sa-i pese.Acasa toate hainele lui miroseau a alcool,droguri y parfum de tarfe.Emma gasise intr-un buzunar de la blugi lu andy mai multe pastile,praf,iarba shi alte chesti..le luase pe toate shi le ascunse .Toate pan' la toate in seara asta...
Emma era ink singura aksa o dureau groaznik de rau vanataile care le avea pe maini shi picioare.Afara incepuse sa ploua din nou cu stropi mari shi inkrktzi era 11:26..shtia k akum sar putea sa apara.Statea linijtita deocamdata in fotoliu din sufragerie,stateau intr'o ksa destul destukl de mare ..se ridikse knd vazuse farurile mercedesu'lui care parkse in fatza garajului ..din mashina cobora andy cu o sticla de whisky in mana inainta spre aleea din fatza casei .Intra in ksa morokanos..
Andy:Emmma...
Fata tresari knd il auzi ,dar nervoasa ii raspunse jignita..
Emma:ce naiba vrei?:-lx(
Andy:Papusha vb frm k altfel o incurci..
Emma:da?Hai dai in mnh..dai in mnh k atat jti sa faci,,,
Andy se incrunta urat la auzul cuvintelor spuse de emma ..
Andy:bnh dak tu vrei...
Fara k Emma sa mai poata zice nik si sa realizeze ce spuse andy , nu apuk nici makr sa fuga k deja andy era langa ea .O prinse strans de maini si o sarutase fortzat .Emma il refuzase si se zbatuse sa skape.
Emma:da-mi drumu mi-e scarba de tn....miroshi a tarfa y a bautura y vi la mnh sa ma pupi..lasa-ma'n pace...
Andy:papusha nu ma provok k dau cu tnh de totzi peretzi..
Emma nu mai zise nik dadu sa plece cand Andy o prinse zdravan de parpana knd emma incepuse sa tzipe de durere...
Andy:tziam mai zis tampito ca nu-mi place sa ma lashi k prostu sa vb y uh sami intorci spatele x(x(x(x(x(..
Andy ii daduse o palma lu Emma de o izbise de perete si cazu pe jos..Curgandui sange din nas y din buza se ridikse greu de jos ziknd..
Emma:Na imi curge sange ejti multzumit>?Asta ai vrut nuh?
Andy:ma taci mah..x(
Emma urkse repede scarile pana in kmera ei si se inchise acolo.Ishi scoase valiza de sub pat .Andy urkse nervos shi o kautase peste tot pana ajunse in kmera ei.Vruse sa deschida dar era incuiata..Emma speriata shi aduse aminte k in seara precedenta knd se certasera ishi bagase in blugi un butzitash stil briceag..il cautase shi shil bagase in buzunaru pantalonilor..ashteptand sa intre andy..
Andy:emma deschide k dak nu sparg usha..
Emma nu raspunse shi andy lovise de cateva ori usha pana knd se deschise..o gasi pe emma in pat stand rezamata de spatar..cu lacrimi in ochii..
Emma:andy vreau satzi spun cv foarte imp..
ajt comm;;):*maine next;;):*:X
03.09.2008
26.1KB
:D :D :D
05.04.2008
21KB
ma bucur pentru el ca are asemenea sentimente....
nu imi plac copii.... nu stiu ce e asa dragut la ei...
poate o sa imi schimb paprerea peste cativa ani dar acum sa nuu ii vad :nono: :nono: :nono:
25.04.2009
11.7KB
Colega si cea mai buna prietena!!!
22.06.2008
32.2KB
mijto vise :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
yo am visat odata k yo eram in pat ji nu puteam sa dorm ji la uja deodata am vazut doua persoane
tom ji bill
i tom a ramas acolo ji bill a venit ji sa pus in genunchi langa pat ji a lasat capu in jos
ji ma m trezit :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
ji am mai visat odata
k eram legata ji k spre mine venea alex corvis~unu din corbul-mantuirea~
ji el avea uncutzit in mana ji vroia sa ma omoare
tipu din poja e alex corvis :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ~nuj cum il cheama defapt in realitate~
06.07.2008
14KB
este cel mai dragut baiat posibil! innebunesc cand il vad la TV sau prin poze! :nebun: chiar daca nu o sa-l cunosc niciodata in carne si oase... =( eu zicb ca el tot este unul din cei mai draguti baieti iar daca credeti si voi va mai asteptam si cu alte subiecte despre el! :zzz:
02.04.2007
5.5KB
:razz: :zzz:
19.07.2007
43.1KB
:)):))eu prima data am crezut ca kogome e baiat..... :rolleyes: :rolleyes: nu conteaza......place de soo perversu...... ;) imi plac perversi ca ikuto si soo:Dsi yu
ho mah ca mai vin dar mama a zis ca se mai gandeste ............. :wink2: o sa vin........stai linistita ca si ala ded religie da in aia de la el din cls
13.06.2008
12.7KB
asha deci se poate face dublu post la poze:D
hai ca mai pun 2 din tabara
17.11.2008
24.1KB
scz am uitat poza :rotfl:
Deci
Megan Jessica Darkmoon
02.11.2008
12.6KB
ce vrea matt asta defapt?? si pt ce face toate astea?? nu prea inteleg....
mersi pt decrierea lui Eden... imi place....e frumos....si imi place si comportamentul lui....e protector si se vede ca se indragosteste de ea..si ca ii vrea binele... partea de la final ma induiosat....dc plangea??? poate pt ca are impresia ca e vina lui?? poate daca el nu o lasa sa plece nervoasa nu se intampla asta??? abia ast next....
pup....
neeexxxtttt..... :wink2: :wink2:
09.05.2009
26KB
hmmm poi
scura:cateodata poate fi de treaba da cateodata cand e irascibil e insupotabil si da note mici si tipa si bate copchii
fizica:o urasc si ma mir ca nu face broaste in burta la cata apa bea in fiecare ora
franceza:ma enerveaza ca ea e tanara dar are u stil asha de vechi cred ca ganddeste mai rau ca bunicamea e prea matura
engleza:hmm....tipa si aia cam mult.......dar in rest e de treaba
geogra:aia e cea mai penala :razz: :razz: :razz: .....cand tipa aia nush daca mai am urechi nu mai pot sa ma concentrez la nik si zici ca e sperietoare de chiori (ce sperietoarea de chiori e mai frumoasa ca ea)
rom:are cam prea multe pretenti ce ea crede ca numa la rom avem de invatat?
desen:e cea mai de treaba profa di sc
bio:a inceput sa se dea in stamba sa o faca pe aia rea da nu o prinde
istorie:chia seamana cu base cxa are suvitza aia si in rest chelie
restu nu mai stiu
01.06.2008
50.4KB
nu-mi plashe baiatul oO
13.08.2008
4.7KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: ce poze zooooper!!!
21.12.2007
20.8KB
greenday
18.06.2008
36.6KB
bnh..hay gatah cu barfa...nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt:X:X:X:X:eo uow la toate:X:X:X:X:X:X:
29.04.2008
30.3KB
smexy smexy :cool: :cool:
07.08.2008
45.9KB
ups...am gresit poza..asta era
01.02.2008
18.1KB
vreau next:D:D:D:D:Dsti uh cu ideeile mele care ti leam spus azi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D.........................ce tare o sa fie :zzz: :zzz: :zzz:
29.04.2008
16.4KB
am o fatza de moarta:)) fericita :rotfl: :rotfl:
si mai punemo poza:D
12.11.2008
19.2KB
Un pic de aer nu strica nu?O sa ies din toata atmosfera asta moarta si o sa ma simt si eu pentru prima data cu adevarat bine.
A:Tom,de ce nu mai intrebat nimik de zac?
T:Nu vroiam sa iti reamintesc tot ce s-a intamplat,am crezut ca asa o sa uiti mai repede
N-am zis nimik,l-am imbratisat si l-am pupat pe obraz.
A:Vreau sa te rog ceva
T:Orice!
A:Poti sa-mi lasi si mie o chitara?
T:Sigur,si o poti pastra
A:Multumesc
L-am urmat pe tom si mi-a dat o chitara,m-am dus in camera si dintr-odata am inceput sa cant
DACA AR FI SA PLECI
MACAR SA FIE ASA
CACI PREZENTA TA E INCA AICI
SI NU MA LASA IN PACE
SUFERINTA E PREA MARE
RANILE NU SE VINDEC DE NICI O CULOARE
E PREA MULT SI EU NU POT SUPORTA
CAND PLANGEAI EU ITI STERGEAM LACRIMILE
CAND TIPAI LUPTAM CONTRA TEMERILOR TALE
TOTI ANI ASTIA TE-AM TINUT DE MINA
SI TOT IN MINE AI RAMAS
La usa statea tom si bill si ascultau ceea ce cantam dar eu nici nu stiam
B:Cat sufera!
T:Da,ma mir cum nu s-a gandit sa-si pun capat zilelor
B:Cum poti sa spui asta(si ii da una peste ceafa)
T:Au!!!de ce dai
B:Unde dai acolo creste
07.12.2007
41.9KB
:cool:
08.05.2008
60.7KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
02.01.2009
5.6KB
Whateva'.Yeah.
02.12.2008
25.5KB
:rusine:
18.12.2008
56.2KB
B:...fac pe mine....hai mai repede cu poza...
09.02.2008
30.3KB
imi place...dar nu e cv nemaipomenit e cv normal cred..........a si imi place de ala cu rosu in cap:D si de ala brunet:D:D
Emma se uita la bill intrun fel ii venea sa rada intrun fel nuh il pupase pe fatza y fugise la leezy lasangul balta..
Leezy:chiar il :X..
Emma:dah..:X:X:X:X:il ador..:X:X:X>..asa de repede trecu o saptamana..era ultiam zi pe kre emam o petrecea acolo.....se plimbasera..povewstisera..mankasera y a doua zi la ora 8 toata lumea fu in picioare gata de plekre..ishi luasera bagajele..urcasera in avion,..bill se ashezase in fatza emmeai y richie langa emma...bill incerk sai atraga atentzia emmei insa eaa nul baga in seama..ishi afundase kpu intro revista..leezy ask muzik y se gandea..bill se uita neincetat al emma y richiecitea y el la RANDUL LUI O REVISTA..odata ajunshi in germania..toata lumea coborase jos..
Aly:emmmmmmmmaaaa..sys ce dor mio fu de uh,,
Jos pe emma o ashtepta tom..aly y un tip brunet y misterios..
de cum cobora din avion leezy il privi direct pe tipu brunet...
Tom:hey aiai viitoarea meah cumnata..
Emma:mah nu ma marit cu bill k sa fiu viitoarea ta cumnana....
Tom:da n utrebe..ioh cu aly..ne casatorim:D>.
Emma:mah statzi ushor..sa va cunoashtetzi mai bnh..
Tom:ne-am cunoskut deja..
Aly:o sa ai un nepotzel..
Emma sari in sus de bucurie..i intro secunda fu pe jos..leshinata pe cimentu kre ardea din kauza razelor de soare...aly se napushi jos asupra ei..
Aly ce statzi asa..chematzi o ambulantza repede..tommmm..
Tom :da da imediat..
Tom chemase ambuklantza y richie se lasa y el jos spre ea..speriat la culme y o lau in bratze....se uita la ea..
In acelashi timp bill cobora linishtit cu bahajele lui..y knd o vazu pe emma pe jos leshinata shi in bratzele lu richie..arunkse speriat bagajele shi cobora intrun suflet jos..il dadu pe richie la oparte nervos..y ishi lua telefonul sunand la salvare..knd shoferul de la salvare raspunde bill il injurase de tot sfintzi shi ii spuse sa vina kt de repede putea..in 2 min..salvarea era in fatza lor..tom urcase in mashina impreuna cu aly,richie,leezy y tipu brunet..tom ink il ashtepta y pe bill..dar bill asa de nervos fugi spre salvare sla ia y pe el,odata intrat in ambulantza o privi pe emma..kre era palida la fatza...se aplek spre ea shi o sarutase ..un sarut pasional..cu gandul k poate poate emma ishi revina..dar na fost sa fie asa..statea aoclo..nemishkta..lu bill ii venea sashi rupa parul din kp k no fu ku ea knd o leshinat..se uita la ea..eera asa de dragutza y avea o fatza de nevinovata..odata ajunshi la spital..emma fu disa la urgentza totzi erau pe holl ashteptand un raspuns..richie il privea cu ura pe bill iar bill mai k ii venea sla omoare...Tom statea pe skaun langa tipu brunet..y aly in bratzele lu tom..leezy era langa usha de la salon shi il privea neincetat pe tipu brunet..pana knd..
ALy..hey uh tre sa fie leezy..emma mia scpus foarte multe despre tnh..
Leezy:y me mio zis emma multe despre tnh..imi pare bnh sa te cunosk..shi sper sa devenim foarte bune pretene..
Aly:shi eu..deci hay sa te prezint lu tom shi lu joey...
Leezy"hm..tomy..y joey tre sa fie tipul brunet;;)"
Aly:bebe...ea e leezy..pretena lu emma..
Tom:da..hey:)te-am mai vazut prin maldive..:>bill avea cv cu uh..
Leezy:dah jtiu..nujht dka mai are..
Aly:y el e joey..:>e pretenu cel mai bun a lu tom:)..
Leezy:">:">:">buna:">:">:">:">:">:">
Joey::">:">:">:">ceao:">:">:">..
Aly;bnh krek avoi 2 ar trebui sa mergetzi sava cunoashtetzi mai bnh..
Joey o lause absurd de mana pe leezy..leezy era roshie la fatza..coborara jos la o cafenea..
intre timp..doctorul ieshise afara ..intrebase de rude,..y intrase aly..
Doc.:deci usntetzi sora ei nu?
Aly:da..deci krie problema..
Doc:sora dv..sora..dv..sora dv ashteapta un copil ..are 4 sapt 1 luna shi cv....
Aly:adik soramea ashteapta un bebe..asdik..e burtoasa?
Doc:dah....
Emma :buiey ce so intamplat ma doare kpu y tot..
Doc:va las sungura..
Aly:va rog sa nu le zicetzi nik celor de pe hol....
Dox:ieshise..
ALy:emma cu cn tzi-ai traso..erai virgina cu cn?
Emma:cu..:">cu..:">cu bill:">..
ALy::O:O:O:Oasa..deci ..bill te- lasat grea..
EMma:adik?/:)
Aly:adik..:-<.#:-s..o sa ia un copkil a lu bill..un bill jr..
Emma:poftim:)>:D<..o sa am un bebe..:|.waw..te rog nui zi lu bill..
ALy;doar nuz nebuna..hay hopa sus..mergem aksa..
eMMA SE DADUSE JOS DIN PAT..SHII SE IMBRAKSE..IESHISE AFARA BILL SE UITA LA EA zambind de nerabdare..o lause in bratze y ea il luase pe el..fara sa vrea billl o sarutase iar richie ii venea sa moara de ciuda..
urcasera sus y leezy cu joey tzinanduse de mana y zambind..:O:O:Ojoey jtie sa zambeask..ajunsera aksa..facusera cv de papa(bill o rugase pe emma sa stea la ei..dar ea nu vcroia dekt dak statea,leezy,richie y joey..)y bill acceptase..
nah ink o parte:X:X:X:X:X::XX:X:X:XX::XX:dupa next:>
..