tnx :rusine:
tot nemodifikata
jtiu k arat naspa :rotfl:
04.01.2009
24.2KB
vaaaiiii ce ma irita KIra asta.......vreau sa dispara...ma facut sa pierd noapte nuntii.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
imi place ca o iubeste si o protejeaza....asa sa fie mrereu......
hai cu neeexxxtttt...... :nebun: :nebun: :nebun:
23.05.2009
47.8KB
sia gasit un loc unde poate fii in mijlocul actiunii copii nu incercatzi acasa :rotfl:
19.07.2007
34.6KB
yeep
baga shi eu poza :rotfl: :-ss
20.07.2008
22.6KB
Intrase linishtit in ksa k y cum nu i-ar fi pasat..
Ginny:cn o fu sweetheart?;;):X>:D<:X:X:X:
Bill:ricihe..:-"...
Ginny:pfuuuuux(y ceo vrut?idiotu..x(..
Bill:a nik interesant..doar sami spuna k fosta meah pretena mio nascut 2 gemeni...copii mei..
LU ginny ii cazu fatza pe jos..ea se chinuia sai fuck lu bill un plod da tot nui iesea..acum knd aflase k bill are 2 plozi..avea nijte nervi de ii venea sa sparga tot cei ieshea in kle..aly cobora cu fetitzele..jos..y tampita io dat un cot in burta y aly..leshinase y cazu cu tot cu tot cu copii pe jos..bill vazand shcena nervos y el la randul lui y satul de fitzele lu ginny o luase pe aly de pe jos impreuna cu nepotzelele le urcase sus y o autase pe aly sashi revina..
Aly:mah aia ii tampita..alaltaieri am nascut y ieri am venit aksa is ink slabita dak ii dau o palma din avion o invatz sa zboare..amam masi de treaba..tampita drecu k ..mah ginny asa sa mergi la mata la usha..tampita dreq..
Bill:hay stai klma...o sa termin acum..
Bill ieshise din kmera lu aly nervos..Y INTRASE IN KMERA LU GINNY..ginny ishi impacheta nijte lucuri..se parea k insf ii venise mintea la kp..
Bill:bnh uh jeti cihar tampita.aly acum 2 zile o nascut e slabita mah tampito..
Ginny:mah numi pasa.oricum ...eu plek..nu vreau sa stau intre tnh y cei 2 copii ai tai..nu vreau sa creada k is o vrajitoare kre inceark sa ii desparte de tatal lor..eu jtiu ucm ii sa crejti fara tata ptr k taal meu o parasito pe mama knd eu ma nascusem..o parasito ptr o tipa..nah eu am plekt....ceao.
Bill ramase cu buza umflatal a spusele lu ginny..dar nui pasa..o iejit din kmera k y cum nu s-ar fi intamplat nik..
Tom era in kmera la aly..
Tom:bebe meah..stai cni la uh in bratze...ana sau nicole?
Aly:ana...k ea are alunitza tah exact unde o ai tuh pe obraz..:X:X:..y nicole are alunitza meah in frunte:X:X:X:X:X:X:....
Tom:ahamm..jti k o nascut emma:X:X:2 gemeni..baietzei..is sweet...seamana cu bill/:)..
Aly:jtiu...doar is copii lui..
Tom:ce?:|mah aia mici is copkii lu bill/:)?:|
Aly:da ce tu nujtiai?
Tom:clar il omor..brb il omor pe bill..pregateshte lumanariel..
Inainte sa iasa tom din kmera telu lu aly sunase..
Aly:da:X:X:X
Emam:cf matzo:X:X:X:X..
Aly:bn uh:X:Xapropo felicitari..am sa vin sa t vizitez...
Emam:ok..oricum..am sa ma mut de la ricihe..oricum..y el o sa devina tatik...am sami cumpar..o kasa prin apropierea voastra..
Aly:oky sys..azi vin sa te yau..y nah ..merg sa ma interesez de ksa..y satzi yau lucrurile de la ricihe..
Aly se ridikse din pat..se schimbase..ishi culkase bomobnelele...y coborase sa se itereseze de kasa kre era langa ei..ptr k aly..sa nufie nici prea departe de ea nici prea departe de ricihe..:)>.y nici prea departe de leezy...
Iii mutase lucrurile lu emma la ei in ksa..y ii gasise ksa libera..gata de cumparare..io cmparase..(emma ii dadea oricum bani inapoi)..ii mutase in kteva ore lucurile toate la locul lui y ii aranjase toata ksa k un lok ff primitor..in timp ce lay aranja lucuri prin noua ksa a lu emma kre era langa ksa lu bill,tom y aly.....tom inrase in kmera lu bill kre scria o piesa..
Tom:mah copkil cu kp de lemn uh nu ejti normal/:)ea dreptu tampit..
Bill:shtiu..da dc imi zici astea?/:)
Tom:mah copkil tampit...aly o nascut y o iubresk y pe ea y pe kinderi mei..y emma o nascut..y ce mi-or auzit urechile copkii tai../:)
Bill:asa shi krie toata duma/:)?
Tom:mah omule..is copii tai..sangele tau..y emma te iubea..da bnh..uh i-ai intors spatele knd ii era mai greu..
Bill:recunosk..am pusosa aleaga ..i-am spus"ori eu ori copiu"..y ea o ales ..copilu logik..
To,:ma rog..e treaba ta ce faci..eu cred k eah ink te ibeshte ptr toate prostiile tale..
Bill>ma rog...sincer numi pasa..;)..
Copii lu tom incepura sa planga..y tom jtia k aly nui aksa..
Tom:in fine ..ma duk sami fuck datoria de tata..
Bill statuse pe geam..sa vada knd soseshte emma..Un taxi oprise in fatza ksei de vizavi(ksa lu emma)prima data se dadu jos aly..y a dou oara se dadu josemma cu 2 bebelushi imbraktzi in albastru in bratze....Aly:emma uite ici m-am gandit sa stai uh e o ksa spatzioasa cu 6 kmere buktaire baie sufragerie tot ce trebe:X:X:X:X>.
Emma;ms sys:X:X:nah hay k merg sus k unu idntre ei o facut pe el..=))>.
Aly:te-ai gandit la nume??
Emma:nuh=))no sa odr toata noaptea gandinduam la nume=))..
aly:oky.nah hay k te las sa te odihneshti sys..:X:Xte uow:X:Xy pe nepotzei..:X:X
Emma:y yo..y pe nepotzele..y zi lu tomy k il po0oph:X:X:X:X:X:X:X:X:...
nah uite o parte:X:X:X:X:X:X:Xtre sa ma gandesk la nume=))=))=))=))=))
11.04.2008
42.3KB
da unde ii punea aia mana???????????? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
B: Dai, dai dai! Hai frate tine-o tot asa!
T: Zici tu, da sunt lac!
B: Lasa ca acum incindem famele si peste 1 ora de dam gata!
T: Le dau gata!
B: Dam gata!
T: Mdeah!
B: Hai daci si daide coarde!
T: Tu vrobesti dai din melita!
Bill se opreste brusc:
Tom se uita la el:
B: Dragi fan si fane, chiardaca eu nu cantam, ganditi-va ca toata conversatia de mai sus a fost un fals:D :rusine:
T: Hai vere taci!
Apoi incep sa cante
Vereeee srryka fost fara sens da n-am idei:((((
20.09.2008
32.6KB
:nebun: :nebun:
07.12.2008
52.4KB
na tiam facut 7 pagini :limba: :limba: :limba: :limba: :limba:
04.05.2008
27.2KB
sishu....uh mai scri la fiku asta?...
ca sa jthiu dak sa mai las` comm...
orikm las...:-j...ca n`am ce face:-??...scoala` dreaq ca` mi se duc ideile pt fik:-w....
asha deci:-?...
Bill shi tom radeau in prostie :uimit:
Shi chestia cu paparazii...Tom a fost km nesimtzith...
....deoarece...nu trebuia sa o lashe pe Aly sa se duca `la plimbare`.... :nono: doar ca sa scape el...nefotografiath...
Referithor la Emma... :rolleyes: a avuth aceeashi reactzie pe care ash fi avt`o shi yoh :nod: ...sa vedem ce se mai intampla... :rotfl: ....`dak nu poooi next...vin peste tinee :rotfl: `...
10.07.2008
28.9KB
:nebun:
10.05.2008
20.6KB
cum sa nu iubesti asa o frumusete de barbat????????? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
23.04.2008
43.3KB
pun o poza
06.01.2009
19.3KB
am vazut si eu animeul e cool :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: sunt mumoase toate fetele si imi place si yuri :nebun:
27.12.2009
22.2KB
nu te supi de mn dar ai plagiat,MI-AI FURAT TITLU si asta nu o permit!!!!ori il schimbi ori faci ceva!!!oi fi tu noua dar nu inseamna ca poti face ce vrei!!!!! :nono: :nono:
09.04.2008
3.2KB
Bill: fratele lui Tom ji a intalnito pe Leez si Emma in timp ce rataceau prin padure si vor fi atacatzi de Lestat dar Emma ii salva si ii ajuta pana deveneau si ei vampiri ji ii va invatza tot ce stie , la un moment dat incepandui sa o placa pe Emma chiar dc ea e mai distanta
10.05.2008
22KB
Tom ce treaba ai? :nebun: :nebun: Si amber cum sa fie bullu gay? :nono: sa nu mai zici asta!!!Lezuca sti ce vreau nu?Dar bn zic NEXT!!!!!!!!!!!!!
CU DRAG..
BILLYE!!!!!
:zzz: :zzz:
20.03.2008
12.2KB
Ink una.. :dinti:
Nusht dak a mai fost..
18.08.2008
56.8KB
si inca una
28.03.2008
29.8KB
bill & tom
10.07.2008
30.1KB
:nebun:
09.12.2008
33.3KB
WASHINGTON / 15:34, 23.01.2008
O siluetă misterioasă, ce seamănă cu o femeie care ţine un braţ īntins īn faţă, poate fi remarcată īntr-o serie de fotografii realizate pe Marte de Spirit, unul dintre roboţii de explorare ai NASA aflaţi pe planeta roşie.
Īn mod nesurprinzător, fotografiile au stārnit vālvă pe internet, unii oameni speculānd că există cu adevărat viaţă pe Marte, informează dailymail.co.uk. Alţii vorbesc, īnsă, de o iluzie optică provocată de peisaj.
Imaginile au fost transmise pe Pămānt de Spirit, unul dintre roboţii de explorare ai NASA, care a fost plasat pe Marte īn urmă cu patru ani. Verificările iniţiale nu au revelat nimic neaşteptat, dar, la o examinare mai atentă a astronomilor amatori, a apărut această imagine bizară.
Un internaut entuziast a postat următorul mesaj pe internet: "Imaginile sunt uimitoare. Nu mi-a venit să cred ochilor cānd am văzut ceea ce pare fi un extraterestru gol fugind pe Marte". Un altul scrie: "Dacă īmi arăţi o altă stāncă, īntr-o altă fotografie de pe Marte sau Pămānt, care să arate īn mod natural ca aceasta, īmi voi schimba părerea".
Cercetătorii de la Agenţia Spaţială Europeană (ESA) au descoperit, īn decembrie, un gheţar activ pe suprafaţa lui Marte, care ar putea, spun aceştia, să constituie un loc ideal pentru apariţia unor forme de viaţă. Imaginile gheţarului proaspăt au fost realizate cu camerele de īnaltă rezoluţie ale sondei Mars Express, a Agenţiei Spaţiale Europene, prima misiune europeană pe planeta roşie.
15.08.2008
12.9KB
sincer nush exact.....in primul rand nu prea am inteles nik adik sunt confuza.....am inteles ca: facem un fel de topic in care ca subiecte sa fie fikuri cu numele one night in tokyo-si dupa cel care la facut a si fikurile nu trebuie sa ie neeaparat cu th ............... sper ca e bn ce am inteles :nebun:
07.06.2008
40.9KB
why....aa si poza
28.06.2008
18KB
stii eu as zice sa se casatoreasca cu bill e super sweet haide tu sa fie asa mai tare cu ei 2 casatoriti :rotfl:
17.03.2008
21.7KB
hai k pun acu :dinti: :dinti:
03.12.2008
32.1KB
loooooloy nu mai pot de ras mai ales pozele care lea pus leez nu mai pot ca.........mor de ras.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :razz: :razz: :razz: :razz:
hahahahahahahahahahahahahaahahaha
17.04.2008
15.8KB
din kte am vazut ..
nota mea este 1 ..
+ 0
adik = 10
dak ash putea iash da dhi nota +infinit
:X
e cel mai tare forum ..site ..etc:))
:X
tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :nebun:
26.06.2009
22.7KB
dak asta e telenovela sa vezi povestea mea=))))) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
shi ? el cea zis ?
nu vrea sa mai fiti impreuna? :nod:
sau el vrea shi uh nu prea? :wink2:
fetita rea ce eshti :nono:
03.07.2009
22.7KB
hallo!!!! decat 2 commuri...buey dar voi ch nu vretzi sa aflatzi nextu?..nu va pasa de emma?...pana nu am 6 commuri le la pers diferite nu mai vedetzi next :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
16.05.2008
8.3KB
......yeeee katt dhe tare kaii bne........... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
18.04.2008
26.2KB
donez donez
mheay nici mie nu mi se pare ca am ochii de chinezoaica
celorlalti
cel putin la scoala e teroare
nu pot sa merg o data pe coridor fara sa imi zica nush cati pici de a 5-a chinezoaica :x :x :x :x
09.01.2009
36.6KB
G:ohhh..Bill,ce spray mi`am dat???uita`te la mine..!! =( =( O s te zik lu` mama