Cei 3 mersera sa ia inghetzata..vruse sa ia doar 2 insa vplekse cu 5=))una ptr emma una ptr bill una ptr leezy y ala2 ptr ally y
tom..knd venise tom statea pe bank y ally nemishkta pe masa de ping-pong.....
Tom se ridikse se indreptase umpik spre emma se uitase la leezy umpik ciudat..
Tom:pe tnh te jtiu de udneva nujht de unde..emma hay sa vb cv cu tnh:|
Bill:da e logik so cunojti e leezy..8-|
Tom:hey leez:>:>:>:>:>:>:>:>:>:>:>:>:>
De cand se ashezase tom y ramase cu ally ..ea nu scoase nici un cuvant..era doar tacuta fara sa vb nik...pana knd o vazu pe leezy y
zambi..
Ally:leezy:X:X:X:X:X:X:X:Xcf bita?:X:X:X:X:X
Tom ishi intoarse kpu spre fete y vazu k ally o imbratzisha strans ..era foarte gelos...se uita la emma kre ashtepta sa vada ce
sai zik pana knd ishi dadu drumu la gura..
Tom:emm..sorata no vrut sa vb cu mnh..ncii makr nu mo bagat in seama..am sarutat'o de vro 15 ori da ea nici n uschitza un cuvant
nici makr nu deschidea gura nik...
Emma:e clar..e moarta dupa tnh y ii suparatah k m'ai sarutat..no sa te bage in seama vro 1-2 zile...
Tom credea k o sashi bata jok de ea k de toate fettele dar nushi dadea seama k defapt se indragostea nebunejte de fata
kre apropae nu'l baga delok in seama..o sia treak...nah hay k so inserat..mergem y noi hole..ne vdm maine..bill uow la un baby..
Knd tom auzise kum ii spuse ea lu bill se incrunta y uitanduse la el k la felu 14...cum ea sa fie cu el in 15 min..cum de lui ii
mergea mereu asa de ushor cu fetele y lu tom nu prea...era ciudat..
Fetele plekra aska impreuna cu leezy..
Knd ajunsera ally urkse sus fara sa salute pe nimeni y se duse direct la ea in kmera...se trantise in pat y ishi luase chitara cu
ea..fredona.."rette mich"..Jos fetele se pusera la vb..
Leezy:da ce lu tom ii place de ally...
Emma:km asa cv...
Emma y leezy povestira pana tarziu despre baietzi y leezy ii pove cum era bill y dc o trebuit sa se desparta..pe la 1 leezy
plekse y ea aksa y emam urkse la nani....
A doua zi dm..emma se trezi prima..nici urma de ally..puse semn la usha k sa vada dka ieshise makr umpik..dar nik..tot akolo era
semnu..coborase jos in boxery y bustiera y luase ziaru..ishi facuse kfeaua y knd vazuse prima pagina din ziar..
scapase y cana din mana y scuipase cafeaua..era o poza facuta atunci knd ibll o sarutase cu titlu mare"NOUA CUCERIRE A LU
KAULITZ"
05.06.2008
45.1KB
:razz:
03.01.2008
43.1KB
desenu' asta nu-mi plakhe xd
18.07.2008
3.7KB
2 ANI DUPA!!
Gustav mi-a zis ca ei aveau un concert in barul de langa si ca daca vreau as putea sa ma duc si asta facusem.Cand am intrat tom ma vazuse si zambise iar bill nu-mi dauduse atentie
DUPA CAONCERT
T:Ade!!!!Ma bucur sa te vad!Ce mai faci?Cum esti?
A:Si eu ma bucur sa te vad,bine,buna bill!
B:Buna! :rolleyes:
A:Mi-a placut concertul si am vazut ca ati cantat melodia mea!
T:Eu si baietii mergem dupa ceva de baut!Baieti!!!
B:Am cantat-o fiindca am simtit ceea ce ai simtit tu!
A:Was??? :rusine:
B:Mi-am dat seama de marea mea greseala!si ca nu trebuia sa fac ceea ce am facut,o sa ma ierti?
A:Nu stiu!!am nevoie de timp,ceea ce ai facut a lasat o rana adanca in inima mea si am nevoie de timp!
B:Da sigur (in acel moment scapa sucul pe el)
A:Lasa-ma sa te ajut!!(Si scot un servetel)
B:Servetele!!
A: ;)
Simteam cum intre mine si el era dintr-o data un feeling diferit ceva magic dar in acelasi timp trebuia sa ma opresc.
A:Banuiesc ca se va usca!!!
B:Da asta sper si eu ca daca nu o sa zica lumea ca am facut pe mine
B,A: :rotfl: :rotfl:
B:Ma vei ierta¿?
A:Nu stiu!!!!!!
24.01.2008
13.1KB
pfuii am uitat sa pun img :rotfl:
18.01.2008
3.4KB
nici eu nu am reusit la alte foumuri adik am dat si eu un comm si imediat a inceput una sa cometeze ca nu ai citit regulamentul ca ai pus prea multe smyleuri ma rog deastea
07.06.2008
40.9KB
Bill Kaulitz:este solistul trupei Tokio Hotel,deshi are o viatza destul de inkrkta shi fani stau mereu pe urmele lui..el e mereu pplin de viatza shi gata sa incerce orice,mai avand un frate geaman,Tom,sunt mereu nedespartzitzi..Bill este un tip vesel,amuzant,nebunatik,jtie sa te faca sa razi,ii place sa cantte shi sa mearga in concerte dar timpu liber shil petrece cu familia sau in vacantze de vis.Deshi multe fete se tzin dupa el shi are o gramada de shanse jtie k acolo undeva e y ptr el cnv.
Tom Kaulitz:este fratele geaman a lu bill.Deshi el e doar chitaristul trupei are mult mai mult succes la femei dekt are bill.Cand iese pe strada in orash nui fata kre sa nu intoark kpu dupa el.Tom e un tip amuzant,glumetz,nebun jtie sa faca lumea fericita y sa se distreze.Deshi dka se straduiesahte poate sa aiba orice fata vrea ,nu crede k o sa se insoare vreodata,ptr el o fata ins "o pers cu kre sami petrec cateva noptzi"..totul pana knd.
01.06.2008
35.5KB
in ultima park e extraterestru :rotfl: :rotfl:
09.08.2008
17.1KB
:)me
13.01.2009
22.7KB
app scz ca fac dublu post dar nu mai styu nickname de pe photobucket:D
16.11.2008
23.6KB
:zzz:
05.08.2008
47.9KB
-Tom! Extratereshtri!:uimit:
-C? Unde?
12.09.2008
13.4KB
M-am mutat in Berlin si m-am mutat la un nou liceu nestiind ce ma asteapta.Am intrat in clasa toti aveau niste fetze de tampiti numai doi baieti mi-au atras atentia:unul brunet imbracat in negru si unul cu dreaduri si haine largi.Eu m-am asezat in ultima banca .Clasa incepuse
prfesor:Bun nu stiu daca ati aflat dar avem o noua colega,o cheama ana si vine din manderburg
Ana:Buna tuturor!!!
Dintr-o data doua fete se intorc spre mine dar imi era rusine sa ridic capul de sub banca.Clasa terminase si am iesit in pauza si m-am asezat pe trepte singura dar dintr-o data cineva se aseaza langa mine
X:O fata ca tine n-ar trebui sa stea singura
Y:Nu,asta nu e bine
A:Si voi sunteti?
B:Bill Kaulitz
T:Tom Kaulitz
T,B:Gemenii kaulitz
A:Eu suna Ana,o fata simpla si cu puitne pretentii si fara fitze
T:Ai auzit de grupul TOKIO HOTEL?
Aa si chiar imi plac dar nu m-am interesat foarte mult despre ei de ce?
B:Eu sunt vocalistul,tom chitaristul si mai e georg si gustav
A:Si vrei sa spui ca am noroc ca sunt cu voi in clasa?
B,T:Hmmmm da
B:Ce hobby-uri ai?
Aesenez si ascult muzica,imi place sa stau mult timp singura,si cam atat
T:Hmmm ce-ai zice daca in seara asta vii cu noi?
A:Asta e o invitatie?
Ba
Am inceput sa vb. si eu sa devin mai prietenoasa le povestisem o mare parte din viata mea si ce pot sa spun erau cei mai buni prieteni ai mei si eram toti trei mereu capul rautatilor la scoala.
Dar totul s-a schimbat intr-o zi cand in viata mea aparuse un nou personaj:Adrian,elev in clasa de alaturi,brunet cu ochii verzi inalt si cel mai popular dar eu nu aveam nici o sansa in fata lui asa ca baietii m-au sfatuit:
Baca simti ceva pt. el dute si vb. cu el
A:Nu stiu,chiar nu stiam ce era cu mine tinea la andrian dar parca bill era mai important dar n-am ezitat si i-am trimis o scisoare lui adrian.
A douan zi eram pe coridor cu tom si bill cand dintr-o data aud
X:Ai auzit cea facut ana fata ce-a noua ia trimis o scrisoare lui adrian,ce bleaga e nu isi da seama ca nu se iuta nimeni la ea?
Si asa se auzea peste tot iar eu ina cel moment m-am simtit super prost,mi-am luat ghiozdanul si am fugit la baie,plangeam cum nu am plans niciodata dar dintr-o data bill se aseaza langa mine
B:Nu cred ca a fost o idee buna
A:Tu crezi?
Bar ce conteaza ce zic ceilalti important este ca adrian stie cine esti si ce simti pentru el.
In partea cealalta Tom se certa cu ceilalati spunandule ca nu e treaba lor si sa am lase in pace ca altfel o patesc
Ziua aceea a fost stupida dar se terminase repede,ne oprisem in parcul de langa scoala si mai stateam de vorba
A:Si cum merg iregistrarile?
B:Bine mai bine dect credeam
19.02.2008
7.7KB
:nebun:
10.10.2008
3.8KB
Spookie
27.04.2008
14.4KB
no problem
o poza cu un bebe^_^
31.08.2008
5.4KB
Vanka:este mama lu deya.este creatoare de moda.ea fiind indragostita de mult timp de tatal lu ally d-zeu ii da acum o shansa sa se apropie kt poate de tare shi nedandushi seama chiar devin iubitzi pe askuns fara k fetele sashi dea seama da pana la urma observa k pana shi deya radea de fiekre data knd suna faby la tel..pana la urma se casatoreshte cu faby shi fetele o sa moara de bucurie..
12.05.2008
32.7KB
rafaga:D
12.06.2008
29.3KB
:nebun: :nebun: :nebun:
02.07.2008
45.6KB
:zzz:
19.07.2007
51KB
B:ce prost am fost.eu credeam ca...il vazusem pe david ca a iesit din camera ta...am crezut ca ai fost cu el...imi pare rau...
F:mie imi pare mai rau....viata m-a facut sa fiu mai matura,dar saptamana asta m-am purtat ca o copilita.
Am stat mult timp vorbind despre regretele noastre.intr-un final am ajuns la hotel.ne-am despartit la usa camerei mele.e atat de diferit de cel pe care mi l-am imaginat.intru in camera si fac un dus.ma asez in pat si adorm repede.
Cineva ciocane la usa.
B:sunt Bill!te-ai trezit?am venit sa te iau la masa!
F:intra in camera,te rog!
Deschide usa si observa ca inca lenevesc in camera.
B:te-am trezit?
F:nici o problema.
Ma intind ca o pisica si intru in baie.ma gandesc sa-l trezesc mai bine.umplu o cana cu apa si ii torn pe cap...incep sa rad...
B:ce faci?bine,bine!
Ma prinde de mana si ma trage in baie.
F:nu,te rog!promit sa fiu cuminte!nu!
Ma baga sub dus si da drumul la apa.eram intr-un tricou.apa curgea,umezind totul in calea ei.tricoul se muleaza pe sani,aratand formele corpului...il incita.il trag sub dus.ii scot tricoul de pe el si-l arunc in baie.acelasi lucru face si el.ii sarut pieptul.tresalta...ma ia de mijloc.privirea ii e atintita asupra sanilor.ii place ce vede,privirea il tradeaza.ma uit spre el si zambesc.in momentul asta stiu ce simte,poate chiar ce gandeste...ies din dus.ma urmareste.ma dezbrac de tot si imi infasor trupul intr-un prosop.acelasi lucru face si el.ne asezam pe pat.imi saruta umarul...
Se aud batai in usa.
D:sunt david!hai la masa!
F:hai ca venim!
D:veniti?cu cine esti?
F:cu cine trebuia sa fiu de la inceput.
David nu mai spune nimic.se aud pasii lui ce se indeparteaza de usa mea.lui Bill ia placut ce am spus.ma ridic si ma imbrac...
F:cu ce sa ma imbrac?
B:pai...
Imi iau niste blugi scurti si un maiou.
F:sunt gata!
B:pai si eu?
F:nu-ti sta rau in prosop!hai la tine sa te schimbi sau...mai bine te astept aici.poti sa lasi usa deschisa la camera cand pleci!
B:ok.
Iese cu prosopul,nu inainte sa se asigure ca nu-l vede nimeni.e asa de amuzant...imi las corpul sa cada pe pat.ma gandesc la o mie de lucruri si totodata doar la unul...
F:Bill...
T:m-ai uitat deja?
F:ce cauti aici?nu vreau sa te mai vad...
T:asa de naspa a fost cu mine?
F:poate ca daca ai avea inima...
T:pai am,altfel eram mort deja!
F:lasa vrajelile!n-am chef!
Intra in camera si ma cuprinde in brate,ma saruta pe gat...in timpul asta intra Bill...
F:da-te!Bill!
Tom pune fata de nevinovat,iar Bill pleaca.
Ii dau o palma lui Tom si ies din camera desculta dupa Bill.il prind din urma si-l iau de mana.ma asez in fata lui.
F:Bill...eu pe tine te plac.fiecare lucru are o explicatie.ai rabdare sa asculti sau nu-ti pasa de noi doi,de...
B:spune ce ai de zis!
F:pur si simplu m-a sarutat.isi bate joc de mine,atata tot.are impresia ca i se cuvine totul cand vrea el.regret cele intamplate cu el,dar nu pot sterge cu buretele.daca simti ca nu poti sa-mi ierti greselile spune-mi acum!
B:lasa-mi timp!
F:ok.sa-mi spui in seara asta ce ai hotarat.
16.01.2008
16.6KB
:x
21.07.2007
15.7KB
Cautand pe net am gasit asta:(((
Sursa:TokioHotelrevolusion
Autor:Electric Bon-Bon
23.12.2008
22.9KB
inca una
03.10.2008
4.6KB
Cum vad ca la toate va place va recomand sa vedeti KINGDOM HEARTS si FINAL FANTASY sunt superbe mai ales filmele!!!!:D:D
25.02.2008
15.3KB
Pay...
Cv de genu...
Luni
Dar nah mama ma iubeshte si are poze cu mn
Cinei imoh faaaaah? :-w
08.12.2008
21KB
la multi ani alecsa...........:D:D :zzz: :zzz: :zzz:
15.06.2008
24KB
EEeeee secret!!!Urmareste si vei vedea
25.05.2008
1.8KB
trist.....si pe mn ma facut zob????.......nu mai puteai sa continui fiku ca imi place mult...... :wink2: :wink2: :wink2:
13.05.2008
19.7KB
nice :D
25.07.2008
52.3KB
emo :nebun:
21.07.2007
17.6KB
:nebun: :nebun:
07.12.2008
22.2KB
:zzz:
08.04.2008
26.7KB
:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:Dd:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D sunt curioasa sa stiu cate smileyuri sunt aici :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
16.04.2008
41.9KB
E greu sa vad ca pleci
Si ca ma lasi cu amintiri reci
E greu sa cred ca ploua
Dar de fapt soarele e afara si rade
O clipa am ca sa ma gandesc
De doar eu te iubesc
Asa mult si cu motiv
Si tu nici macar nu sti
Doar o privire,o alinare
Si simt cum sufletul tresare
Doar o atingere,o mangaiere
Ca sa simt ce inima cere
Doua inimi asta suntem
Doua lacrimi fara destin
Unde oare se opreste
Aceasta ura ce inca o tin
Curge in vene si lacrimi
Bate in inima si bate
Doar un lucru mai stiu
Ce e amar dulce nu va fi
Ce e frumos urat nu va fi
Eu cu tine nu voi fi